Pazartesi, Nisan 15, 2024
Ana SayfaAstrolojiKarar Vermeleri Uzun Zaman Alan Burçlar

Son Yazılar

Karar Vermeleri Uzun Zaman Alan Burçlar

Karar verme aşamasında kararsız kalmak hepimizin başına gelir. Bunun sebebi astroloji olabilir. İşte en kararsız burçlar ve özellikleri.

Hepimiz hem küçük hem de büyük kararsızlık anlarıyla karşı karşıyayız: kiminle romantik bir ilişki kuracağımız, akşam yemeği için hangi restorandan sipariş vereceğimiz, nereye taşınacağımız. Ancak bazı insanlar için seçim yapmak yepyeni bir anlam ifade ediyor. Bu insanlar kendilerini karar verirken yalpalarken bulurlar – çoğu zaman bir seçim yapar, değiştirir ve sonra tekrar geri dönerler. İlginçtir ki, bunun sebebi astroloji olabilir. İşte bu yazımızda sizlerle en kararsız burçlar hangileridir paylaşacağız.

6. Koç

en kararsız burçlar

En kararsız burçlar arasında altıncı sıraya yerleşen Koç, aksiyon gezegeni Mars tarafından yönetilir. Bu nedenle, bir karar vermeye her zaman hazırdırlar. Bununla birlikte, bazen bu ateş burcu, aceleyle verilen tüm sözlerinin ağırlığı altında boğulur. Ünlü medyum ve astrolog Inbaal Honigman, “Hızlı bir karar verecekler ve inatçı Marslı yapıları, buna bağlı kalacakları anlamına geliyor” diyor. Bu, kişi yapacağını söylediği şeyleri yapamayacağını veya yapmak istemediğini anlayana kadar davranışına tutarlı şekilde devam eder. Buna karşılık, verdiği sözlerin hiçbiri uzun sürmez. Honigman, “[Bu] kendilerini aşırı derecede adadıklarını düşünmelerine rağmen çok kararsız göründüklerinin işaretidir” diyor. Elbette, Koç arkadaşınız randevu için akşam 7’ye hemen evet diyebilir. Ancak planın öne çekilmesi veya 8’e ertelenmesi muhtemeldir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN KÖTÜ HUYLU BURÇ

5. Başak

Başak, en pratik ve güvenilir burçlardan biridir; genellikle kararsızlık gibi özelliklerle ilişkilendirilen bir burç değildir. Bununla birlikte, ilişki astroloğu Anna Kovach, tüm gerçekleri gözden geçirme eğilimlerinin, yollarını seçmelerini yavaşlatabileceğini belirtiyor. “En iyi eylem planına hızlı karar vermek yerine, her olasılığı analiz edene ve her seçeneği değerlendirene kadar programlar, elektronik tablolar, listeler ve akış şemaları yapacaklar” diyor. “Muhtemelen araştırmaları ve ardından ana seçimleri aşırı analiz etmeleri ve üzerinde düşünmeleri muhtemeldir.” Neyse ki bu, nereden kahve alacağını veya televizyonda ne izleyeceğini seçmek gibi günlük konularda Başaklar için bir sorun değil. Kovach, “Ancak iş değiştirmek veya kalacak yeni bir yer seçmek gibi büyük seçimler söz konusu olduğunda, Başak saplantılı bir şekilde her seçeneği analiz edecek ve kendilerini strese sokacak” diyor. Başak arkadaşınızın stresli olduğunu görürseniz, onların artıları ve eksileri listesini gözden geçirin.

BENZER YAZI: HAYATIN VE İNSANLARIN İYİ YÖNLERİNİ GÖRMEYİ SEVEN EN İYİMSER BURÇLAR

4. Yay

en kararsız burçlar

Yay arkadaşınız muhtemelen her zaman Japonya’ya, ardından Monako’ya, ardından İsviçre Alpleri’ne vb. uçmak istiyor. Bu maceracı burcun, bu kadar çekici olmalarının nedenidir, ancak bu yapıları herhangi bir yerde veya herhangi bir kişiyle bağlanmalarını da zorlaştırabilir. En kararsız burçlar arasında bulunan bu insanlar için Honigman, “Bir Yay, yerleşme veya büyük bir miras bırakma arzusunu asla hissetmez” diyor. “Sadece burada ve şimdi ile ilgileniyorlar ve bu yüzden alışkan olmayan insanlar tarafından kararsız görünüyorlar.” Yine de aldanmayın: Bu burç, ihtiyaç duyduklarında bir seçim yapmaktan mutluluk duyar. Sonuçta, tüm bu uçak biletlerinin nasıl rezerve edildiğini sanıyorsun?

