Pazartesi, Nisan 15, 2024
Ana SayfaSinemaNetflix'te En Güzel Sevişme Sahneleri Bulunan İçerikler

Son Yazılar

Netflix’te En Güzel Sevişme Sahneleri Bulunan İçerikler

Netflix platformunda konularıyla sizi içine çekecek, en güzel seks ve sevişme sahneleri bulunan dizileri ve filmleri listeledik.

İçinde en güzel sevişme sahneleri bulunan diziler ve filmler izleme açısından keyifli olabilir ancak film yapımcıları için bunu başarmak her zaman kolay değildir. Bir filmdeki samimi bir sahnenin her yönü düzgün bir şekilde uygulanmazsa, komik veya fazla sansürsüz görünebilir. Bunu yapmanın mükemmel bir yolu yok ve film yapımcıları seksi tasvir etmek için sürekli yeni yollar deniyor. Sadece birkaçı filmin veya dizinin hikayesine uygun bir noktayı yakalayabiliyor ve karakterler arasındaki kimyayı mükemmel bir şekilde tasvir edebiliyor.

Seks çoğu zaman filmlerde ve birçok dizide tanıtım amaçlı bile kullanılıyor. Sadece izleyiciyi cezbetmek için kullanılırlar, ancak filmi ya da diziyi izlediğinizde fragmanla alakası olmadığı anlarsınız. Netflix’te gerçekçi seks sahneleri içeren birçok film ve dizi var. Bununla birlikte, Netflix platformunda en güzel seks ve sevişme sahneleri bulunan filmler ve diziler de var. Listemiz tam da bununla ilgili.

Love and Leashes (2022)

33
Bu Kore romantik komedisi, öngörülemeyen koşullar altında bir araya gelen ve birbirlerinden başlangıçta inandıkları kadar farklı olmayabileceklerini keşfeden iki kişinin hikayesini konu alıyor. Ji-hoo, etrafındaki herkes tarafından mükemmel bir adam olarak tanınır. Kusursuz itibarı ona büyük bir avantaj sağlıyor ama kimse onun BDSM’ye olan düşkünlüğünü bilmiyor. Kimsenin bunu öğrenmesini istemez ama hırslı iş arkadaşı Ji-woo bunu öğrendiğinde aralarında her şey değişir. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

[Sonra Buna Bak: Mutlaka İzlemeniz Gereken Sexify Benzeri Diziler]

Love and Anarchy (2020 – 2022)

32
‘Love and Anarch’, evli ve iki çocuklu bir kadın olan Sofie’nin hikayesini konu alan bir İsveç romantik komedi dizisidir. Danışman olarak çalışıyor ve bir yayınevinin yeniden yapılandırılmasına yardımcı olması için işe alınıyor. Orada daha genç bir iş arkadaşı Max ile tanışır. Onlar için her şey heyecanlı bir şekilde başlar ama çok geçmeden birbirlerini alt etmeye çalıştıkları bir rekabetin içinde bulurlar. Bir oyun olarak başlayan şey kısa sürede kontrolden çıkar ve işler düşündüklerinden çok daha karmaşık hale gelir. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

[Sonra Buna Bak: Amazon Prime’da Yayınlanan Yetişkin Filmleri]

Sexify (2021 – )

31
‘Sexify’, kendisini herkesten ayıracak bir şey yaratmak isteyen Natalia adında bir kızın hikayesini konu alıyor. Cinsel deneyimsizliği nedeniyle kullanıcılarının, özellikle de kadınların cinselliklerini keşfetmelerine yardımcı olacak bir uygulama oluşturmaya karar verir. Bu, onu ve arkadaşlarını heyecan verici bir kendini keşfetme ve zevk yolculuğuna çıkarır. Görünüşte dizi genç yetişkinlerin eğlenmesiyle ilgili gibi görünse de kadın cinselliği gibi çok daha derin ve daha alakalı konuları ele alıyor. En güzel sevişme sahneleri bulunan diziyi buradan izleyebilirsiniz.

