Ana Sayfa Astroloji Başkalarını Üzmekten Keyif Alan En Vicdansız Burçlar

Başkalarını Üzmekten Keyif Alan En Vicdansız Burçlar

Bazı insanlar diğerlerini üzmekten veya onlarla uğraşmaktan zevk alır. Bunun sebebi astroloji olabilir. İşte bunu yapmaktan dolayı mutlu olma potansiyeli olan en vicdansız burçlar hangileridir merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.

0
432

Astroloji, insanların kişiliklerini ve davranışlarını tanımlamak için kullanılabilen bir araçtır. Gördüğümüz gibi, en vicdansız burçlar sadece başkalarını üzmenin değil, aynı zamanda bu eylemi yapabildikleri için keyif almanın peşindedirler. Bu burçlar sert bir doğaya sahiptirler ve saldırgan olabilirler. İnsanları kolayca incitebilir ve onlara zarar vermekten çekinmezler. Onları kızdırma taktiği de oldukça risklidir, çünkü olumsuz tepkilerinin şiddeti artacaktır. Kötü bir gün geçirmiş olsalar bile sadistlikleri nedeniyle güçlü kalacaklardır; bu davranış tarzlarında astrolojinin bazen çok büyük etkisi vardır. Buradaki özellikleri açısından bakıldığında, bu burçların acımasızdan cidden sadistliğe kadar her ortama uyum sağlayabilecekleri anlaşılmaktadır.

Astrolojiye göre, en vicdansız burçlar arasında Akrep, Koç ve İkizler yer almaktadır. Bu insanlar genellikle sırf yapabildikleri için başkalarını üzmekten veya daha fazlasını yapmaktan keyif alabilirler. Arkadan konuşma ve saldırma davranışlarına eğilimli olabilirler. Bazen davranışları insanın psikolojisini harap edecek kadar serttir ve incinmeleri halinde daha da güçlü bir şekilde karşılık verebilirler. Zaman zaman kötü gün geçirdikleri için agresifleşebilir veya sadistlik eğilimleri ortaya çıkabilir. Ancak burçların bu özellikleri herkes için aynı olmayabilir, bu nedenle kişiye özel astrolojik harita analizinin de doğru sonuca ulaştırılması gerekmektedir.

Hadi en vicdansız burçlar hangileri, birlikte keşfedelim.

6. Oğlak

en vicdansız burçlar

Oğlak asla birine meydan okumaktan kaçınmaz. Bu, ister kariyerlerinde kendilerini ellerinden geldiğince zorlamak, ister aileleri ve arkadaşları için savaşmak olsun, hedeflerine ulaşana kadar durmayı ve kaybetmeyi sevmezler. Astrologlar bu davranışların Oğlak için çok normal ve burcunun karakteristik bir özelliği olduğunu belirtiyorlar.

Bu ciddi burç, acımasız ve vicdansız olma ve neredeyse ortalığı kasıp kavurma konusunda bir üne sahiptir. Bu özelliğinin sorumlu gezegeni Satürn’ün yönetmesi sebebiyle katı ve tavizsiz olabilirler.

Başka bir deyişle, Oğlak, hedefe ulaşmak için diğerlerinin üzerine basmaları gerekse bile, zirveye çıkmak için ne gerekiyorsa yaparlar. Astroloji uzmanları, “Bu, onları genellikle soğuk, hesapçı ve hatta çevrelerindekilere karşı vicdansız olarak gösteriyor” diyor.

5. Balık

en vicdansız burçlar

En vicdansız burçlar arasında gösterilen Balık, gaddarlık söz konusu olduğunda aklınıza gelen ilk kişi olmayabilir, ancak daha karanlık bir tarafları var. Astroloji uzmanları, “Bağımlılıkları, rüyaları ve sanrıları yöneten gezegen Neptün tarafından yönetiliyorlar, bu da onların ne yapacağı belli olmayan kişiler gibi görünmesine ve dengesiz olmalarına ve hatta bazen vicdansız olmalarına neden oluyor” diyor.

Sadece herkesin kendisiyle ilgilendiğinden ve ona odaklandığından emin olmak istedikleri için, balıklar bu taleplerine sınır koyma yeteneğinden yoksundur. Neye ihtiyacınız olduğunu her zaman bilirler ve duyguları oldukça iyi okuyabilirler, ancak bunu size karşı da kullanabilirler. Bu yüzden gardınızı indirmek için hızlı olmayın.

