Cuma, Mart 1, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Kötü Karakterli Burçlar

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Kötü Karakterli Burçlar

Biraz nahoştan hatta iğrence veya tamamen pislik olana kadar en kötü burçlar hangileri olabilir, işte cevapları yazımızda.

Bazı insanlar düpedüz iğrenç ve hatta kimilerine göre ‘pislik’ olarak bile adlandırılırlar. Belki her zaman insanlara lakap takıyorlar ya da belki de düzenli olarak küçümsüyorlar. Bir meslektaşınıza, arkadaşınıza veya aile üyesine bakıp kötü davranışlarının nereden geldiğini merak ettiyseniz, astroloji bazı cevaplar verebilir. Biraz nahoştan tamamen pislik olana kadar en kötü burçlar hangileri olabilir, işte cevapları yazımızda.

6. İkizler

En kötü burçlar arasında İkizler, iki taraflı olmalarıyla ünlüdür ve bir taraf arkadaş canlısı ve sosyal olsa da, zaman zaman oldukça yoğun olabilirler. Astrolog Jetta, doğalarının ikiliği, bazı Dr. Jekyll ve Bay Hyde anlarının “aniden bir öfke patlamasıyla değişebilecekleri” anlarına yol açıyor, diye uyarıyor. İkizler genellikle oldukça cana yakın olsa da, sinirlenirlerse tetikte olmalısınız. Jetta, “Sözlü yetenekleri nedeniyle, sözleriyle oldukça kışkırtıcı ve incitici olabilirler” diyor. Ama merak etmeyin: Siz farkına bile varmadan normal hallerine dönecekler.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ANTİSOSYAL BURÇLAR

5. Yengeç

Yengeçler karmaşıktır. Bu duygusal burç, nasıl kin tutulacağını bilir ve onlara yanlış yaptığınızı düşünüyorlarsa, dikkatli olmanız gerekir. Jetta, tipik yengeç davranışı gibi, bu burcun “zaman zaman farklı ruh hallerinden birine girdiklerinde insanlara saldırabileceği” konusunda uyarıyor. Kızdıklarında ya da üzgün olduklarında duvarlarını ya da kabuklarına çekilip, kendilerini kapatırlar. “En kötü durumda, Yengeçler aşırı derecede yok olma yeteneğine sahiptir, ancak nadiren açıkça kötüdürler” diyor. Bunun yerine, “biraz kaba ve pasif-agresif” olacaklardır. Ancak kötü davranışlarından bahsederseniz, muhtemelen herhangi bir yanlış yaptıklarını kabul etmeyeceklerdir.

BENZER YAZI: BURCUNUZA GÖRE HANGİ TAKI, MÜCEVHER VEYA AKSESUAR KULLANMALISINIZ?

4. Kova

Kovalar oldukça mesafeli görünebilirler çünkü düşüncelere dalıp ya da dinlemeden ders anlatırlar, bu da onları zaman zaman nahoş gösterebilir. Jetta’ya göre, bu sinirli burç, “bağımsız eğilimleri nedeniyle”, özellikle de “eylemlerinin başkaları üzerindeki etkisinden çoğu zaman kopabilecekleri” için, en kötü burçlar arasında listelenir. Bir Kova kötü görünüyorsa, başkalarını anlamakta zorluk çekebilir.

BENZER YAZI: BURÇLAR HAKKINDA DİLDEN DİLE DOLAŞAN EFSANELER

3. Başak

Başaklar analitik mükemmeliyetçilerdir ve analizlerini sıklıkla kendileri ve başkaları hakkında yargıda bulunmak için kullanabilirler. Jetta, bu karanlık tarafın “özellikle kendi nefretlerinin bir yansıması olarak, başkalarına karşı daha da sert” olmalarına yol açabileceğini söylüyor. Jetta, “aşırı derecede ateşli olabilen küskün bir Başak’a karşı dikkatli olunması konusunda uyarıyor. Ancak kötü davranışlarından sonra, “kendinden nefret etme çukurunu derinleştirebilecek ve böylece bir umutsuzluk ve çözülmemiş acı çemberini sürdürebilecek çok fazla suçluluk ve pişmanlık hissettiklerini” açıklıyor. Astrolog Alta, Başakların “kusurluluk konusunda keskin bir gözü olduğu için insanları 7/24 eleştirebileceklerini” söylüyor. Ama niyetleri nihayetinde iyidir, bu sorunlara işaret ederek diğer insanları daha iyi hale getirmek isterler. Özetle, sadece yargılayıcı oldukları için en kötü burçlar listesinde bulunurlar, yoksa niyetleri kötü değildir.

BENZER YAZI: BİR ASTROLOĞA GÖRE EN YARGILAYICI BURÇLAR

2. Koç

Jetta’ya göre Koç “acımasız, incitici ve çok kötü olabilir”. Ancak kendinizi bir Koç ile kavga ederken bulursanız, bunun uzun sürmeyeceğini ve patlamalarından sonra muhtemelen pişmanlık duyacaklarını bilin. “Koç, kin tutmaya diğer burçlardan daha az meyillidir” diyor. Bu yüzden ciddi bir tartışmadan sonra hızla normale dönerlerse şaşırmayın.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN GÜVENİLİR BURÇLAR

1. Akrep

En kötü burçlar listesinde birinciliği kaptırmayan Akrepler, zaman zaman gaddar olmalarıyla bilinirler. “Korkunç akrep kişilikleri nedeniyle, Akrepler genellikle haksız bir şekilde yanlış anlaşılır, çünkü onlar da algılama güçlerini temel düzeydeki sorunları tanımlamak için kullanırlar,” diyor Jetta. Alta’ya göre, “Akrep, amacı onu ortadan kaldırmak olan kötülüğe karşı bir savaşçı yönlerini ortaya çıkarırlar.” Bu nedenle, birini kötü olarak algılarlarsa, onlara hızla saldırır ve “başkalarının eksikliklerini cesurca eleştirirler”.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN SEVECEN BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!