[Sonra Buna Bak: Porno Benzeri En İyi Erotik Netflix Dizileri]

The Witcher (2019 – )

30
Lauren Schmidt Hissrich tarafından yaratılan ‘The Witcher’, Andrzej Sapkowski’nin aynı adlı kitabından ilham alan fantastik bir drama dizisidir. Dizi, insanların kötülüğü ona onların hayvanlardan daha iyi olup olmadıklarını sorgulamaya devam ederken hayatta bir amaç bulmakta zorlanan mutasyona uğramış canavar avcısı Geralt’ı konu alıyor. Yennefer ve Istredd arasındaki tutkulu seks sahnesi nedeniyle bu listeye girdi. Gösterinin başka ateşli anları da olsa da, yukarıda bahsedilen hiç şüphesiz öne çıkan an. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

[Sonra Buna Bak: Cinsellik Ağırlıklı Filmler: Cinsel İçerikli Filmler]

Mutlu Son (2023)

29
‘Mutlu Son’da mutlu bir çift olan Luna ve Mink’in hikayesini izliyoruz. Bir araya geleli bir yıl olmuştur ama tüm yıl boyunca Luna’yı rahatsız eden bir şey vardır. Bunca zamandır orgazm taklidi yapıyor ve Mink’le henüz gerçek bir orgazm yaşamamış olması da sıkıntılı. Bir arkadaşının tavsiyesi üzerine yatağına başka birini davet ederek ilişkiyi renklendirmeye karar verir. Ancak bu aynı zamanda çift için işleri daha da karmaşık hale getirir. En güzel sevişme sahneleri bulunan filmi buradan izleyebilirsiniz.

[Sonra Buna Bak: Netflix’teki En İyi Erotik Korku Filmleri]

Penceremden (2022)

28
‘Penceremden’ Raquel ve Ares’in hikayesini anlatıyor. Raquel çok uzun zamandır Ares’e aşıktır. Aşık olduğu kişi bir takıntıya dönüşmüştür; öyle ki, onun hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyler hakkında her şeyi biliyor ve hatta şifre olarak onun adını kullanıyor. Raquel, tüm duygularına rağmen, bir gün tesadüfen bunu öğrenen Ares’e bu konuda tek kelime etmemiştir. Daha da şok edici olan şey, Raquel’in duygularına karşılık veriyor gibi görünmesidir, ancak her ikisi de ilişkiden sorumlu olmak istedikleri için ikisi de kontrol için savaşmaya başlayınca sorunlar ortaya çıkar. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

[Sonra Buna Bak: İzlerken Keyfe Geleceğiniz En İyi Erotik Filmler]

You (2018 – )

27
‘You’, gelecek vadeden bir yazara aşık olan bir kitap dükkanının yöneticisini konu alan psikolojik bir gerilim filmi. Ne yazık ki, hoşlandığı kişiye yaklaşma takıntısı, kısa sürede yönetici için bir çılgınlığa dönüşür ve yönetici, onun tamamen kendisine ait olmasını sağlamak için çeşitli adımlar atar. Dizi rahatsız edici olsa da konu cinsel açıdan kışkırtıcı içerikler olduğunda ‘You’ da sıcak anlardan payına düşeni alıyor. Ancak Joe ve Love arasındaki yoğun sevişme sahnelerine hiçbiri yaklaşamıyor; Joe ve Love, yatakta partnerinin kontrolünü ele geçirirken ikisi tutkuyla en derin arzularını tatmin ediyorlar. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

Bodyguard (2018)

26
‘Bodyguard’, meslektaşları tarafından benmerkezci bir sosyopat olarak tanımlanan ateşli bir politikacıyı korumak zorunda olan yakışıklı bir gaziyi konu alıyor. Dizi aynı zamanda terörizm, politika ve kadınların güçlendirilmesi gibi başka noktalara da odaklanıyor ama her şeyden çok, birbirlerine doyamayan iki azgın insanı konu alıyor. Bir miktar cinsel gerilim oluşumu ilk bölümden itibaren başlar ve en iyisi ikinci bölümde izleyicilerle buluşur. İkisi ise sakıncalı ilişkileri nedeniyle mesleki ve kişisel inançlarını sorgulamaya başlarlar. En güzel sevişme sahneleri bulunan altı bölümlük diziyi buradan izleyebilirsiniz.

