Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaAstrolojiEn Pasaklı ve Dağınık Burçlar Hangileridir Astrologlar Açıklıyor

Son Yazılar

En Pasaklı ve Dağınık Burçlar Hangileridir Astrologlar Açıklıyor

Dağınık ve düzensiz olmanızın sebebi sadece tembel olmanızdan değil burcunuzun özelliklerinden kaynaklı olabilir işte o en pasaklı burçlar.

Odanızın dağınık olması ya da pasaklı olmanız tembel hissetmenizden mi yoksa böyle doğmanızdan mı kaynaklandığını hiç merak ettiniz mi? Belki de eşiniz ya da sevgiliniz çoraplarını kirli sepetine atmaya üşeniyordur ya da ev işlerini yapmaya kendinizi çok isteksiz görüyor olabilirsiniz. İster inanın ister inanmayın, özensiz davranışlarınızın kaynağı yıldızlarda yazılı olabilir. Bu yazımızda sizlerle en dağınık ve pasaklı burçlar hangileridir, astrolog yorumlarına göre paylaşacağız.

6. Yengeç Burcu

Yengeçler ortalığı dağıtabilir, ancak bunun nedeni çoğunlukla eski şeylere bağlı olmalarıdır. Anılarına bağlı herhangi bir şeyden ayrılmak için zorlanırlar. Bu, eski anlamsız ve gereksiz bir süs eşyasından, eğlenceli bir randevuya gittikleri bir elbiseye kadar her şey olabilir. Anıları yakınlarda tutmaya olan tutkuları nedeniyle, zamanla karışıklıklar oluşur.

En pasaklı ve dağınık burçlar arasında olan Yengeçler aynı zamanda eğlenmeyi ve eğlendirmeyi de severler, bu da mutfakta yıkanmayı bekleyen bir sürü kirli bulaşık birikmesi demektir. Ünlü astrolog Inbaal Honigman, “Yengeçler büyük bir arkadaş buluşmasından sonra evlerini ışıl ışıl görmeyi severler. Fakat bu uzun sürmeyecektir, çünkü çok hızlı şekilde yeniden kirlenmeye başlayacaktır”, diyor.

İLGİLİ YAZI: ARKADAŞLIK, AŞK VE EVLİLİKTE ASLAN VE YENGEÇ UYUMU


5. Koç Burcu

Koç, gerçekten ortalığı toparlamak için biraz fazla meşgul bir burç. Bu sosyal bireyler, bahar temizliğine katılmaktansa dışarıda olmayı tercih ederler. Astrolog Honigman, “Onlar dışarıdayken, bazen günler veya haftalarca kirli şeyler birikmeye devam ediyor, kirli sepeti kokuyor ve banyodaki o anlaşılmaz leke tüylü bir tabaka oluşturmaya başlıyor.” Temizliği sevmediklerinden değil, sadece onu erteledikleri için. Ancak evlerinin dağınık olduğuna karar verirlerse işe koyulurlar.

Lurie Kimmerle, en dağınık ve pasaklı burçlar arasında olan Koç’un sık sık dışarı çıkmakla meşgul olduğunu ve temizlik yapmaktan vazgeçtiğini kabul ediyor. “Eğer koç burcuna mensup birey, odaklanması gereken bir işe sahipse, öncelikle buna konsantre olurlar ve temizlik akıllarına bile gelmez” diyor.

“Bu, ilişkilerinde ve duygusal yaşamlarında sıklıkla kendini gösterse de, özellikle Koç’un ev dışında büyük hedefleri varsa, yaşam alanlarının durumunu görmezden gelebilirler” diye ekliyor. Ofiste yoğun bir gün geçirdilerse, eve geldiklerinde bulaşıkları yıkamalarını beklemeyin.

BENZER YAZI: ASTROLOGLAR, ZENGİN OLMA OLASILIĞI EN YÜKSEK BURÇLARI AÇIKLADI


4. İkizler Burcu

Koç gibi, İkizler de temizlik bezi yerine kokteyl almayı tercih eden sosyal bir burçtur. Honigman, bu burcun her zaman bir “teşvik” aradığını ve ne yazık ki onlar için temizliğin tam olarak eğlenceli bir iş olmadığını söylüyor. Elbette, çöpü çıkarabilirler, ancak derinlemesine bir temizlik yapmalarını beklemeyin.

İkizler, sosyalleşmeye aşırı derecede odaklandığından, astrolog Kimmerle, etrafı toparlamak yerine arkadaşlarıyla veya meslektaşlarıyla konuşurken sık sık görülebileceklerini söylüyor. “Diğerleri hafta sonu ev işlerini düşünürken, İkizler hafta sonu aktivitelerini planlıyor” diye belirtiyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN DEDİKODUCU BURÇLAR HANGİLERİDİR?


3. Kova Burcu

Kovalar derin düşünürlerdir, bu da genellikle akıllarında çok şey olduğu anlamına gelir – ve temizlik genellikle akıllarında olmaz. Bir Kova’dan bulaşıkları toparlamasını veya çamaşırları makineye atmasını istediğinizde, genellikle çok meşgul oldukları ile ilgili size ders vereceklerdir. Kova’nın “bir çorabın tekinin nereye gittiğinden veya kitap yığınının kritik yüksekliğe ulaşıp ulaşmadığından daha büyük endişeleri olduğuna” emin olabilirsiniz.

Astrolog Kimmerle, en pasaklı ve dağınık burçlar arasında gösterilen kovanın “zihni genellikle o kadar hızlı çalışır ki, bulaşıkların lavaboda biriktiğini görmezler… Bunun yerine, bir köşede bir şeylerle uğraşırlar, planlama yaparlar ve büyük fikirler üzerinde kafa yorarlar” diyor.

BENZER YAZI: HARİKA BİR CİNSEL HAYAT İÇİN BURÇLARIN UYUMU


2. Balık Burcu

Balıklar “zodyak hayalperestleri” olarak bilinirler, bu da özellikle pratik insanlar olmadıkları için biraz karışıklığa yol açabilir. Ortalığı toparlamaktansa düşüncelerinde kaybolmayı tercih ederler.

Astrolog Honigman, “Bir çamaşır yere düşerse, orada kalır” diyor. “Duvar boyası soyulduğunda, rustik yeni görünümün tadını çıkarırlar. Böylece dağınıklıkları bir anda oluşmaz, yıllar içinde yavaş yavaş büyür.” Hayatınızda bir Balık varsa, hazırlıklı olun ve alanınızı ele geçirmeden önce biraz karışıklık için hazırlıklı olun.

BENZER YAZI: ASTROLOGLAR UYARIYOR: HANGİ BURÇLA EVLENİLMEZ


1. Yay Burcu

Bir Yay burcunu tanıyorsanız, kesinlikle onların organizasyon becerilerine karşı dikkatli olmalısınız, ki bu, daha önce biriyle yaşadıysanız muhtemelen çözdüğünüz bir şeydir. Astrolog Honigman, “Yay, Koç ve Aslan gibi ateş burçları her zaman çok aktiftir, ancak bir Yay her şeyi bir kerede yapar” diyor. “Birinin aynı anda çamaşır yıkama, kitap okuma ve müzik dinleme girişimi her zaman başarısızlıkla sonuçlanır”.

Hayatınızda özel bir Yay burcu varsa, “beklenmeyeni beklemeniz” gerektiği konusunda uyarıyor. Yay burçları eğlenceli olsa da, yaklaşan bir felaket gibi eşyalarınızı kesinlikle korumak isteyeceksiniz.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ÇAPKIN BURÇ HANGİSİDİR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!