3.3 C
İstanbul
Cuma, Aralık 9, 2022
Ukrayna Savaşı

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Kötü Huylu Burç

Sizin çevrenizde de öfkeli, huysuz ve sinirli insanlar mutlaka vardır. Bu karakterlerinin sebebi astroloji olabilir. Yazımızda en kötü huylu burçlar hangileridir paylaşıyoruz.

Norman Bates haklıydı: ‘Hepimiz bazen biraz deliririz’. Basit bir sinirlenmekten daha fazlasından bahsediyordu aslında, ama hepimiz kötü bir günün stresine katlanamayacak duruma gelebiliriz ya da yatağın sol tarafından uyanmış da olabiliriz. Aramızda kim hak etmeyen bir arkadaşını azarlamadı ya da trafikte başka bir sürücüye küfretmedi? Görünüşe göre, astroloji, hangimizin diğerlerinden daha fazla sinirlenme ihtimalimiz olduğuna dair bir fikir verebilir. İşte bu yazımızda en öfkeli, sinirli ve huysuz, yani en kötü huylu burçlar hangileridir paylaşıyoruz.

6
YENGEÇ BURCU

en kötü huylu burçlar

Yengeçler duygusallıkları ve duyarlılıklarıyla ünlü olduklarından, bu burcu düşündüğümüzde öfke nöbetleri kesinlikle aklımıza gelmez. Ama doğrusu, en sinirli ve kötü huylu burçlar listesine girmekten kurtulamıyor. Mysticsense’de astrolog Rachel Cooban, “Yengeç, ay tarafından yönetiliyor ve dünyanın okyanusları ay döngüleriyle yakından bağlantılı” diyor. “Böylece, Yengeç’in duyguları gelgitler kadar hızlı değişebilir.” Bunun nihai olarak anlamı, nasıl hissettiklerini ve nasıl tepki verdiklerini düzenlemek için mücadele etmeleridir, bunda çoğu zaman başarılı olabilir fakat yine de bu dönemlerde mesafeyi korumak iyidir.

BENZER YAZI: HAYATIN VE İNSANLARIN İYİ YÖNLERİNİ GÖRMEYİ SEVEN EN İYİMSER BURÇLAR

5
AKREP BURCU

Bazen, Akrepler biraz muamma olabilir. Bir su burcu olarak, hırçınlıkları ateş burçları kadar patlayıcı değildir. Bunun yerine, öfkelerini manipülasyon ve beceriksizlik yoluyla gösterirler. Astrolog Cooban, “Onlar, nasıl hissettiklerini size önceden söylemesi pek olası olmayan, kolayca incinebilen, oldukça intikamcı olabilen insanlardır” diyor. Bu, duruma bağlı olarak oldukça yoğun çatışmalara yol açabilir.

BENZER YAZI: HANGİ BURÇ HANGİ BURÇLA UYUMLU? BURÇLARIN AŞK UYUMU

4
ASLAN BURCU

en kötü huylu burçlar

En sinirli ve kötü huylu burçlar arasında gösterilen Aslanlar, eğlencelerin canı ve ruhu olsa da, genellikle tartışmacı ve savunmacıdırlar. Güneş tarafından yönetilen Aslanlar, evrenin merkezi olduklarına inanma eğilimindedir ve inanç sistemlerine meydan okunduğunda, savaşmaktan geri adım atmazlar. Cooban, “Egoları incindiğinde sinirli ve huysuz yönlerini gösterebilirler” diyor. “Fakat çoğu zaman bu, altta yatan acı ve güvensizlik duygularını maskelemeye yönelik ateşli bir tepkidir.” Zaman zaman kesinlikle sinirlenebilseler de, özlerinde yumuşak ruhlar olduklarını hatırlamak önemlidir, bu yüzden duygularını düzenlemelerine yardımcı olacak bir çözüm var. Nuit Astrology’nin kurucusu ve astrolog Jill Loftis, “Tipik olarak onları övmek ve ne kadar muhteşem olduklarını hatırlatmak onları sakinleştirir ve neşeli benliklerine geri döndürür” diyor.

BENZER YAZI: BAŞKALARINI KÜÇÜMSEMEYİ ALIŞKANLIK HALİNE GETİRMİŞ EN ALAYCI BURÇLAR

3
BAŞAK BURCU

Başaklar “endişeli karakterleri” ile tanınırken, yakın arkadaşları ve ailelerine karşı öfkeli eğilimlere sahip olabilirler. Cooban, “Bu burç öfkelerinde sessiz olabilir, ancak onları bu noktaya getirmek çok fazla zaman almaz” diyor. Astrolog Loftis, “sözlü tartışmada üstün olma eğiliminde olduklarını” da ekliyor. Sonuçta, Başakların asla unutmayan insanlar olduğunu bilmek önemlidir. Cooban, “Başakların bir adım geri atmayı ve nefes almayı gerçekten hatırlamaları gerekiyor” diye ekliyor.

BENZER YAZI: ASLA AFFETMEYEN VE BAĞIŞLAYICI OLMAYAN EN ACIMASIZ BURÇLAR

2
OĞLAK BURCU

en kötü huylu burçlar

En sinirli ve kötü huylu burçlar arasında listelenen Oğlaklar, duyguları söz konusu olduğunda biraz karanlık bir karaktere sahiptir. Cooban, “Göründükleri gibi değiller! Havalı, sakin ve kararlı gibi görünüyorlar, ancak takıntılı eğilimleri var ve katı programları mükemmel bir şekilde uygulanmadığında öfkelerini düzenlemek için uzun bir mücadele verebilirler” diyor. Yönetici gezegenleri kararlılık ve hırs gezegeni Satürn olduğundan, bu burç katılığı ve sigortasının atmasıyla bilinir. Onları joker karakterler olarak kabul etmelisiniz.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ÇEKİCİ VE CAZİBELİ BURÇLAR

1
KOÇ BURCU

Bu bir sır değil: Koç ateşlidir. Ve iş öfkelerine gelince, onları tutacak kimse yok. Cooban, “Koç, ateşli tartışmaların başkomutanıdır ve tutmayın küçük enişteyi kıvamındadır” diyor. İşler planlandığı gibi gitmediğinde Koç öfkesini kontrol etmekte zorlanır. Ancak, Loftis’e göre, artan duygularıyla başa çıkması gereken insanlar için iyi haberler var. “Bu, hızla patlayan ve sonra bir anda siniri geçen bir burçtur, çevresinden uzaklaşırsanız kendi kendine sakinleşecektir” diyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN DIŞA DÖNÜK BURÇ


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.