Ginny & Georgia (2021 – )

25
Komedi-drama dizisi, güzel bir New England kasabasına yerleşmeye çalışan genç ve ailesini konu alıyor. 15 yaşındaki Ginny Miller’ın annesi olan Georgia, hayatta istediklerini pek de yapamamış biridir ve şimdi ailesine daha huzurlu ve gelişimlerine katkıda bulunacak şeyler yapmak istiyor. Dizinin sunabileceği çok şey olsa da muhtemelen karşılaşacağınız en gerçekçi seks sahnelerinden birini de içeriyor. Bakire olan Ginny, bunun ilk deneyim olduğundan tamamen habersiz olan komşusuyla seks yapar. Sahne bazı noktalarda beceriksiz ve garip olsa da, şu andaki kurgu o kadar harika bir şekilde uygulanmış ki, insan dramın nefeslerini tutarak gelişmesini izlemekten kendini alıkoyamıyor. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

Sex/Life (2021 – )

24
Stacy Rukeyser tarafından yaratılan ‘Sex/Life’, Sarah Shahi, Mike Vogel ve Adam Demos’un rol aldığı bir drama dizisidir. Dizi, orta yaş krizi yaşayan evli, orta yaşlı bir kadın olan Billie Connelly’nin etrafında dönüyor. Ancak pek de heyecan verici olmayan hayatı, onu geri kazanmaya kararlı olan eski erkek arkadaşı Brad’in gelişiyle kökten değişir. Dizi, bir bakıma eski aşıkların yeniden bir araya gelmesiyle ortaya çıkan ham duyguları yakalıyor ve hemen hemen her bölümde, Billie’nin gel gitli durumuna ışık tutan yoğun bir seks sahnesi yer alıyor. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

White Girl (2016)

23
New York’ta geçen ‘White Girl’, Leah adında yeni tanıştığı bir uyuşturucu bağımlısına aşık olan bir kızın hikayesini konu alıyor. Bütün geceyi parti yaparak, New York sokaklarında çılgınca dolaşarak ve yanlış olan her şeyi yaparak şehvetini tatmin edecek zevkler arayarak geçiriyor. Mutluluğu buluyor ama aynı zamanda yol boyunca eşit miktarda üzüntü de yaşıyor. Filmdeki karakterlerin çoğu stereotiplerden oluşuyor ve film, erkek bakışı ve cinsel saldırı unsurlarını tanıtarak kadınların güvenliği konusuna dokunmaya çalışıyor.

22
Film genel olarak belirli bir mesajı iletmeyi başaramıyor ve bol miktarda seks içeren başka bir drama haline geliyor. En iyi sahne muhtemelen uyuşturucu bağımlısıyla yattığı sahne olacaktır. Bu sadece yavan, donuk seks değil, karakterler arasında gerçek bir bağ görebildiğiniz tek sahne. Ancak basit bir uyarı, filmde çoğu insan için rahatsız edici olabilecek çok sayıda cinsel saldırı tasviri var. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

Dark Desire (2020 – )

21
Netflix’in Meksika yapımı ‘Dark Desire’ı, son derece saygın bir yargıç olan Leonardo (Jorge Poza) ile evli olan Alma adlı bir hukuk profesörü (Maite Perroni) etrafında dönüyor. Alma’nın kocasının sadakatsizliğinden şüphelenmesiyle aralarındaki tutku son yıllarda tükenmiştir. Bir gece kulübünde Dario (Alejandro Speitzer) ile tanıştıktan sonra hayatı aniden heyecan verici bir dönüşüme uğrar. Bir şey diğerine yol açar ve sonunda seks yaparlar. Kendini derinden suçlu hissederek eve döner ve Dario ile yollarının sonsuza dek ayrıldığına inanır. Dario, sınıfına kaydolduğunda ne kadar yanıldığını çok geçmeden anlar. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

Easy (2016 – 2019)

20
Joe Swanberg tarafından yaratılan Netflix’in ‘Easy’ dizisi aşk, seks, ilişkiler, güvensizlikler ve karşılıklı anlayış hakkında yürekleri ısıtan bir antoloji dizisidir. Dizide yer alan hikayeler Chicago’da yaşayan şehirli çiftlerle ilgili. Bu hikayelerin çoğu birbiriyle bağlantılı olmasa da bazen dizi yapımcıları izleyicilerini eski favorilerin evlerine ziyarete götürerek onların hangi durumda olduğunu gösteriyor. Prömiyerinin ardından dizi büyük beğeni topladı ve üç sezon boyunca yayınlandı. Yayınlandığı süre boyunca kadroya Malin Åkerman, Jane Adams, Andrew Bachelor ve Orlando Bloom gibi çok sayıda Hollywood yıldızı katıldı. En güzel seks ve sevişme sahneleri bulunan komedi türü diziyi buradan izleyebilirsiniz. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

Sex Education (2019 – 2023)

19
Seks ekranda tasvir edildiğinde çoğu zaman izleyicileri utandırabilir, ancak ‘Sex Education’ onu eğlenceli ve eğitici hale getirmeyi başarıyor. İhtiyacı olanlara yardım etmek için okulunun terk edilmiş bir tuvaletinde seks terapisi kliniği açan Otis adında sosyal açıdan garip bir gencin hayatı etrafında dönüyor. Programda muzla oral seks eğitimlerinden, halka açık havuzda seks yapmaya, jigolo arayan yaşlı bir kadının su tesisatçısıyla skandal ilişkisine kadar her şey var. Ancak herkesi hazırlıksız yakalayan sahne, Eric adında siyah eşcinsel bir karakter ile lise müdürünün oğlu Adam arasındaki sahnedir. Bu sahne o kadar da açık saçık değil, ancak diziyi takip ediyorsanız bunun en az beklenen şey olduğunu anlayacaksınız. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

Lady Chatterley’nin Sevgilisi (2022)

18
Başrollerinde Emma Corrin ve Jack O’Connell’in yer aldığı ‘Lady Chatterley’nin Sevgilisi’, D. H. Lawrence’ın aynı adlı romanından uyarlanan bir dönem romantik dramasıdır. Birinci Dünya Savaşı sonrasında geçen film, kocasının savaştan döndükten sonra ona olan ilgisini kaybetmiş gibi görünen tutkusuz bir evliliğe yakalanan Connie Reid’in hikayesini konu alıyor. Bu onu, Connie’de benzer bir ruh bulan münzevi bir adam olan mülkünün bekçisi Oliver Mellors’un kollarına iter. Birbirlerine aşık olduklarında tutkulu ilişkileri daha da derin bir hal alır, ancak yollarında pek çok engel vardır ve sadakatsizlik bunlardan en önemlisi değildir. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

Elite (2018 – )

17
‘Elite’, lisedeki bazı gençlerin hayatını konu alan bir ergenlikten reşit olmaya geçiş dizisidir. Bu TV dizisi, konu seks olduğunda ilk bölümden itibaren izleyicileri kendine bağlıyor. Bölümlerde bir çiftin okul duşunda seks yapması ve diğerinin üçüncü bir kişiyi üçlü seks için kendilerine katılmaya davet ettiği iki eşleşmeyi içeriyor. Dizi çoğunlukla suç ve dram ağırlıklıdır; suçun okuldaki zengin ve fakir arasındaki çatışmayla bağlantılı olduğu ve dramanın heteroseksüel ve eşcinsel ilişkiler, cinsel yolla bulaşan hastalıklar, ergenlik çağındaki hamilelikler ve gençlerin aşırı derecede azgın olmasıyla çok ilgisi olduğu yer almaktadır. Bu dizi aşağı yukarı ‘Sex Education’na benziyor, biraz daha donuk bir alt tonu var ve daha az eğlenceli. Ancak genel olarak, zaman zaman eğitici bile olabilecek düzgün bir olay örgüsüne sahip olan dizi, seks sahnelerinin ötesine geçiyor. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

[Sonra Buna Bak: Netflix 18 Diziler 2023: Elite Tarzı Bol Sevişme Sahneli]

Obsession (2023)

16
Başrolünde Richard Armitage’ın yer aldığı ‘Obsession’, oğlunun kız arkadaşından etkilendiğini fark ettiğinde hayatı daha da kötüye giden ünlü bir doktorun hikayesini konu alıyor. Onun da onunla ilgilendiği ve hatta ilişkilerini başlattığı ortaya çıktı, bu da işleri daha da karmaşık hale getiriyor. Ancak kız arkadaşının kendisine ait bazı sırları sakladığı ortaya çıkınca her şey daha da sarsıcı bir hal alır. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

Sense8 (2015 – 2018)

15
Şiddet içeren olayların ardından sekiz yabancı birbiriyle sıradışı bir bağ kurarlar. Artık dünyanın çok farklı yerlerinde olmalarına rağmen birbirlerinin varlığını her yerde hissedebiliyorlar. Bu sekiz farklı kişi, bu tuhaf bağlantının ardındaki gizemi çözmeye çalışır. Bu sırada bir örgüt, her birini öldürmek niyetiyle onları yakalamaya çalışır. Bu hızlı tempolu gerilimde çok sayıda seks sahnesi var ama en dikkat çekeni, seks partisi olan ve diziyi sonlandıran son sahne. Ancak bu sıradan bir seks partisi değil ve bunu anlamak için iki sezonun tamamını izlemeniz gerekecek. Seks partisi diziye çok anlamlı bir şekilde son veriyor. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

