3.3 C
İstanbul
Cumartesi, Ekim 8, 2022
Ukrayna Savaşı

Son Yazılar

Travazol Krem Ne İşe Yarar? Travazol Krem Nasıl Kullanılır? Travazol Krem Fiyatı Ne Kadar?

Travazol krem, ağır iltihabi veya egzamalarla birlikte görülen derideki yüzeysel mantar enfeksiyonlarının başlangıcında ya da ara dönemlerinde tedavi amacıyla kullanılır. Bu tip sağlık sorunu olanların araştırdıkları Travazol krem ile ilgili sizler için araştırma yaptık. Travazol krem ne işe yarar? Travazol krem nasıl kullanılır? Travazol krem fiyat ne kadar? işte cevaplar yazımızın devamında…

Mantar ya da egzama sebebiyle sıkıntı yaşayanların merak ettiği travazol krem araştırmamız ile travazol krem ne işe yarar, travazol krem fiyat 2020, travazol nasıl kullanılır, travazol prospektüs ile ilgili tüm sorularınıza cevapları aşağıda bulacaksınız.

TRAVAZOL KREM NE İŞE YARAR?

Travazol krem ne işe yarar diye soranlar var elbette. Birçok mikroba karşı etkili olan Travazol krem, deride bulunan yüzeysel mantar hastalıklarının tedavisi için kullanılıyor. Mayalara, maya benzeri mantarlara, kırmızı ya da kahverengi lekelere, bulaşıcı bir deri hastalığı olan Erythrasma’ya sebep olan organizmalara karşı etkilidir.

Travazol krem, deride bulunan iltihabi ve alerjik durumlarda iltihabı önlüyor ve kaşıntı, yanma, sızı gibi şikayetleri giderir. Travazol krem doktor tarafından uygun görülmedikçe kesinlikle kullanılmamalıdır. Çünkü ilacın içerisinde bulunan maddelere alerjiniz var ise rahatsızlığınız iyileşmekten çok daha kötü şeylerle sonuçlanabilir.

TRAVAZOL KREM NASIL KULLANILIR?

Bu kremi mutlaka doktorunuz size bildirdiği şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Kremi günde 2 defa uygulayabilirsiniz. Travazol prospektüs içindeki bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

TRAVAZOL KREM FİYAT 2020

Reçete ile satılan travazol krem 24.70 TL’dir. Eczanelerden reçete ile alabilirsiniz.


Travazol krem araştırmamız ile travazol krem ne işe yarar, travazol krem fiyat 2020, travazol nasıl kullanılır, travazol prospektüs gibi umarım ihtiyacınız olan tüm bilgileri verebilmişimdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız.

Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir

10 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.