Cumartesi, Mart 2, 2024
Ana SayfaTeknolojiBaşkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Mümkün mü?

Son Yazılar

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Mümkün mü?

Whatsapptan başkalarının gizlice mesajlarını okuma veya başkasının whatsapp mesajlarını okuma veya kodsuz whatsapp mesaj okuma mümkün mü?

Hem erkekler hem de kadınlar meraklarını gidermek için bazen sevgili, koca ya da karısının whatsapp mesajlarını gizli gizli okumak istiyorlar. Peki gerçekten başkasının whatsapp mesajlarını okuma mümkün mü? Bir casus yazılım kullanmadan başkasının whatsapp mesajlarını okumak mümkün değil! Bu sayfamda sizlerle kodsuz whatsapp mesaj okuma işlemi genellikle nasıl yapılıyor anlatacağım. Eğer sizin telefonunuza casus yazılım yüklenerek mesajlarınız okunuyorsa whatsapp mesajları okuma yazımla siz de telefonunuzu kontrol edip, bunu engelleyebilirsiniz.

Başkasının whatsapp mesajlarını okuma mümkün mü?

Değerli arkadaşlarım, öncelikle başkasının whatsapp mesajlarını okuma, yasadışı bir faaliyettir. Yani ister karınız, ister kocanız ya da sevgiliniz olsun başkasının whatsapp mesajlarını okumak yani kişisel verilerini ele geçirmek suçtur.

Fakat 18 yaşından küçük olan çocuğunuzu korumak amacıyla kodsuz whatsapp mesaj okuma uygulamalarını kullanmak sizin ebevenylik vazifenizdir ve suç değildir.

Kodsuz whatsapp mesaj okuma nasıl yapılır?

Öncelikle belirtmek isterim ki internette bulduğunuz kaynaklarda yazan bilgilerin tamamını unutun. Kodsuz whatsapp mesaj okuma mümkündür fakat bunun için iki yöntem vardır, başka da bir yöntem yoktur.

1. Whatsapp Web kullanarak başkasının whatsapp mesajlarını okuma

Bu yöntemde whatsapp mesajlarını okumak istediğiniz kişinin telefonunun sizin elinizde ve açık olması gereklidir. Bu iki durum da mümkün ise, Whatsapp Web‘e girip, mesajlarının okumak istediğiniz kişinin cep telefonundan QR kodunu okutmanız yeterli olacaktır.

kodsuz whatsapp mesaj okuma

Yalnız Whatsapp Web’ten kodsuz whatsapp mesaj okuma işi biraz yaş. Çünkü mesajlarını okumak istediğiniz kişi, cep telefonundan biraz anlıyorsa, başka birinin web üzerinden mesajlarına erişim sağladığını kolaylıkla anlayacaktır ve anında bu girişi iptal ederek mesajlarının okunmasını durdurabilecektir. Ayrıca durum daha vahim bir hale gelip, sizin hakkınızda suç duyurusunda bulunabilir. Çünkü kişilerin izni olmadan kişisel verilerine erişmek kanunen yasaktır.

başkasının whatsapp mesajlarını okumak

2. Casus yazılım kullanarak başkasının whatsapp mesajlarını okuma

Casus yazılım dediğime bakmayın, bunlar yasalara uygun yazılımlardır. Fakat yazımın başında söylediğim gibi çocuğunuzu kontrol etmek için kullanırsanız yasaldır. 18 yaşından büyük birinin kendi rızası dışında kişisel verilerini ele geçirmek suçtur.

İlgili Yazı: Keylogger nedir, nasıl kullanılır?

Kodsuz whatsapp mesaj okuma için hizmet veren birçok legal şirket bulunmaktadır. Bunların işleyişi çok basit aslında. Hizmete üye oluyorsunuz, aylık ve yıllık paketlerden birini satınalıyorsunuz ve çocuğunuzun cep telefonuna bu yazılımı yüklüyorsunuz. Başkasının whatsapp mesajlarını okuma için hizmet veren şirketler, satınalım sırasında sizin TC Kimlik Numaranızı istiyor ve genellikle kredi kartı bilgilerini de kaydediyorlar. Bunun yapılmasındaki amaç ise, yasadışı faaliyetlerde bulunursanız, şirketlerin kendisini korumasıdır.

Başkasının whatsapp mesajlarını okumak için hangi yazılımlara güvenilmelidir?

Yazılım kullanarak kodsuz whatsapp mesaj okuma için benim önerebileceğim 2 yazılım mevcut. Bunlardan birisi MSPY diğeri ise MINSPY yazılımları olacaktır.

Android ve IOS cihazlarda başkasının whatsapp mesajlarını okuma yazılımları hangileridir?

 1. MSPY (Önerdiğim… Türkçe dil seçeneği mevcut)
 2. MINSPY
 3. UMobix
 4. Mobilespy.at
 5. FlexiSPY
 6. XNSPY
 7. SpyBubble
 8. Spyier
 9. Spyic
 10. MobiStealth
 11. iSpyoo
 12. Spyera

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Teknoloji kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!