Ayrıca çoğu kişiden daha çok severler ve karşılığında aynı sevgiyi veya ilgiyi hissetmezlerse, saldırmaya eğilimlidirler. Ayrıca, bu su burçları herhangi bir şekilde kullanılmış veya manipüle edilmiş hissederlerse, neredeyse anında vicdansız yönlerini açığa çıkarabilirler.

4. Boğa

en vicdansız burçlar

Boğa, kendi yollarına en çok dikkat eden burçtur. Astroloji uzmanları, işler tam olarak istedikleri gibi değilse düşmanca veya nahoş olabileceklerini söylüyor. Değişimden hoşlanmamalarının yanı sıra son derece koruyucu ve sevdiklerine sadıktırlar.

Astrologlar, “İlişkilerini veya güvenlik duygularını tehdit ettiğini düşündükleri kişilere karşı çıkmaktan korkmuyorlar” diyor. “Bu genellikle onların bölgesel ve hatta saldırgan görünmelerine neden olabilir.”

Zaman zaman gaddar ve vicdansız olmakla ünlüdürler. Bu toprak burçları, olaylara duygusal olarak değil, pratik ve mantıksal olarak yaklaşırlar, bu yüzden biraz sertlerse, bunun nedeni yalnızca mümkün olan en iyi sonucu istemeleridir.

3. İkizler

Bir hava burcu olarak İkizler, bilindiği üzere fazlaca meraklı, özgürlüğüne düşkün ve sosyalleşme denildiğinde en önde gelen burçlardan biridir. Bununla birlikte, ikili yapıları sayesinde inanılmaz derecede tahmin edilemezler – ağızlarından ne çıkacağını asla bilemezsiniz.

Astroloji uzmanları, “Haylaz bir karaktere sahip olma eğilimindedirler ve eğlence uğruna drama karıştırmaya eğilimli olabilirler” diyor. Becerikli iletişimciler olduklarından, bazen akıl oyunları oynarlar veya istediklerini elde etmek için sözlerini manipülatif olarak kullanırlar; bu da onlara biraz hırçın bir yön verir.

İkizler sizi incitmek niyetinde olmayabilir, ancak dikkatli olmazsanız keskin dilleri iz bırakabilir.

2. Koç

Koç süper ötesi atılgandır. Astrologlar, “Saldırganlık ve savaş gezegeni Mars tarafından yönetiliyorlar, bu nedenle vicdansız olma yeteneği doğalarının bir parçası,” diyor.

İnanılmaz derecede rekabetçidirler ve zorlu durumlarla nasıl başa çıkacaklarını bilirler. Her zaman sürünün başında olma ihtiyaçları onları acımasız ve vicdansız yapar ve yol boyunca başkalarını incitip incitmeyeceklerini umursayacak çok az zamanları vardır.

Tutkulu doğaları nedeniyle, düşüncesiz olma eğilimindedirler ve öfkeleri onları ele geçirebilir. Sözlerinde sert ve boyun eğmezler – hassas olmak onların işi değil.

1. Akrep

Akrepler, ölene kadar kin tutma yeteneğine sahip insanlardır. Asla affedip unutanlar olmayacaklar ve astrologlar intikamlarını almak için her zaman mükemmel anı düşündüklerini söylüyorlar. Kimse onlar gibi karanlık davranışlara yönelmez ve bu yüzden onlar en vicdansız burçlar arasında ilk sırada yer alıyor.

Koç gibi onlar da Mars’ın yanı sıra dönüşüm ve güç gezegeni Pluto tarafından yönetilirler, bu nedenle gaddar, hatta korkutucu olabilmeleri şaşırtıcı değildir. Bu kombinasyon ve sabit modaliteleri onları gerçekten durdurulamaz kılıyor. Keskin dilleri vardır ve istediklerini elde etmek için cephaneliklerindeki her şeyi kullanmaktan korkmazlar.

Astroloji uzmanları, “Sonuçta, bu vicdansız burç, duygularına kapılıp en kötü anlarında acımasızca saldırmaya yabancı değil,” diyor.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz