Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaAstrolojiVerilere Göre ABD Başkanı Olması En Muhtemel Burçlar

Son Yazılar

Verilere Göre ABD Başkanı Olması En Muhtemel Burçlar

Dünyanın en güçlü insanları arasında sayılan ABD başkanlarının burçları ve özelliklerini sizler için araştırdık, işte başkanlar ve burçları.

Bazı insanlar iş, hukuk ve eğlence gibi alanlarda güçlü olmak için doğmuş olsa da, daha büyük ölçekte sorumlu olmak kaderinde olan başkaları da var. Doğuştan gelen bu liderler, siyasetten anlayan ve ABD başkanı gibi bir işin baskısı altında başarılı olabilen stratejik düşünürlerdir. Astrolojiyi düşünürseniz öne çıkanları fark edebilirsiniz. Bu yazımızda ABD başkanlarının burçları hangileri dikkatle inceleyerek başkan olma olasılığı en yüksek olan burçlar hakkında fikir edineceğiz.

BENZER YAZI: BİR ASTROLOĞA GÖRE EN BÜYÜLEYİCİ BURÇLAR

Başak Burcu

Başkanlar: William H. Taft, Lyndon B. Johnson

ABD Başkanları hakkında detaylı bilgiler bulunan POTUS.com’a göre, Başak burcu, Beyaz Saray’da görev yapan en az sayıda başkana sahip olan burçtur. Onları göreve uygun kılan şey, analitik, pratik ve kendi kişisel gelişimleri ve başkalarını destekleyerek dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye kararlı olmalarıdır.

Astroloji danışmanı Sofia Adler, “Başaklar detaya odaklıdır, bu şüphesiz başkan olduğunda bir güçtür, ancak sonuç olarak genellikle aşırı derecede eleştirel olabilir ve neyin işe yaramadığına aşırı odaklanabilir” diyor. Nihayetinde özeleştirel yapıları onları en büyük düşmanları haline getirebilir ve onları yavaşlatabilir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ŞANSLI BURÇLAR

Koç Burcu

Başkanlar: Thomas Jefferson, John Tyler

Başak gibi, sadece iki Koç burcu ABD başkanı oldu. Başak ile benzer niteliklere sahip olan Koç, cesur, hırslı, kime ve neye inandığını kolayca savunabilen doğal bir liderdir. Astrolog Adler, “Hızlı hareket ederler ve sorumluluk almaktan korkmazlar” diyor. “Ama bu ateş burcu diğer insanların ihtiyaçlarını veya arzularını dinlemek için uygun değildir.”

Başkanlık söz konusu olduğunda, çoğunluğun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak ve harekete geçmeden önce beklemek zorunludur, ancak Koç için bunu yapması zor olabilir. Adler, “Sabır, zodyakın bu ilk burcu için güçlü bir yön değil” diye ekliyor.

BENZER YAZI: BURÇLAR AŞIK OLUNCA NASIL DAVRANIR?

Yay Burcu

Başkanlar: Martin Van Buren, Zachary Taylor, Franklin Pierce

Beyaz Saray’da görev yapmış üç başkanla Yay, Başak ve Koç’tan biraz daha fazla potansiyele sahiptir. Büyük resmi görmek ve hayatın anlamını bulmak için sonsuza dek bir yolculuktalar. Ancak astrolog Adler, “Bu ateş burcu maceraya can attığı için” onları başkan için en iyi aday yapmaz, diyor. Bunun yerine eğlenmek ve özgürce dolaşmak istiyorlar; başkanlığın sorumlulukları muhtemelen bu burcu mutsuz edecektir. Adler, “Başkanlık için harika bir özellik olacak [Yay burcunun] bir gücü ise, doğal arzuları ve risk alma yetenekleridir” diye ekliyor. “Hazırlar, istekliler ve yaşama tutkuyla bağlılar.”

