3.3 C
İstanbul
Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Güvensiz Burçlar

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Güvensiz Burçlar

Bazı insanlar daha kuşkucu ve itimat etmede daha yavaş ve temkinli olabilir. Bu yazımızda en güvensiz burçlar hangileridir, paylaşıyoruz.

Bazı insanlar, diğerlerine göre kendilerini güvende hissetmeyebilir. Bunun sebebi astroloji olabilir. Bu yazımızda en güvensiz burçlar hangileridir paylaşacağız.

Bazı insanlar parti, düğün ya da bir kutlama organizasyonunda kalabalıkta kendini güvensiz hisseder. Ya da aile içi bir görüşmede, daha az görüştüğü insanlarla karşılaşırsa yine kendini huzursuz hissedebilir. Bu korelasyonlar zaman zaman kesinlikle doğrudur ve hayatınızdaki birinin gerçekten güvensizlik üzerine hareket edip etmediğini merak ediyorsanız, burçlarını düşünmek isteyebilirsiniz. Yıldızların insanların güvenini nasıl etkileyebileceğini öğrenmek için astrologlara danıştık ve bu yazımızda en güvensiz, kuşkulu ve itimat etmede zorlanan burçlar hangileridir sizler için öğrendik.

İkizler Burcu

en güvensiz burçlar

İkizler ikizlerin burcudur ve bu ikili doğa onları en kararsız burç yapar. Aynı zamanda onları biraz güvensiz yapar. “İkizler’in ikiliği, ruh hallerine göre son derece kendinden emin veya derin güvensiz olabilecekleri anlamına gelir. Bir durumu ‘hissetmedikleri’ veya sadece rahatlık alanlarının dışına çıktıklarında, ruh halleri hızla değişebilir, bir benlik havuzuna dalabilir. -Şüphe ve güvensizlik,” diye açıklıyor Mediumchat’ta astrolog, falcı ve ruhani koç olan Tara Bennet.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN GARİP, SAKAR VE BECERİKSİZ BURÇLAR

Ancak astrolog ve Purpose Vibes blogunun kurucusu Ansley Echols‘a göre, bu dost burcun böyle hissettiğini asla bilemeyebilirsiniz. “Bilgi toplayarak, yapacak yeni şeyler bularak ve bildikleri her şey hakkında konuşarak herhangi bir zayıflık algısını örtüyorlar” diyor. Güvensiz ya da değil, yüzlerinde her zaman bir gülümseme olacak.

İLGİLİ YAZI: İKİZLER ERKEĞİ VE KADINININ 15 OLUMSUZ ÖZELLİĞİ

Boğa Burcu

Değişimden en çok korkan burç şüphesiz Boğa’dır, bu da onları en güvensiz burçlar arasına sokar. Ve çoğu zaman, bu toprak burcu enerjileri olağandışı bir şeyle karşı karşıya kaldığında, korkuları doğru kararı verip vermedikleri konusunda pek çok ikinci olasılığı düşünmeye itebilir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN YAPIŞKAN VE İLGİYE MUHTAÇ BURÇLAR

Ancak, Typically Topical astroloji blogunun kurucusu Charlotte Kirsten, “Boğa, aşk söz konusu olduğunda en güvensizdir” diyor. “Kozmik burç, masaya getirdiği şey için değer verilmek, sevilmek ve takdir edilmek için derin bir arzuya sahiptir, ancak bir partnerden en ufak bir ihanet kokusunu bile aldıkları anda? Normalde sağduyulu, pratik ve topraklanmış yapıları tamamen bozuluyor ve onları şüpheci hale getiriyor.” İlişkide kendilerini huzursuz hissederlerse, telefonunuzu kontrol etmek isteyen bir Boğayı karşınızda bulabilirsiniz.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN İYİ GİYİNEN BURÇ

Balık Burcu

Bu hassas ve duygusal su burcunun en güvensiz burçlar listesinde yer alması muhtemelen şaşırtıcı değil. Ancak astrolog Kirsten’in açıkladığı gibi, diğer burçlar gibi güvensizlik yaşamazlar: “İllüzyon ve kaçış gezegeni olan rüya gibi Neptün tarafından yönetilen Balık, kendini koruma aracı olarak hayallerinde çok fazla zaman harcama eğilimindedir. Evde tecrit edilmiş olarak daha fazla zaman geçirme istekleriyle birleştiğinde, şüphecilikleri ve kuşkulu olma eğilimleri artar.” Onlara harika göründüklerine dair bir iltifatta bulunabilirsiniz, ancak bunu daha önce harika görünmedikleri anlamına çekeceklerdir.

