Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaAstrolojiOğlak Burcu Kadını Özellikleri

Son Yazılar

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

Oğlak, zamanı ve sorumluluğu temsil eden bir burçtur bununla birlikte gelenekçi ve doğası gereği genellikle çok ciddidir. Bu burca mensup kişiler, hem kişisel hem de profesyonel yaşamlarında önemli ilerleme sağlayan bir içsel özgürlük duygusuna sahiptir. İşte bu yazımda sizlerle oğlak burcu kadını özellikleri, aşk ve cinsellik hayatı, fiziksel özellikleri, güzelliği, nelerden hoşlanır, nasıl sevişir gibi merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayacağım.

OĞLAK BURCU KADINI ÖZELLİKLERİ

Kendilerini kontrol etmede ustadırlar ve yol gösterme, sağlam ve gerçekçi planlar yapma ve her zaman kendileri için çalışan birçok insanı yönetme yeteneğine sahiptirler. Hatalarından ders alırlar ve yalnızca deneyim ve uzmanlıklarına dayanarak zirveye adım adım çıkarlar.

OĞLAK KADINI AŞK HAYATI

Oğlak burcu kadını, aşık olduğunda, erkeğe teslim olmadan ve ilişkinin tadını çıkarmaya başlamadan önce kendi duygularıyla yüzleşmeye karar vermek zorunda kalır. Çoğu durumda, partnerini çok düşünerek, akıllıca seçecek ve “yanlış” karar vermeyecektir. Sorumluluk duygusu o kadar güçlü bir öncelik ki, riskleri her zaman minimize eder, gelecek planlarında doğru erkeği seçebilmek için ince eler sık dokur. Genellikle kalbinin sesinden çok beyninin sesine güvenir, bu da bazı zamanlar yalnız kalmasına sebep olur.

OĞLAK BURCU KADINI ve CİNSELLİK

Oğlak burcu kadını özellikleri arasında merak edilen konulardan biri de cinsellik oluyor. Oğlak, Satürn gezegeni tarafından yönetilir ve bu bazen oğlakların üstesinden gelmesi gereken yüksek düzeyde bir katılık karakterini aktif hale getiriyor. Katılık konusuna çözüm bulabildiğinde ise en temel arzularını ve ihtiyaçlarını muhteşem şekilde ortaya çıkarabilir. Güçlü bir cinsel dürtüye sahiptir. Oğlak, bazen taviz vermenin veya kuralları çiğnemenin ne kadar zor olabileceği konusunda genellikle güçlü bir şekilde kısıtlanan bir bireydir. Vahşi bir çocuk olduklarında ise tam tersi olabilir. Toprak elementinin bir parçası olan diğer burçlar gibi, son derece hazza önem verirler ve bu, yatak odası söz konusu olduğunda beş duyusunun hepsini kullanan bir burçtur. Duyularını partnerlerine ve kendilerine çok fazla zevk verecek şekilde kullanırlar.

İLİŞKİLERDE OĞLAK KADINI NASILDIR?

Bir partner seçtiğinde, sadık kalma ihtiyacı duyan ve çoğu zaman erkeklerin neden sadık kalamadığını anlamayan bir kadındır. Kafasındaki denklem oldukça basittir ve ilişkileri bir anlam ifade ettiği sürece, hayal kırıklığına uğratmak ya da ayrılmak niyeti olmadan ilişkiyi sürdürmek ister. İşlerin sona erme zamanının geldiğini hissettiğinde, muhtemelen tüm sınırları aşılmıştır ve kararından geri dönme ihtimali çok düşüktür. Ciddi ve katıdır, ancak sevgisi çok derindir, partnerini destekler ve onları çok mutlu eder.

OĞLAK KADININA GÜVENEBİLİR MİSİNİZ?