BENZER YAZI: HANGİ BURÇ HANGİ BURÇLA UYUMLU? BURÇLARIN AŞK UYUMU

3. Balık Burcu

Bolluk gezegeni Jüpiter tarafından yönetilen Balık, günlük olarak kendilerine sunulan tüm seçenekler karşısında kolayca bunalabilir. Honigman, “Balık, zıt yönlerde yüzen iki balıkla temsil edilir ve bu nedenle Balık, eşit ve aynı zamanda yaratıcı ve aynı zamanda kurumsal bir kariyere sahip olmak veya şehir merkezinde ve ayrıca kırsalda yaşamak ister” diyor. Çabuk bir seçim yapmalarına ihtiyacınız varsa, kararlı olmalısınız. Ne yazık ki, kendi hallerine bırakılırsa sonsuza kadar düşünecekler. Honigman, “Geceler boyunca evde kalacaklar, nereye parti yapacaklarına karar veremedikleri gibi, aç kalacaklar ve belirli bir yemek siparişi veremeyecekleri için tost ekmeğine razı olacaklar” diyor. Nazik bir dürtme onu harekete geçirecektir.

BENZER YAZI: BAŞKALARINI KÜÇÜMSEMEYİ ALIŞKANLIK HALİNE GETİRMİŞ EN ALAYCI BURÇLAR

2. Terazi

en kararsız burçlar

En kararsız burçlar arasında listelenen Teraziler, zodyakın en cana yakın burçlarından biridir, yabancılarla hızlı bağlantı kurabilen ve bir tabak cips ve içecek ile gece sohbet etmeye isteklidir. Ayrıca son derece diplomatiktirler, bir durumun her iki tarafını da görme ve herkesle empati kurma yeteneklerinden gelen bir özelliktir. Kovach, “Terazi, her kararın artılarını ve eksilerini sürekli olarak tartar” diyor. “Birden fazla bakış açısı görebilirler ve bir fikri tek doğru olarak öne sürmekte zorlanırlar.” Bu, onları bir tefekkür yoluna sürükleyebilir veya uzlaşmaya varan bir çözüm bulmaya çalışabilir. Ancak Terazi, başkalarının haksızlığa uğradığına inanırsa, hızlı davranırlar. Kovach, “[Ne zaman] adaletsizlik meseleleri ortaya çıkarsa, Terazi insanları dalıp gidecek ve en adil ve doğru görünen şeyi yapmaya karar verecekler” diyor.

BENZER YAZI: ASLA AFFETMEYEN VE BAĞIŞLAYICI OLMAYAN EN ACIMASIZ BURÇLAR

1. İkizler

Farklı yönlere bakan iki yüzle temsil edilen İkizler, en kararsız burçlar listemizin başında yer alıyor. Honigman, “İkizlerin işareti dualite ile temsil edilir” diyor. “İki fikirleri, iki planları ve genellikle her zaman iki partnerleri var.” Ne yazık ki, bu onların karar verme sürecini zorlaştırabilir – çünkü çoğu zaman bir karar vermek için son dakikaya kadar beklerler, sadece o anda en iyi olanı seçerler. (Ve evet, eğer bir arkadaşı onlara kulağa daha hoş gelen bir seçenek sunarsa, doğum günü partinizi unutabilirler.) Honigman, “Olgunluğa, dürüstlüğe ve sorumluluğa değer veren bir kültürde İkizler asla başarılı olamayabilir” diyor. “Ancak müzisyenler, galeri küratörleri, iç mimarlar ve mucitler olarak başarılı olacaklar çünkü yeni şeyler denemeye devam edecekler ve yenilik yapmaktan asla vazgeçmeyecekler.”

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ÇEKİCİ VE CAZİBELİ BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!