BENZER YAZI: ASLA ANLAŞAMAYACAK ZIT BURÇLAR

Boğa gibi, Balık’ın güvensizlikleri de ilişkilerde ortaya çıkabilir. Astrolog Echols, en romantik burç “diğer insanların sevgisini o kadar derinden arzular ki, herhangi bir reddedilme onların ruhlarına zarar verir” diye belirtiyor. “Her reddedilme ya da terk edilme, sevilmeyecekleri ya da sevilmeye layık olmadıklarına dair güvensizliklerini besleyecektir.”

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE BURÇLARIN GİZLİ, SAKLI, SKANDAL SIRLARI

Terazi Burcu

en güvensiz burçlar

Denge ve diplomasinin burcu olarak Terazi, kararsızlıkları nedeniyle İkizler’e rakip olur. Astrolog Echols, herkesi yatıştırmak istiyorlar ve herhangi bir konuyu deşmek ya da karıştırma fikrinden nefret ediyorlar, bu da “kendilerini başkalarının dışında tanımlamakta zorlandıkları” anlamına geliyor, diye açıklıyor. “Tek istedikleri barış, uyum, sevgi ve adalettir, ancak bu değerli niteliklerin herhangi birini tehlikeye atmaktan her zaman korkarlar. Çok çelişkili olduklarında insanların artık onları sevmeyeceklerinden endişe ederler.”

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN TEMBEL BURÇLAR

Neyin “doğru” olduğu konusundaki bu sürekli iç savaş, bir çok zaman kendinden şüpheye neden olur. Astrolog Kirsten, “Terazi’nin doğru şeyi yaptıklarına dair sürekli bir güvenceye ve doğrulamaya ihtiyacı var” diyor. Ayrıca, zor kararlar vermekten korktukları için, işyeri ortamlarında genellikle güvensiz görüneceklerini de belirtiyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN EĞLENCELİ BURÇLAR

Başak Burcu

Astrolog Kirsten, Başakları “zodyakın endişelileri” olarak adlandırıyor, bu kesinlikle güvensizlikle paralel giden bir nitelik. “Mükemmeliyetçilik tarafından yönlendirilirler, eleştiri almaktan korkarlar, ancak mükemmelliğe ulaşma arayışında, genellikle kendilerinin en kötü eleştirmenleri olurlar, bu da onları en güvensiz burçlar listesine sokar” diye açıklıyor. Astrolog Bennet, “gerçekçi olmayan yüksek standartlarının, en kendine güvenen yıldız burçlarını bile utandıracağını” ekleyerek aynı fikirde. Ve bitmeyen bir yapılacaklar listesiyle, bu burç, gerçekte neyi ne kadar tamamladıklarına bakmaksızın her zaman başarısız olduklarını hissedecektir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN KÖTÜ KARAKTERLİ BURÇLAR

Bununla birlikte, Başaklar güvensizliklerini gizlemede belki de en iyisidir. Astrolog Kirsten, “Dışarıdan, bu kararlı havaburcu serin, sakin ve aklı başında görünüyor, ancak içeride her türlü zihinsel saldırıyla mücadele ediyorlar” diyor. İş arkadaşları, tüm bu süre boyunca sayısız “hata” için kendilerine küfrederken, başaklar her zaman başarılı görünmeye devam ederler”.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ANTİSOSYAL BURÇLAR

Yengeç Burcu

en güvensiz burçlar

Balık gibi, Yengeç de oldukça duygusal bir su burcudur. Birçok yönden, bu iyi bir şey; son derece besleyicidirler ve her zaman ağlayacak bir omuz vermeye isteklidirler. Bununla birlikte, bu aynı zamanda, genellikle başkalarının duyguları hakkında kendilerinden daha fazla endişe duydukları anlamına gelir. Astrolog Kirsten, “Bu özerklik ve kişisel güç eksikliği, yengecin zayıf, savunmasız ve inanılmaz derecede güvensiz görünmesine neden olabilir” diye açıklıyor.

BENZER YAZI: BURCUNUZA GÖRE HANGİ TAKI, MÜCEVHER VEYA AKSESUAR KULLANMALISINIZ?

Aşırı duyarlılıkları ve huysuzlukları da yardımcı olmuyor. Kirsten, “Tıpkı denizin gelgitleri gibi, Yengeçlerin kendileri hakkındaki görüşleri dakika dakika değişiyor; bir an, kaderlerinin sorumluluğunu üstlenmeye hevesliler, diğer yandan, kendilerinden büyük ölçüde şüphe ediyorlar” diyor. Benzer şekilde astrolog Bennet, “bu yengeçlerin kabuklarının içinde saklandığını ve yorumları hep olumsuz düşündüklerini, konuşmaları tekrar tekrar yaşadıklarını” belirtiyor. Tüm bu dalgalı ve çelişkili kendinden şüpheler, bu burcun inanılmaz derecede güvensiz hissetmelerine ve onları desteklemek için başkalarının onaylarına ihtiyaç duymalarına sebep olur.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!