Çarşamba, Haziran 12, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Yapışkan ve İlgiye Muhtaç Burçlar

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Yapışkan ve İlgiye Muhtaç Burçlar

Bazı insanlar her zaman birine ihtiyaç duyarlar, sebebi astroloji olabilir. İşte yazımızda buna benzer en yapışkan burçlar hangileri paylaşıyoruz.

Bazı insanlar seni yalnız bırakmaz. Durmaksızın el ele tutuşmak, gece gündüz mesajlaşmak veya her zaman sevgi görmek ve hissetmek olsun, bazı insanlar düpedüz yapışkandır. Gitmenize izin vermeyen eski bir sevgiliniz veya her zaman tam arkanızda olan bir aile üyeniz varsa, bunun nedeni sürekli ilgiye ihtiyaç duymaları olmayabilir. Elbette bu durum astroloji ile ilgili de olabilir. Kesinlikle takıntılı olandan yalnız kalmaktan korkmaya kadar en yapışkan ve ilgiye muhtaç burçlar hangileridir keşfetmek için yazımızı okumaya devam edin.

Terazi

Astrolog Alta, Terazilerin “kendilerini bir eş aracılığıyla tanımladıkları” için en yapışkan burçlar arasında olabileceğini açıklıyor. Teraziler için “bir eşe, sevgiliye ya da bir arkadaşa sahip olmak hayatidir” diye ekliyor, bu da onları korumak için ellerinden gelen her şeyi yapacakları anlamına geliyor – ilişki bitse bile.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN İYİ GİYİNEN BURÇ

Ama sadece romantik bir partnere bağlı değiller. Bunun yerine, bu davranışı arkadaşlarına da sergileyebilirler. Astrolog Hayes, “hayat onlar için büyük bir sosyal çevredir ve başkalarıyla bağ kurmak onların içsel arzularının merkezindedir” diyor. Bazen ne zaman duracaklarını bilmiyorlar.

BENZER İÇERİK: ASLA ANLAŞAMAYACAK ZIT BURÇLAR

Akrep

Astrolog Alta, Akrep’i “tutku kasırgası” olarak tanımlıyor, bu da onların hayranlığının zaman zaman ezici olabileceği anlamına gelir. Bu tutku iyi bir şey olsa da Alta, müdahaleci olabileceği konusunda uyarıyor. Kısacası, şiddetle sadıktırlar; bu yüzden bir kez gözlerini üzerinize diktiklerinde, çok fazla ilgi bekleyin.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE BURÇLARIN GİZLİ, SAKLI, SKANDAL SIRLARI

Başak

Astrolog Hayes, Başakları aşk ve şefkat için derin özlemleri nedeniyle “zodyak burçları arasında en ilgiye muhtaç ve yapışkan burçlar” arasında olmasının şaşırtıcı olmadığını belirtiyor. İhtiyaçlarının güvensizliklerinden kaynaklandığını da ekliyor. Bir ilişki istiyorlarsa, muhtemelen partnerlerini ilgiye boğmayı seveceklerdir. Ama onlar iyi dinleyicilerdir, bu yüzden bir Başak’a biraz bunaldığınızı bildirirseniz, geri adım atarlar.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN TEMBEL BURÇLAR

Aslan

Aslanlar kraliyet ailesi gibi muamele görmek isterler, bu yüzden her zaman tüm dikkatinizi beklerler çünkü kendilerini bu güçlü hissettirir. Hayes, “Bazen bu dayatma önemli şeylerle ilgili olabilir, ancak çoğu durumda sadece onlarla ilgilenmenizi isterler” diyor. Onlara istediğiniz ilgiyi verdiğinizde sakinleşecekler ve kısa bir süre de olsa yapışkan olmayacaklardır.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN EĞLENCELİ BURÇLAR

Boğa

Alta, Boğaların hayatlarına insan almalarının uzun ve bazen de imkansız olduğunu söylüyor. Ancak bu gerçekleşirse, biraz fazla bağlanıp “onları sevgiyle boğabilirler”.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN KÖTÜ KARAKTERLİ BURÇLAR

Astrolog Hayes, Boğa’yı “çoğundan daha muhtaç” ve son derece ısrarcı olarak tanımlar. Ama “iyi olan şey, Boğaların her zaman bu kadar talepkar olmaması” diyor. Duygularıyla çok bağlantılı oldukları için, oldukça sakin kalabiliyorlar. Ancak kendinizi bir Boğa ile çıkarken bulursanız, “seks gerçekten onların aşk dili olduğundan, bu yapışkanlığın sıcak ve ateşli zevk anlarına dönüşmesini bekleyin.”

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN ANTİSOSYAL BURÇLAR

Yengeç

Yengeçler, bu listedeki diğerlerine kıyasla en çok bağlanmalarıyla bilinir. İlk buluşmadan sonra, bir Yengeç’in düğünü dahili olarak planlamaya başlaması beklenmedik bir durum değildir. Astrolog Alta, her zaman geçmişe odaklandıkları için “evlerinden bir şeyler atmanın veya eski bir sevgiliyle yollarını ayırmanın zor” olduğunu açıklıyor. Bu da elbette onları en yapışkan burçlar arasında birinci yapıyor.

BENZER İÇERİK: BURCUNUZA GÖRE HANGİ TAKI, MÜCEVHER VEYA AKSESUAR KULLANMALISINIZ?

Bazı Yengeçler için Hayes, “bunun can sıkıcı, hatta muhtaç ve bazen sınırda sahiplenici olarak ortaya çıkabileceği” konusunda uyarıyor. Ama bu hepsi için geçerli değil. “Olgun ve kendi kendini kontrol edebilen Yengeçler, kesinlikle bu yapışkanlığı orantılı yapacaklardır” diye açıklıyor.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!