Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaAstrolojiManipülasyon Tekniklerini En İyi Kullanan Burçlar Sizi Şaşırtacak

Son Yazılar

Manipülasyon Tekniklerini En İyi Kullanan Burçlar Sizi Şaşırtacak

Manipülasyon tekniklerini ustalıkla kullanan en manipülatif burçlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.

Bazı insanlar diğerlerinden çok daha ikna edicidir ve bazen bu kötü bir şey olabilir. Birinin duygularıyla oynamak veya onlardan yararlanmak, romantizm, arkadaşlıklar ve iş ilişkileri söz konusu olduğunda zararlı olabilir. Hayatta bu tür insanlardan kaçınmak zor olabilir, ancak bu özellikleri barındırmalarını sağlayan şeyin ne olduğunu hiç merak ettiniz mi? Yıldızlar neden böyle davrandıklarını açıklayabilir. Manipülasyon tekniklerini en usta şekilde kullanan bilinen en manipülatif burçlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.

6. Başak

Başakların nazik ve verici olduğu bilinse de, bu düşünceli kişiliklerinin altında, istediklerini başkalarına empoze etmek isteyen bir kişilik vardır. Bununla birlikte, astrolog ve Trusted Astrology‘nin kurucusu Maria Hayes, “onların manipülasyonu pasif-agresif tarafa doğru eğiliyor” diyor. Muhtemelen onları yan yorumlar yaparken, örtülü tehditler yaparken veya istediklerini elde etmek için kurbanı oynarken bulacaksınız.” Yine de manipülatif burçlar arasında olup olmadığını söylemek zor” diye açıklıyor. “Bu burç, sırları nasıl gizleyeceğini çok iyi biliyor, bu da onların amaçlarını bilmeyi daha da zorlaştırıyor.”

BENZER YAZI: GÜCÜ SEVEN, GÜCE EN AÇ BURÇLARI SİZLER İÇİN İFŞA EDİYORUZ

5. Aslan

Aslanlar elbette ilgiyi sever. Ama ne zaman istedikleri insanlardan tarafından uygun görülmezse, manipülatif yönleri ortaya çıkacaktır. Hayes, “Sırf karşı taraf onlar adına yapamadığı veya yapmadığı için sevdiklerine, istediklerini kendi başlarına yapacaklarını veya alacaklarını söyleyerek ters psikoloji yapma eğilimindedirler” diyor. Bu burç “suçluluğa kapılmayı” seçer ve muhtemelen manipüle edilen insanlar bunu çok uzun zaman sonra farkedeceklerdir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ROMANTİK BURÇLAR

Ayrıca, özgüveninizi hedef almalarını bekleyebilirsiniz. Astrolog ve tarot yorumcusu Ryan Marquardt, “Bir Aslan ile rekabet eden bir kişiliğiniz varsa, önce sizin parlamanıza izin verirler, sonra sizi gölgede bırakmak için ikinci kez sahneye çıkarlar – ve genellikle istediklerini elde ederler” diyor. “Kendinize olan güveninizi azaltabilir ve yapmayı sevdiğiniz bir şeyi artık buna layık hissetmediğiniz için bırakmak istemenize neden olabilir.” diyor.

BENZER YAZI: MADDİYATA ÖNEM VEREN, PARA İÇİN EVLENECEK BURÇLARI AÇIKLIYORUZ

4. Balık

Balıkların manipülatif burçlar arasında olmasını kesinlikle beklemezsiniz – onları bu konuda bu kadar iyi yapan da budur. Astrolog Hayes, “Balık, yaptıkları iyi şeyleri abartarak insanları küçük parmaklarının etrafında döndürmeyi iyi biliyor” diyor. “Eğer bir şey istiyorlarsa, insanların o şeyi gerçekten hak ettiklerini düşünmelerini sağlamak için tüm olumlu özelliklerini dile getirmekten çekinmezler.”

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN KISKANÇ BURÇLAR HANGİLERİDİR?

Marquardt, manipülasyonlarını “sihir numarası” olarak tanımlıyor. “Balık, onlarla empati kurmanızı ve onlar için gerçekten yapmak istemediğiniz şeyleri yapmanızı sağlamak için sulu yavru köpek gözlerini nasıl kullanacağını biliyor” diye ekliyor. Ne yazık ki, mottoları “iyilik bir silahtır” olmalıdır, çünkü ne zaman yarar sağlarsa onu kullanacaklardır.

BENZER YAZI: GÜVEN KONUSUNDA ÇOK DA BONKÖR OLUNMAMASI GEREKEN BURÇLAR

3. Terazi

Hayes, Terazi dengeyi korumakta usta olduğu için, “istediklerini elde etmelerini sağlamak için sadece doğru iyi ve kötü karışımını” nasıl kullanacaklarını bilirler, diyor Hayes. Masum davranmaya çalışacaklar, ancak manipülasyonları hiç anlaşılmayacak kadar mükemmel. Sadece onları iyi tanıyan insanlar bunu yaptıklarında anlayabilirler.

BENZER YAZI: ÜN VE ŞÖHRETE EN AÇ BURÇLAR HANGİLERİDİR

Venüs tarafından yönetilen bir Ana Hava burcu olan ve manipülatif burçlar arasında gösterilen Terazi, istediklerini yapmanın aslında senin fikrin olduğunu düşünmeni sağlama konusunda uzman olmayı çok iyi biliyor. Aquamarine’de bir astrolog olan Virginia Castiglione, “Etraflarındaki insanları yakından gözlemlerler ve onların güçlü ve zayıflıklarının neler olduğunu öğrenirler, böylece istediklerini sorunsuz bir şekilde elde ederken aynı zamanda yüzleşme ve zorlu konuşmalardan kaçınırlar” diyor.

BENZER YAZI: EN PASAKLI VE DAĞINIK BURÇLAR HANGİLERİDİR ASTROLOGLAR AÇIKLIYOR

2. İkizler

İkizler, dikkatleri üzerine çekmeden suçu başkasına atan mükemmel organizatörlerdir. Nuit Astrology’nin kurucusu ve astrolog Jill Loftis, “Yöneticileri Merkür ile akıllı, anlayışlı ve en iyilerini büyüleyebilirler” diyor. “Birçok fikirleri ve arzuları var ve istediklerini elde etmek için çeşitli planlar hazırlayabilirler.”

BENZER YAZI: ASTROLOGLAR, ZENGİN OLMA OLASILIĞI EN YÜKSEK BURÇLARI AÇIKLADI

Ve savaş yolunun ortasına girenler için acımasız olabilir. Hayes, “İhanet onların temelini oluşturmuyor, fakat sonuçta onlar çok yönlü burçlardan” diyor. “Bu, kurbanlarının kaderini kabul etmelerine ve İkizler’in kendi çıkarları için kurban ettikleri kişiye hiçbir şey olmamış gibi hayatlarına devam etmelerine yol açar.” diyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN DEDİKODUCU BURÇLAR HANGİLERİDİR?

1. Akrep

Akrep’in en manipülatif burç olması şaşırtıcı değil: Hayes, “Sessizdirler ve karanlık köşelerde başarılı olurlar” ve “insanları iyi gözlemlerler, böylece başkalarının zayıflıklarından faydalanabilirler” diyor. Bu burcun herhangi bir tereddütte kalmadan birine yüzsüzce gaz vermesini bekleyebilirsiniz – ve ikna edici olabilirler. “Akrep’in konuştuğunda çok ikna edici olduğu biliniyor, karşı tarafı hiçbir şey yapmamış olsalar bile yanlış yaptıklarına inandırıyor” diye ekliyor. Onları en parlak ve tehlikeli burçlardan biri yapan da budur.

BENZER YAZI: ASTROLOGLAR, AKREP BURCU İLE İLGİLİ EN KÖTÜ 5 ŞEY HAKKINDA UYARIYOR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!