Perşembe, Haziran 20, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlar Dikkat Edilmesi Gereken En Sinirli Burçları Açıklıyor

Son Yazılar

Astrologlar Dikkat Edilmesi Gereken En Sinirli Burçları Açıklıyor

İşler istediği gibi gitmeyince aşırı asabi olan en sinirli burçlar hangileri açıklıyoruz.

Kaldırımda yürürken bir araba yolda biriken suya girip sizi ıslatır; sabah kahvaltısı için hazırladığınız omletin altını yakarsınız; güzelce boyadığınız ayakkabının üzerine dikkatsiz birisi basar: Bunun gibi küçük ve istemediğiniz şeyler günlük hayatta başınıza gelebilir. Çoğumuz küçük şeyleri çok fazla dert etmiyoruz, ancak bazı insanlar yaşadıkları şey küçük dahi olsa sinirlenebilirler. Astrolog Güllü Apla’ya göre bu somurtkan insanlar aynı burçlara mensup olabilir. Oldukça asabisinden son derece huysuzuna kadar en sinirli burçlar hangileridir merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.

6. İkizler

en sinirli burçlar

Astrolog Güllü Apla, en sinirli burçlar arasında listelediği İkizler burcunun “kıvrak zekalı Merkür” tarafından yönetildiğini, dolayısıyla doğal olarak çoklu görev yapabildiklerini belirtiyor. “Fakat yapmaları gereken işler çok fazla olduğunda, sinirli ve tartışmaya açık hale gelebilirler.”

Ve onlar tam bir “durmak yok, yola devam” burcu oldukları için, sıkıldıklarında da asabileşiyorlar. Uzman astrologlar, “Aynı şeyi çok uzun süre yapmak veya sıkıcı insanların yanında olmak onları sinirlendirebilir” diyor. “Entelektüel uyarımı arzuluyorlar.”

5. Yengeç

en sinirli burçlar

Yengeç burcunun aksi ve sinirli olması size garip gelir mi? Astroloji uzmanı Güllü Apla, ‘sert kabukları zayıf noktalarını gizliyor. Ama incindiklerini hissettiklerinde dikkatli olun.’ diyor.

“Yengeçler duygusal açıdan hassastır ve gözden kaçırıldıklarını veya takdir edilmediklerini hissettiklerinde sinirlenebilirler”. “Ruh halleri duygusal çevreleriyle yakından bağlantılıdır, dolayısıyla duygusal güvenlik eksikliği onları çabuk sinirlendirebilir. Tüm ilişkilerinde kendilerini değerli hissetmek isterler ve bu duyguyu alamamak onları rahatsız edebilir.”

4. Koç

en asabi burçlar

Uzman astrologlar, “Ateşli Mars tarafından yönetilen Koç, düşüncesiz, çabuk öfkelenen ve sabırsızdır” diye belirtiyor. “İşler hızlı olmazsa çok sinirlenirler ve çoğu zaman öfke nöbetlerini kavga çıkarmak ve yapmamayı tercih ettikleri bir şeyi yapmaktan kaçınmak için kullanırlar.”

Sabırsızlıklarının ve sinirliliklerinin, “ister gecikmiş bir toplantı ister bir restoranda yavaş servis olsun”, zamanlarının boşa harcandığını hissettiklerinde de ortaya çıktığını ekliyorlar.

3. Başak

Astrolog Güllü Apla, “Kimse mükemmel değildir, ancak titiz Başak burcu, özellikle diğerlerinden mükemmellik bekler” diyor. “İşler yüksek standartlarına uygun olmadığında, aşırı eleştirel Başaklar sinirlenir.”

Ruh hallerini olumsuz olarak değiştirecek küçük şeylerden bazıları arasında dağınık ortam, dilbilgisi hataları veya birinin geç gelmesi sayılabilir. “Onların sinirlilikleri, mükemmellik için çabalamalarının bir sonucudur”. Güllü Apla, hayatınızda bir Başak burcu varsa, “olayların istedikleri gibi gerçekleşmemesi durumunda sinirlendiğinde, biraz uzaklaşıp, sonrasında küçük bir özür ile olayı tatlıya bağlayabilirsiniz” diyor.

2. Oğlak

en sinirli burçlar

Başak gibi Oğlak da işlerin belli bir şekilde yapılmasını sever. Uzman astrologlar, “Tembellik ve dikkatsizlik sonucu ortaya çıkan hatalar bu azimli deniz keçilerini sinirlendiriyor” diyor.

Zodyakın en çalışkan burcu olan Oğlak burcunun güçlü bir sorumluluk duygusu vardır ve başkaları aynı bağlılığı göstermediğinde sinirlenebilirler. “Verimsizlikten ve ertelemekten nefret ediyorlar, bu yüzden eğer birisinin gevşeklik yaptığını görürlerse muhtemelen sinirlenirler. Sinirlilikleri genellikle kendileriyle ilgili yüksek beklentilerden ve bunları başkalarına yansıtmaktan kaynaklanır.”

1. Akrep

Bu su burçları gizemli yolları ve gizli kişilikleriyle bilinir. Astrolog Güllü Apla, “Akrepler doğası gereği yoğundur” diyor. “Haksız olduklarını hissettiklerinde veya sahtekârlık hissettiklerinde sinirlenmeye başlıyorlar. Derin bağlar istiyorlar ve yüzeysel her şey onları asabileştiriyor.”

Bir şeyin Akrep’i üzdüğünü hissederseniz, ona yakın durmamanın en iyi seçenek olduğuna emin olabilirsiniz: “Açık sözlü ve sinirlilik gösteren Koç burcunun aksine, Akrep, ara sıra yaptığı alaycılık patlamaları dışında sessiz kalır ve bu, o sakinleşip geri gelene kadar uzak durulması için bir uyarı görevi görmelidir.”


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!