BENZER YAZI: MACERADAN MACERAYA KOŞABİLECEĞİNİZ BURÇLAR

İkizler Burcu

Başkanlar: John F. Kennedy, George H.W. Bush, Donald J.Trump

Yay burcu gibi, tarihte İkizler burcuna mensup olan üç ABD başkanı vardır. Bu hava burcu, birçok arzuları ve ilgileri nedeniyle “ikizler” olarak bilinir – bu nedenle genellikle “yalancı” veya “iki yüzlü” olarak da adlandırılırlar.

Astrolog Adler, “İkizler, insanlarla etkileşim kurmak ve kendilerini tanıtmak için doğal iletişim ve sosyal olma yeteneklerini kullanabilir, ancak farklı insanlara farklı şeyler söylerken de yakalanabilirler” diyor. “Dinlemeyi bilen bir İkizler – bu burç için çok uygun bir özellik – başkanlığa aday olmak için gereklidir.”

BENZER YAZI: OMUZUNDA AĞLAYABİLECEĞİN, İÇİNİ BOŞALTABİLECEĞİN DERT BABASI BURÇLAR

Boğa Burcu

Başkanlar: James Monroe, James Buchanan, Ulysses S. Grant, Harry S. Truman

ABD başkanı olan dört kişi Boğa burcuna mensuptur. Boğa istikrarlı, pratik ve inanılmaz derecede sadıktır. Astrolog Adler, “Bir başkanın işi halletmek için ihtiyaç duyduğu sabra ve dayanma gücüne sahipler ve nadiren – hiç değilse – aceleci kararlar veya duygusal tepkiler de verebilirler” diyor. Bununla birlikte, bazen başkanların hızlı hareket etmeleri ve bazı detayları fazlasıyla incelemeleri gerekir, bu da yavaş hareket etme eğiliminde oldukları ve yanlış karar vermekten hoşlanmadıkları için Boğa için sorun teşkil edebilir.

BENZER YAZI: AİLEMİZİN AKIL KÜPÜ DEDİRTECEK EN ZEKİ BURÇLAR

Balık Burcu

Başkanlar: George Washington, James Madison, Andrew Jackson, Grover Cleveland

Başkanlar söz konusu olduğunda Balık burcu da 4 kişiyi bu önemli konuma getirmiştir. Bu yaratıcı, su burcu ilk bakışta mutlaka en mantıklı veya rasyonel olmasa da, problem çözmede doğrusal olmayan, geleneksel olmayan bir yaklaşım benimseme konusunda doğal bir yeteneğe sahiptirler. Ve bazen, bir çözüm bulunmasının tek yolu budur.

Astrolog Adler, “Balık burcuna mensup bir başkan, insanların ihtiyaçları ve kötü durumu ile empati kurabilir, ancak bu duygular içinde kaybolmamak veya bu duygulara boğulmamak için mücadele etmelilerdir” diyor.

BENZER YAZI: MANİPÜLASYON TEKNİKLERİNİ EN İYİ KULLANAN BURÇLAR SİZİ ŞAŞIRTACAK

Terazi Burcu

Başkanlar: Rutherford B. Hayes, Chester A. Arthur, Dwight D. Eisenhower, Jimmy Carter

Tıpkı Balık ve Boğa gibi, dört Terazi burcu ABD başkanı olmuştur. Terazi istikrar, adalet ve adil yaşam için savaşmayı sever. Astrolog Adler, “Bu, eşitsizlik tüm zamanların en yüksek seviyesindeyken başkan olmasını isteyeceğiniz burçtur” diyor. “Madalyonun her iki tarafını da görmekte harikalar.” Bununla birlikte, bu hava burcunun hızlı ve verimli bir şekilde karar vermesi zor olabileceğinden, bu da bir eksiklik olarak görülebilir. Ve kararlar, elbette, başkan olmak için hayati önem taşır.

