Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaOyunBattlefield 2042 Oyun Hileleri İnternette Satılmaya Başlandı!

Son Yazılar

Battlefield 2042 Oyun Hileleri İnternette Satılmaya Başlandı!

Uzun süredir devam eden Battlefield serisinin en son oyunu Ekim 2021’de piyasaya sürülecek ve bilgisayar korsanları, henüz yayınlanmamış olan Battlefield 2042 hileleri için satış yapmaya başladı bile.

Bir web sitesi, oyunun yayınlanmasına bir aydan daha uzun bir süre olmasına rağmen, Battlefield 2042 için aimbot, radar ve wallhack gibi hileleri açıkladı ve satış yapmaya başlayacağını duyurdu.

Ayrıca, şimdiye kadarki tek resmi oyun testi, yeni oyunu kavramaları ve geri bildirimde bulunmaları için yaklaşık 18 saatlik test hakkı verilen çok sınırlı sayıda seçkin oyuncu ile yapıldı.

Yayınlanmamış Battlefield 2042 için Hileler Geliştirdiği İddiası

CharlieIntel tarafından tespit edilen web sitesi, görünüşe göre Battlefield 2042 için başkaları tarafından anlaşılmayacak hileler sunacağa benziyor.

Web sitesi (hileleri barındıran) ayrıca 1,2 milyondan fazla müşteriye sahip olduğunu iddia ediyor, bunların hiçbiri bu sitede bulunan hileleri kullanırken yakalanmamış, iddia böyle.

Ayrıca, bu korsan yazılımcılar, “geliştiriciden yeni bir yama çıkar çıkmaz” Battlefield 2042 hileleri için güncelleme çıkaracaklarını iddia ediyorlar.

Battlefield 2042 Hileleri

Battlefield oyunlarının uzun süredir devam eden bir hile geçmişi var. Oyunun son sürümleri, çevrimiçi dolandırıcılarla kuşatıldı ve eşit beceri seviyesindeki rakiplerle adil bir oyun şansını yok etti. Bu da elbette oyunu hakkıyla oynamak isteyenleri mutsuz etti.

Yüksek seviyeli Battlefield turnuvalarında birçok kez ortaya çıkan hileciler ile profesyonel oyuncuların rekabetin en üst seviyesinde mücadele ettiklerine şahit olmuştuk.

Bu, Battlefield’ın hileden etkilenen tek üst düzey FPS oyunu olduğu anlamına gelmez. Call of Duty, CS:GO, Fortnite ve diğer tüm profesyonel seviyedeki birinci sınıf nişancı oyunları zaman zaman hile kodları ile mücadele etmek zorunda kalıyor.

Bu durumda en büyük fark, Battlefield 2042 için hilelerin görünüşte zaten mevcut olması ve hile yapanları durdurmanın bir yolu olmamasıdır. Oyun bozan hileler zaten var, bu nedenle Battlefield 2042’de çok oyunculu oyun zaten bozulmuş olabilir.

Fakat aklınıza Battlefield 2042 hileleri çalışıyor mu gibi bir soru takıldıysa şunu da belirtmek isterim. Bu hileler çalışsa bile, üretici tarafından bir anda çözülebilir. Bununla birlikte bir oyunda hile kullanarak, oyundan keyif alamazsınız, sadece egonuzu tatmin edersiniz.

Battlefield 2042 Hileleri Olsa da Alır mısınız?

EA, en son Battlefield’ı resmi siteler üzerinden almanızı öneriyor. Battlefield 2042’nin önemli bir takipçi kitlesi ile mükemmel bir oyun olacağına hiç şüphe yok. Bu sebeple Battlefield 2042 hileleri pek kafaya takılmıyor.

Ancak, yaygın hile kontrol edilmediği ve EA ve Activision gibi şirketler, her düzeyde hile ve bilgisayar korsanlığı gibi oyunlarını etkileyen asıl sorunları ele almadıkları sürece, kesinlikle bir çok kişinin oyunu almayacağı da kesin.

EA, Battlefield’da ne kadar hile yasaklarsa yasaklasın, yazılım korsanları her zaman kısıtlamaları aşmanın başka bir yolunu bulacaktır.

Oyun hilelerinin gelişimi hep böyle olmuştur. Hile kodları ve hile sürücüleri internetten çok önce vardı.

Artık tek fark, teknolojinin gelişmesi ve bilgi birikiminin artması sebebiyle, korsanların daha oyun piyasaya sürülmeden önce kodları hazırlayabiliyor olması. Bakalım ilerleyen zamanda Battlefield 2042 hileleri ile ne gelişmeler yaşanacak?


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Diğer oyun haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!