Ana Sayfa Sağlık Fito Krem Ne İşe Yarar? Fito Krem Nedir? Fito Krem Ne İçin...

Fito Krem Ne İşe Yarar? Fito Krem Nedir? Fito Krem Ne İçin Kullanılır?

Fito krem nedir? Yara ve sivilce lekeleri ve izleri için kullanılan fito krem ne işe yarar, uçuğa ve pişiğe iyi gelir mi, kullananlar ne diyor?

0
1150
fito krem ne işe yarar. fito krem nasıl kullanılır.

Ciltteki lekeleri geçiren krem mi arıyorsunuz, sivilce izleri ve lekeleri çözüm için Fito krem adını sık duyacaksınız. Son zamanlarda adını sıklıkla duyuran ürün doktorlar tarafından tercih edilmekte ve sadece eczanelerde satılmaktadır. Sivilce izleri nasıl geçer diye düşünenler işte bu ürünü sizler için araştırdık. Fito krem nedir, Fito krem ne işe yarar, Fito krem ne için kullanılır, kullananlar ne diyor, tamamı yazımızda.

Fito Krem Nedir?

Ciltteki yara ya da sivilce lekelerinden kurtulmak isteyenlerin son zamanlarda adını sıkça duydukları Fito krem 40 g, 20 g ve 10 gramlık tüplerde eczanelerde satılmaktadır. Hammaddesinde buğday ekstresi bulunan ürün, cilt bakımı uzmanları tarafından önerilmektedir. Fito krem genel olarak hücrelerin yenilenmesinde etkili oluyor. Yara veya sivilce izlerini geçirmekte oldukça başarılı bir ürün. Fakat unutmamanız gereken en önemli nokta bir doktorun tavsiyesi ile kullanmanız olacaktır.

fito krem nedir

Peki Fito krem nedir, Fito krem ne işe yarar, Fito krem ne için kullanılır, kullananlar ne diyor, biraz detaya girelim. Günlük hayatınızda kullanabileceğiniz krem, hücreleri yenileyebilen özelliği ile yaralar veya izler üzerinde etkili. Sivilce izlerine çözüm olarak da önerilen bu ürünün sivilce lekelerine iyi geldiği de Fito krem kullananlar tarafından belirtilmektedir.

Fito Krem Ne İşe Yarar?

Peki Fito krem ne için kullanılır?

  • Sivilcelerden ya da sivilce kaynaklı izlerden ya da lekelerden kurtulmak için Fito kremi günde 1 defa temiz cilde uygulanması yeterli gelecektir.
  • Yaralardan sonra oluşan izler ve örneğin su çiçeği hastalığı sonrasındaki ciltte oluşan renk farklılıklarını da giderdiği belirtilmektedir.
  • Fito krem, derin kesiklerde, ameliyat sonrasın yaralarda, kaza sonrasında oluşabilecek deri hasarlarında cildi yenileme özelliği sayesinde kullanılabilmektedir.
fito krem ne işe yarar

Fito Krem Ne İçin Kullanılır?

Fito krem ne için kullanılır sorusuna kremi kullananlar ne diyor?

  • Dudak kuruması sonrasında oluşan çatlakları tedavi etmek için bu krem kullanılabiliyor. Dudaklara çok az uygulanmalı ve ağız yoluyla yutulmamasına dikkat edilmelidir.
  • Sivilce izleri nasıl geçer diye soranlar, hücre yenileme özelliği ile Fito kremi kullanabilirler.
  • Epilasyon, ağda, lazer sonrası kızarıklıkların geçirilmesinde yine bu krem işe yaramaktadır.

Fito Krem Nasıl Kullanılır?

Uygulanacak cilt yüzeyi temiz olmalıdır. Günde 2 defa uygulanabiliyor, fakat ameliyat yarası gibi derin yaralarda krem uygulandıktan sonra gazlı bezle kapatılmalıdır. Bu tip bilgiler için kremi kullanmadan önce bir doktora danışmanızda fayda olur. Ayrıca Fito krem prospektüsüne buradan ulaşabilirsiniz.

Fito Krem Fiyatı 2023

24 Kasım 2023 itibariyle 40 gramlık tüplerde satılan Fito kremin fiyatı 73.75 TL’dir.


Fito krem nedir, Fito krem ne işe yarar sorularınıza umarım detaylı yanıt vermişimdir. Fito krem kullananlar yorumlarını bizlerle paylaşabilirlerse çok seviniriz. Okuduğunuz için teşekkürler. 🙂

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sağlık ile ilgili en ilgi çekici haberleri buradan takip edebilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz