Ana Sayfa Astroloji Astrologlara Göre En Garip, Sakar ve Beceriksiz Burçlar

Astrologlara Göre En Garip, Sakar ve Beceriksiz Burçlar

Bazı insanlar diğerlerinden daha beceriksiz veya gariptir. Bunun sebebi astroloji olabilir. Yazımızda en sakar burçlar hangileridir, paylaşıyoruz.

0
746
en sakar burçlar

Hepimizin sosyal ortamlarda kendi gösteren, elindeki tabakta bulunan yemeği ve bardağı dökmeden profesyonelce tutabilen insanlar vardır. Mesela ben öyle değilim! Elimdeki şeyi mutlaka düşürürüm ya da masa üstünde bulunan şişeyi devireceğime ve yere dökeceğime eminim. Ve elbette, hepimiz tam tersi olan insanları tanıyoruz. Her zaman üzerine çekiniz yazan kapıyı iten, ilaç kutusunu açınca önce prospektüsü gören, bir sıraya girecekken en kalabalık olanını seçen veya kendi ayakkabı bağına takılıp düşen. Başka bir deyişle, garipler, sakarlar ya da beceriksizler. Aslında tüm bunların olmasını sağlayan astroloji olabilir biliyor musunuz? İşte bu yazımızda bunlardan bahsedeceğiz. Siz de en garip, sakar ve beceriksiz burçlar hangileridir öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Koç

En sakar, garip ve beceriksiz burçlar arasında gösterilen Koç, astrolojinin ilk burcudur ve günlük hayatta da “önce ben” tavrını taşıma eğilimindedir. Bununla birlikte, bu dürtüsel ruh bazen garip durumlara yol açabilir. Astrolog Kovach, “Yeni projelere atlamak için hevesliler ve genellikle bir plan yapmadan önce harekete geçiyorlar” diyor. Bazen bu onların hazırlıksız görünmelerine neden olabilir, diyor. Ek olarak, Kovach, Koç’un herkesin bildiği gibi sakar ve kazalara meyilli olduğunu belirtiyor. “Yürümekten araba kullanmaya kadar her şeyi ortalama bir insandan daha hızlı yapıyorlar çünkü her zaman her şeyde ilk ve en iyi olmak için acele ediyorlar” diyor. “Yoğun doğaları, uyum sağlamalarını da zorlaştırabilir; kalabalığın içinde öne çıkıyorlar ve her zaman doğru nedenlerle değiller.”

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN YAPIŞKAN VE İLGİYE MUHTAÇ BURÇLAR

Yay

İçinde bulunduğu topluluk kim olursa olsun, düşündüklerini ağzından kaçıran arkadaşı tanıyor musun? Yay burcu olabilirler. Astrolog Loftis, “Yay burçları genellikle bir filtreyle çalışmaz ve aşırı gerçeklerle dolu ama belki de uygunsuz veya sert olan garip anlar yaratan şeyler söyleyebilirler” diyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN İYİ GİYİNEN BURÇ

Astrolog Kovach, ayrıca “bir partinin veya kutlamanın ortasında felsefe yapmaya veya ahlaki tartışmalar yapmaya başlayabilirler” diye ekliyor. Neyse ki, bu burç aynı zamanda olağanüstü derecede komik ve dışa dönük – ve bu nedenle insanlar ne olursa olsun onlara çekilme eğilimindedir.

BENZER YAZI: ASLA ANLAŞAMAYACAK ZIT BURÇLAR

Yengeç

Yengeç tarafından temsil edilen bu su burcunun en sakar, garip ve beceriksiz burçlar arasında gösterilmesi şaşırtıcı değil. Yengeçler, şehre karışmak veya büyük bir grup insanla sohbet etmektense kabuğunda kıvrılmayı tercih eder. Astrolog Honigman, “Kabuğundaki yengeç mutlu ve rahattır” diyor. “Ancak o yengeci kabuğundan çıkardığınızda, aşırı derecede garip olacaklar.” Honigman, yabancılarla birlikte olmaları, yeni bir işte olmaları veya yeni bir okulda olmaları fark etmeksizin bu burcun “sessiz ve karışık” olabileceğini söylüyor. Yanlış bir şey yapmak ya da söylemek istemedikleri için mümkün olduğunca az şey yapmayı ve söylemeyi seçeceklerdir. Bu, en iyi ihtimalle garip, en kötü ihtimalle biraz kaba görünebilir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE BURÇLARIN GİZLİ, SAKLI, SKANDAL SIRLARI

Başak

Hamarat, pratik ve çalışkan olan Başak, bazen bir yabancı olarak görülebilir. Kovach, “İş yerinde Başak, elinde bulunan projeleri tamamlamak için dinlenmekten ve çalışma arkadaşlarıyla 10 dakikalık bir sohbetten bile kaçınan garip bir burçtur” diyor. Verimli ve üretkenler ancak sosyal etkileşimler yerine sıkıcı görevlere odaklanacakları için garip görünebilirler.” Onları ve çalışkanlıklarını öğrendikten sonra, masaya getirdiğiniz herhangi bir konuyu analiz etmek için zaman ayıracak, sevecen bir arkadaş ve harika bir sohbet uzmanı olduklarını göreceksiniz.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN TEMBEL BURÇLAR

Balık

Bu rüya gibi, empatik ve yoğun duygulu burç, ağlayacak bir omuza ihtiyacınız olduğunda aradığınız burç olabilir, ancak önemli bir iş yemeği veya network oluşturma etkinliği için bir kişiye ihtiyacınız varsa, muhtemelen o, bu burç olmayacaktır. Kovach, “Balık, duygu ve içgüdülerinden o kadar etkilenmiş görünebilir ki, önlerinde olanı kaçırabilirler” diyor. “Ayrıca o kadar empatik olabilirler ki, algıladıkları ezici duyguları nasıl yöneteceklerini bilemezler.” Bu, onların aşırı paylaşıma veya tamamen kapanmasına neden olabilir – sosyal durumlarda garip olarak okunabilecek iki tepki.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN EĞLENCELİ BURÇLAR

Kova

Kova en entelektüel, yenilikçi ve ileri görüşlü burçtur ve bu nedenle bazen yanlış anlaşılabilirler. Yazar ve astrolog Lisa Barretta, “Kova kendi davulunun ritmine göre yürür” diyor. “Onlar astrolojinin uyumsuzlarıdır ve daha muhafazakar insanların yanındayken garip görünebilirler.”

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN KÖTÜ KARAKTERLİ BURÇLAR

Bu burç ayrıca, başkalarından daha düşük bir kaygıya sahip olma eğilimindedir. Kovach, “Genellikle huzursuz ve sinirli görünürler” diyor. Bazıları için düzensiz ve karamsar görünüyorlar – ancak Kovach bize durumun böyle olmadığını garanti ediyor. Bunun yerine, “içgüdüsel olarak tepki vermelerine ve aşırılıklara gitmelerine neden olabilecek aydınlanmalara ve içgörülere karşı hassastırlar.” Bu nedenle, Kova arkadaşınızın konuşmadan ayrıldığını fark ederseniz – ki bu onları garip gösterebilir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ANTİSOSYAL BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz