Çarşamba, Haziran 12, 2024
Ana SayfaOyunOyun Hileleri İçinde Link Kullanılamıyor Hile Fixlwendiği İçin Yayından Kaldırıldı Ne Demek?

Son Yazılar

Oyun Hileleri İçinde Link Kullanılamıyor Hile Fixlwendiği İçin Yayından Kaldırıldı Ne Demek?

Oyun hileleri sabırsız kullanıcılar ya da kazanmak için yeteneklerinden çok hile kodlarını kullanma yoluna sapmış olanlar tarafından kullanılıyor. Hımmmm sanırım siz de bu kişilerdensiniz. Ben de öyleyim merak etmeyin. Peki link kullanılamıyor hile fixlwendiği için yayından kaldırıldı gibi oyun hilesi hatası alırsanız, bunun ne anlama geldiğini biliyor musunuz, işte detayı yazımda.

Oyun yazılımcıları bazen bilerek bazen ise bilmeden oyun içinde kullanılabilecek hile kodları oluşturabilirler. Özellikle tek kişilik oyunlarda kullanılan hilelerin çok önemi yoktur. Fakat çok kullanıcılı online oyunlarda bu hile açıklarının kapatılması çok önemlidir. Çünkü oyuncuların bir çoğu, yeteneklerinin veya gücünün artması için çeşitli araçlar satın almaktalar. Kimi kullanıcı para harcarken diğerlerinin hile kodlarını kullanarak oyunda üst sıralara çıkması pek adil bir durum değil. Oyun hilesi kullandığınızda karşınıza “link kullanılamıyor hile fixlwendiği için yayından kaldırıldı” gibi bir hata çıkarsa, bunun ilk anlamı hile kodunun çalışmıyor olmasıdır. Böyle bir hata aldıysanız demek ki oyun yazılımcıları sistemlerindeki hataları kısmen veya tamamen çözmüş demektir.

Peki bu kod karşınıza çıkarsa ne yapmanız gerekiyor? İki seçeneğiniz var! Oyundan çıkıp tekrar kodu denemek veya oyunun bir önceki versiyonunu indirip hile kodunu eski versiyonda denemek ideal yöntemlerden ikincisidir.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Diğer oyun haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!