BENZER YAZI: HAYATI BOYUNCA GÜCÜ SEVEN, GÜCE EN AÇ BURÇLARI SİZLER İÇİN İFŞA EDİYORUZ

Aslan Burcu

Başkanlar: Benjamin Harrison, Herbert Hoover, Bill Clinton, Barack Obama

Terazi, Balık, Boğa gibi, Beyaz Saray’da aslan burcuna mensup dört başkan vardı. Aslanlar kalpleriyle yönetirler. Bu burç büyüleyici ve spot ışığının altında olması gerekiyor. Astrolog Adler, “Bill Clinton ve Barack Obama gibi başkanlar, özgeçmişlerine ve yeteneklerine ek olarak, farklı yapıları ve ışıltılarıyla başkan olmayı başardılar” diye açıklıyor Adler. “İnsanlar sadece onların etraflarında olmak istiyor.”

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ROMANTİK BURÇLAR

Oğlak Burcu

Başkanlar: Millard Fillmore, Andrew Johnson, Woodrow Wilson, Richard M. Nixon

Beyaz Saray’a dört başkan gönderen Oğlaklar, harika bir şey inşa etmek için yaratılmışlardır. Astrolog Adler, “Bu toprak burcu, topluluğa fayda sağlayan sistemler ve yapılar oluşturmakta yeteneklidir ve bu da Oğlakları başkan için çok sağlam bir seçim haline getirir” diyor. Çalışkan, sorumlu ve azimli olduklarından, iş için eşsiz bir dayanıklılık düzeyine sahiptirler.

BENZER YAZI: MADDİYATA ÖNEM VEREN, PARA İÇİN EVLENECEK BURÇLARI AÇIKLIYORUZ

Yengeç Burcu

Başkanlar: John Quincy Adams, Calvin Coolidge, Gerald R. Ford, George W. Bush

Oğlak, Aslan, Terazi, Balık ve Boğa’da olduğu gibi, geçmişte Yengeç burcuna mensup 4 ABD Başkanına sahiptir. Yengeç, başkanlıkla ilişkilendirdiğiniz ilk bir burç olmasa da, onlar, insanlara ait olduklarını hissettirme becerisine sahip doğal liderlerdir. Adler, “Bu burç, bir ülkeyi birleştirmek için gerekli bir beceri olan herkesin ailenin bir parçası gibi hissetmesini sağlama konusunda mükemmeldir” diye açıklıyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN KISKANÇ BURÇLAR HANGİLERİDİR?

Kova Burcu

Başkanlar: William Henry Harrison, Abraham Lincoln, William McKinley, Franklin D. Roosevelt, Ronald Reagan

ABD’ye liderlik eden beş eski başkan ile Kova, başkan olma olasılığı en yüksek olan burçlardan biridir. Kovalar geleceğe bakarlar – onlar zodyağın vizyonerleri ve karar alıcılarıdır.

Astrolog Adler, “Kolektif olmak ve toplulukları bir araya getirmek, mazlumlara fayda sağlayan ortak bir amaç etrafında bir araya getirmek ve diğerlerine ülke için yeni, farklı bir gelecek için bir arada yürümek amacıyla ilham verebilir” diyor. Kova aynı zamanda çok rasyoneldir, bu da onları duyguları tarafından yönlendirilme olasılığı daha düşük olan daha sağduyulu bir başkan yapacaktır.

BENZER YAZI: GÜVEN KONUSUNDA ÇOK DA BONKÖR OLUNMAMASI GEREKEN BURÇLAR

Akrep Burcu

Başkanlar: John Adams, James K. Polk, James A. Garfield, Theodore Roosevelt, Warren G. Harding, Joe Biden

Bu işarete sahip beş eski ve bir mevcut başkanla, Akrepler Oval Ofis’te oturma olasılığı en yüksek olanlardır. Başkan olurlar çünkü iktidar koltuğunda ve kontrolde olduklarında başarılı olurlar.

Astrolog Adler, “Bu sabit su burcunun kararlılığı ve yoğunluğu, insanlarla derine inme konusundaki doğal yetenekleriyle tamamlanıyor ve bu da onları insanların işi yapmak için güvenebilecekleri biri yapıyor” diyor. Son olarak, Akrepler zor, tabu konularını -başkanlık mesleğinin gerektirdiği bir şey- keşfetme arzularıyla tanınırlar.

BENZER YAZI: ÜN VE ŞÖHRETE EN AÇ BURÇLAR HANGİLERİDİR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!