Bu, korku duygusunu kontrol edebildiği sürece yalan söylemek için hiçbir nedeni olmayan bir kadın. Onu içgüdüsel olarak harekete geçirebilecek tek şey panik hissi olacaktır ve eğer hissetmiyorsa, dürüst olmaması için hiçbir nedeni olmayacaktır. Genel olarak “göze göz” ilkesiyle yaşar ve tüm borçların doğa tarafından kapatıldığını bilmesine rağmen, yeterince öfkelendiğinde adaleti kendi sağlamaya kalkışabilir. Bu, inadına ve sadakatsiz bir partnere yaptığı iyiliğin öccünü alma ihtiyacından dolayı yalan söylemeye karar verebileceği tek durumdur. Ancak bu ona daha önce bahsettiğimiz suçluluğu hissettirecek ve muhtemelen bu tür durumlardan kaçınacaktır.

OĞLAK KADINI İLE FLÖRT ETMEK

Kol kanat germeyi istemiyorsanız bu kesinlikle Oğlak kadını olacaktır. Oğlak burcu kadını özellikleri arasında aynı başak kadınına benzer olarak kendi başının çaresine bakabilme özelliği bulunur. Çoğu zaman, kendine bakabilen ve yalnız kalmaktan korkmayan bir burçtur. Bir ilişkiye başladığını anlayabilmesi için, ilişkinin en başından itibaren sevgiyle yaklaşılmalıdır. Aşırılıklardan kaçınmayı tercih eder ve rutin aktivitelerden de memnun olur. Uzun süreli bir ilişkiden sonra, elbette oğlak burcu kadını da evlenmek ister.

OĞLAK KADININI ANLAMAK

Yay burcu kadını özellikleri arasında, çevresindeki insanları mutlu etmek, saygı duyulduğunu hissetmesi ve kendinin ciddiye alınması gibi karakter özellikleri vardır. Bu çok zor bir süreç, çünkü sizi sert, güçlü olduğuna ve hayatta üstesinden gelemeyeceği hiçbir şey olmadığına ikna etmek için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Aslında son derece duyarlıdır, her zaman kendi kalbinden çekinir, her şeyi kişisel bir mesele olarak görür ve başkaları için kendi çıkarını feda eder. Eğer bir kurban rolüne girmezse, başkalarının hayatlarının sorumluluğunu üstlenme olasılığı çok yüksektir ve bu olmasına izin vermemeniz gereken bir şeydir.

OĞLAK KADINININ SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ ŞEYLER

Merhamet ve insanlığın olağan, günlük sorunlarına karşı anlayıştan yoksun olduğunda bile, herhangi bir zamanda başınızı yaslayabileceğiniz güçlü bir dayanaktır oğlak. Güvenilir ve güçlü, paylaşmaya ve sorumluluk almaya hazır, hedeflerine odaklanmış, kararlı ve dayanıklı. Öte yandan, katıdır, her zaman partnerinin kendisinden daha iyi olmasını bekler ve bunu başarmak kolay değildir.

OĞLAK KADINI İÇİN HEDİYE SEÇENEKLERİ

Oğlak kadını gündelik hayatta kullanabileceği hediyelere bayılır, genellikle parfüm iyi bir seçenek olacaktır. Onun için bir hediye seçmek kolay değil, çünkü yöneticisi Venüs’ün yönettiği burç Terazi’de olduğu kadar Mars’ı da yüceltiyor. Bu yüzden ihtiyaç duyduğu şeyler ile sevdiği şeyler arasında kararsız kalabilir. Eğer maddi gücünüz varsa, ikisini de tamamlayın. Buradaki en iyi seçim, kullanacağı ama aynı zamanda güzel ve onun tarafından seçilen bir hediye bulmaktır. Pencerede asılı bir şey gördüğünde ve tepki verdiğinde, sinyali alın, yalnız olduğunuzda satın almak için oraya dönün ve ona sürpriz yapmak için doğum gününü, yılbaşını veya yıl dönümünüzü bekleyin. Bu çok pahalı olduğunu düşündüğü bir şeyse, sürpriz daha da iyi olacaktır. Oğlak burcu kadınına alınabilecek hediyelere buradan ulaşabilirsiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji ile ilgili en çok okunan sayfalar için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!