Pazar, Haziran 16, 2024
Ana SayfaAstrolojiÜn ve Şöhrete En Aç Burçlar Hangileridir

Son Yazılar

Ün ve Şöhrete En Aç Burçlar Hangileridir

Bazı burçlar parayı çok sever bazıları ise şöhreti... Bu yazımızda ün ve şöhret düşkünü, tanınmayı seven burçlar hangileridir, açıklıyoruz.

Ünlülerin farklı bir aurası olduğunu sanırım bir çok kişi kabul eder. Sosyal medyanın çok kullanılmasıyla birlikte, hiç tanınmayan biri bile bir gecede üne yani şöhrete kavuşabilir. Ancak bu artan erişim, süperstarlık pazarını da kalabalık hale getiriyor. Bugünlerde dünyada bunu yapabilmek için doğal yetenekten çok daha fazlası gerekiyor. Bazıları, şöhret ve servet kazanmada en büyük faktörün şans olduğunu söylüyor ve bu doğru olsa da, burcunuzun da buna bağlı olduğunu düşünmelisiniz. Astrolojide ünlü olmayı yani şöhret seven burçlar hangileridir her zaman merak edilir. İşte bu yazımda sizlerle bu 6 burcu paylaşacağız.

6. Boğa Burcu

Lüks ve romantik Venüs tarafından yönetilen Boğa, hayattaki en güzel şeylerden zevk alma eğilimindedir. Şöhret seven burçlar arasında bulunan boğanın bu özelliği yaşama duydukları sevgiden gelir. Bu toprak burcu inatçılığı, özverisi ve zekasıyla bilinir. Paraya, değerli şeylere ve zenginliğe ikinci derecede önem verse de ünlü olmak onun için daha önemlidir.

BENZER YAZI: EN PASAKLI VE DAĞINIK BURÇLAR HANGİLERİDİR ASTROLOGLAR AÇIKLIYOR


5. Koç Burcu

Zodyakın ilk burcu olan Koç, doğal yenilikçilerdir. Kendilerinden önce gelenlerle aynı başarı yolunu takip etmekle ilgilenmiyorlar. Yaratıcı ve çok hayalperest olmanın yanı sıra, hedeflerine her zaman kilitlenirler. Koç için, bir şeyi ilk yapan olmak veya bir şeyde en iyi olarak kabul edilmek önemlidir ve Mars’ın savaşçı etkisi, Koç’u inanılmaz derecede rekabetçi ve hırslı yapar. Koç, dünyaya bir iz bırakmak için doğmuş gibi hisseder ve kimsenin yoluna çıkmasına izin vermezler. Bir şey istediklerinde, duygularının her zerresini hayallerini gerçeğe dönüştürmek için harcarlar. Kesin olan bir şey var: Koç küçük bir rekabetten korkmaz.

BENZER YAZI: ASTROLOGLAR, AKREP BURCU İLE İLGİLİ EN KÖTÜ 5 ŞEY HAKKINDA UYARIYOR


4. İkizler Burcu

Şöhret seven burçlar arasında gösterilen ve Merkür tarafından yönetilen bu konuşkan hava burcu, zirveye çıkma yolunda sosyal becerilere ve çekiciliğe sahiptir. Keskin gözlem yetenekleri, onları bir fırsatı görme ve elde etme konusunda diğerlerinden ayırır. Maceracı ruhları nedeniyle İkizler, ünlü halk figürleri, yazarlar ve sosyal medya kişilikleri olma konusunda oldukça güçlü bir eğilime sahiptir. Bazıları “iki yüzlü” doğalarının onları daha da acımasız yaptığını söylese de, çok yönlü ve meraklı kişilikleri onlara her durumda parlama yeteneği verir. Bu doğal sosyal bukalemunlardan süperstarlık için daha uygun bir burç yok.

BENZER YAZI: ARKADAŞLIK, AŞK VE EVLİLİKTE ASLAN VE YENGEÇ UYUMU


3. Terazi Burcu

Normalde hayatta adil ve dengeli yaklaşımlarıyla tanınmalarına rağmen, Teraziler yüzeyin altında gizli, hırslı bir karaktere sahiptir. Zodyakın dört ana burcundan biri olarak, liderlik için doğal bir yeteneğe sahipler ve bu da onları akranları arasında inanılmaz derecede popüler yapıyor. Aynı zamanda, onların ortamlarda yükselmelerini kolaylaştırıyor. Sosyal etkileşimlerden hoşlanırlar ve genellikle büyük sosyal ortamlarda kendilerini enerjik hissederler. Bu arkadaş canlısı doğası, Terazi’yi ünlü yapan şeydir. Yine de o tatlı gülümsemeye dikkat et. Teraziler, dengeyi kendi lehlerine çevirmek için sert oynamaktan korkmazlar.

BENZER YAZI: ASTROLOGLAR, ZENGİN OLMA OLASILIĞI EN YÜKSEK BURÇLARI AÇIKLADI


2. Oğlak Burcu

Şöhret seven burçlar arasında bulunan Oğlaklar, zodyakın en çalışkan ve tutumlu burcu olarak bilinir. Kendi alanlarını iyi korurlar ve başarılarını toplum içinde göze sokmama eğilimindedirler. Ama alçakgönüllü davranışının seni aldatmasına izin verme. Oğlak burcu için zenginlik ve statü her şeydir ve çalışmalarının karşılığını almaya kararlıdırlar. Diğer burçlar şöhret kazanmak için çekiciliklerine veya bağlantılarına güvenirken, Oğlaklar zirveye çıkana kadar akranlarından daha çok çalışacaklardır.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN DEDİKODUCU BURÇLAR HANGİLERİDİR?


1. Aslan Burcu

Işıklar kamera motor! Aslanlar gözlerin her zaman üzerlerinde olmasından hoşlanırlar. Aslan, yaratıcılık, çekicilik, dikkat ve hayranlığın merkezinde bulunmalıdır. Güneş tarafından yönetilen tek burç olarak, nerede olduklarına veya ne yaptıklarına bakılmaksızın tüm gözlerin üzerlerinde olmasına alışkındırlar. Bu cesur ve yaratıcı ateş burçları, eğer biraz gülmek geliyorsa, kendilerini aptal yerine koymaktan korkmuyor. Doğal gösterişleri onlara her şeye rağmen hayallerinin peşinden gitme güvenini veriyor. Yeteneklerine ayak uydurabilseniz bile, asla onlar gibi olamazsınız.

BENZER YAZI: HARİKA BİR CİNSEL HAYAT İÇİN BURÇLARIN UYUMU


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!