Cuma, Nisan 26, 2024
Ana SayfaAstrolojiEn Huysuz Burçlar Hangileridir, İşte Astrologlar Açıklıyor

Son Yazılar

En Huysuz Burçlar Hangileridir, İşte Astrologlar Açıklıyor

Çevrenizde sürekli homurdanan insanlar var mı? Burcundan dolayı olabilir. İşte bu yazımızda en huysuz, somurtkan ve dırdırcı burçlar hangileri paylaşıyoruz.

Herkes her zaman mutlu olamaz, ancak bazı insanlar kesinlikle diğerlerinden biraz daha karamsar olabilir. Belki aşırı yorulduklarında çok huysuzlaşıyorlar ya da belki hiçbir şey yüzlerine bir gülümseme getirmiyor gibi görünüyor. Muhtemelen kendinizi yol boyunca bu zorlu kişiliklere uyum sağlarken bulmuşsunuzdur. Arkadaşınızın ve hatta sevgilinizin neden her zaman biraz huysuz göründüğünü merak ettiyseniz, astroloji bazı cevaplar verebilir. Bu yazımızda sizlerle en huysuz, somurtkan ve dırdırcı burçlar hangileridir, paylaşıyoruz.

6. Başak

Başaklar son derece kibardır – yani, işler yolunda gittiği sürece. Bu burç, birinin onları dinlemediğini düşünüyorsa huysuzlaşabilir. Bir astrologlar, Başakların özellikle bu kadar yüksek beklentileri olduğu için “işlerin gidişatından memnun olmama veya hayal kırıklığına uğrama eğiliminde” olduğunu açıklıyor.

BENZER YAZI: YÜZÜNÜZÜN SÜREKLİ GÜLÜMSEMESİNİ SAĞLAYACAK EN KOMİK BURÇLARI PAYLAŞIYORUZ

İlişki uzmanları, bu burcun genellikle mutsuz olduğunu, çünkü onların “en mükemmelliyetçi ve özeleştirel burç olduklarını ve her zaman şikayet edecek bir şeyler bulacaklarını” ekliyor.

Genel olarak konuşursak, en huysuz burçlar arasında listelenen Başaklar küçük şeylerin onları rahatsız etmesine izin verir. İlişki uzmanları, işler yolunda gitmediğinde bu akılcı burcun hoşlanmadığını söylüyor. Bir Başak ile yaşıyorsanız, bulaşıklarınızı lavaboda bırakmamaya çalışın çünkü onlar “rahatsız” hissedecekler. Temizlemeyi kendi başınıza üstlenirseniz, kesinlikle biraz daha neşeli olacaklardır.

BENZER YAZI: BURCUNUZUN YIL İÇİNDEKİ EN ŞANSLI GÜNÜNÜ AÇIKLIYORUZ

5. Yengeç

Yengeçler duygusal insanlardır, yani biri onları incitirse veya sevdikleri birini incitirse sinirlenirler. Huysuz olabilirler ve kendilerini korumak için sert kabuklarına çekilebilirler. Bir Yengeç ile arkadaşsanız ve onları üzdüyseniz, bir yüzleşmeye hazır olun; bunun yerine, astrologlar, kötü bir ruh halinde olduklarında “başkalarından çekinme ve çekilme eğilimindeler” diyor. Huysuzlaşırlarsa, gerçekten nasıl hissettiklerini gizlemek için alaycı olabilirler.

BENZER YAZI: VERİLERE GÖRE ABD BAŞKANI OLMASI EN MUHTEMEL BURÇLAR

4. Balık

En huysuz burçlar arasında Yengeç gibi, bu su burcu da duygusal ve hassastır ve bu da astrologların “somurtkan ruh halleri” dediği şeye yol açabilir. Balık, sosyal olmayı istemekle mutsuzlarsa tamamen geri çekilme arasında gidip gelir. Yani bu burç dırdırcı olduğunda, bunun nedeni muhtemelen “birileri onlara yanlış yapmış” ve onu unutamamışlar demektir.

BENZER YAZI: BİR ASTROLOĞA GÖRE EN BÜYÜLEYİCİ BURÇLAR

3. Oğlak

Oğlaklar her zaman ellerinden gelenin en iyisini yapmayı hedefler ve diğerlerinin de aynı derecede sıkı çalışmasını beklerler. İlişki uzmanları, Oğlakları “etraflarındaki insanlar onlar kadar çaba göstermediğinde huysuz” olarak tanımlar. Oğlak burcuyla çalışıyorsanız bu özellikle zor olabilir. Kaytardığınızı görürlerse, size biraz yan gözle bakarlarsa şaşırmayın.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ŞANSLI BURÇLAR

Astrologlara göre, bu burç aynı zamanda “ciddi ve yalnız” olarak da bilinir, bu da işlerinde başarılı olmalarına yol açabilir, ancak çoğu zaman onları sinirli olarak gösterebilir. Yoğun odaklanmaları nedeniyle Oğlaklar “gündemlerine müdahale eden aksamalara ve saçmalıklara karşı sabırsız olabilirler.”

BENZER YAZI: BURÇLAR AŞIK OLUNCA NASIL DAVRANIR?

2. Kova

En huysuz burçlar arasında bulunan Kovalar, diğerlerinin tam olarak istedikleri gibi davranmalarını beklerler ve en önemlisi, teorilerinde onlarla aynı fikirdedirler. Bu, arkadaşlar ve aile farklı görüşleri dile getirdiğinde hayal kırıklığına yol açar. İlişki uzmanları bize bu sabit burcun “her türlü şey hakkında güçlü hisleri olduğunu ve yüksek ideallerine ulaşmadıklarında genellikle hayal kırıklığına uğradıklarını” söylüyor.

BENZER YAZI: MACERADAN MACERAYA KOŞABİLECEĞİNİZ BURÇLAR

Astrologlar, bu burcun mükemmel bir şekilde sevimli olabileceği konusunda uyarıyor, “stres altında olduklarında ve işler yolunda gitmediğinde, bir anda değişme potansiyelleri ile korkutucu olabilirler” diyor.

1. Akrep

Astrologlar, Mars’ın yönettiği bu burcun “sabırsız olma eğiliminde olduğunu ve bazı şeylerin, insanların ve durumların nerede iyileştirilebileceğini kolayca gördüklerini” söylüyor. Her zaman iyileştirme yapmak istedikleri için zor insanlar olabilirler. Eleştirilmekten nefret etmeleri, onların huysuz olmasına sebep oluyor, bu da onları tanımayan insanlara somurtkan görünmelerine neden oluyor. Akreplerin hepsinin kızgın olmadığı biliniyor – bu sebeple ilişki uzmanları “sadece mükemmellikle yoğun bir şekilde ilgileniyorlar ve onları anlayan arkadaşlara ihtiyaçları var.” diyor.

BENZER YAZI: OMUZUNDA AĞLAYABİLECEĞİN, İÇİNİ BOŞALTABİLECEĞİN DERT BABASI BURÇLAR

Bazı astrologlar, Akreplerin, özellikle yalnız kalmak istiyorlarsa, “bazen karamsar ve içe dönük bir duruma kaymalarıyla bilindiklerini” söylüyor. Bir Akrep biraz bana zaman ver, yalnız bırak diyorsa, aşırı sinirli olabileceğinden, onları biraz yalnız bırakmak en iyisidir.

BENZER YAZI: AİLEMİZİN AKIL KÜPÜ DEDİRTECEK EN ZEKİ BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!