She’s Gotta Have It (2017 – 2019)

14
Beğenilen yönetmen Spike Lee tarafından yaratılan ‘She’s Gotta Have It’, onun aynı adlı filmine dayanan bir dizi. Nola Darling adında genç bir Afrikalı-Amerikalı kızın etrafında dönüyor. Brooklyn’de yaşıyor ve kendisi sanatı ile hayatını devam ettiriyor. Nola son derece bağımsız biridir ve her zaman kendi istek ve arzularına her şeyden çok sadık kalmak istemektedir. İşini, aşk hayatını ve arkadaşlıklarını dengelerken onu takip ediyoruz.

13
Herhangi bir kişiye ya da mekana bağlanmaya karşı olan Nola, aynı anda üç farklı erkekle çıkıyor ve bu ilişkileri yönetirken yaşadığı maceralar dizinin hikâyesinin önemli bir parçası oluyor. Lee sadece bu diziyi yaratmakla kalmadı, aynı zamanda tüm bölümleri de yönetti. ‘She’s Gotta Have It’in, ‘Atlanta’ ve ‘Dear White People’ ile birlikte Afrikalı-Amerikalılar hakkında sosyo-kültürel açıdan en önemli dizilerden biri olduğu söylenmelidir. Karakterler iyi yazılmış ve performanslar da Lee’nin vizyonunun hakkını vermiş. Bu dizide çok sayıda seks sahnesi var; hem heteroseksüel hem de eşcinsel seks sahneleri oldukça açık bir şekilde tasvir ediliyor. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

House Of Cards (2013 – 2018)

12
‘House Of Cards ‘, bu listedeki diğer yapımlar kadar çok seks sahnesine sahip değil, ancak gerçekten etkili ve olay örgüsünde önemli dönüm noktaları görevi görüyor. Frank Underwood, iktidardaki Demokrat Parti’de zihinsel zekası, güçlü iradesi, karizması ve hilekarlığıyla dünyadaki en güçlü konuma yükselen serinin ana karakteridir. Onunla birlikte, hikaye ilerledikçe giderek daha önemli bir karakter haline gelen, aynı derecede hırslı eşi Claire de vardır. Bu dünyadaki oyunun adı güç olduğundan, burada seks en önemli araçtır. Bu iki yüzlü kalabalıkta güveni, samimiyeti ve dürüstlüğü ifade eder.

11
Frank seksi bir gazetecinin güvenini kazanmak ve onu zirveye daha kolay çıkmak için kullanıyor. Kendi cinselliğiyle ilgili ayrıntılar her zaman gölgede tutuluyor ve dizinin ilerleyen bölümlerine kadar yalnızca ima ediliyor. Kevin Spacey ve Robin Wright karakterleri konusunda cömertler ve bu dizinin muhtemelen tüm zamanların en iyi oyuncu kadrosuna sahip Netflix orijinal dizilerinden biri olduğu söylenebilir. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

Hızlandırılmış Aşk (2018)

10
Bu 2018 filmi oldukça ilginç bir önermeyle başlıyor. Hikaye, romantik ilişkilerinde defalarca ihanete uğradıktan sonra tanışan iki kadının, Naima ve Sergio’nun etrafında dönüyor. Yıkılmış ve aynı şeyleri yeniden yaşamak istemeyen ikili, hayatlarına renk katacak bir şeyler yapmaya karar verirler. 24 saati birlikte geçirmeyi planlıyorlar ve bu süre zarfında her saat başı seks yapacaklar. Plan iyi başlıyor ama çok geçmeden ikili işlerin başlangıçta göründükleri kadar sorunsuz gitmeyeceğini fark ediyor. Film, lezbiyen cinsiyetini ve kadın bedenini cesurca tasvir ediyor ve 2018’de vizyona giren LGBT film türlerine önemli bir katkı olduğu söylenebilir. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

Komşu Ev (2023)

9
‘Komşu Ev’ Miranda’nın hikayesini anlatıyor. O bir röntgenci ve buna o kadar takıntılı ki, bu onun hayatının doğal bir parçası haline geliyor. Harika bir hacker olması işleri onun için çok kolaylaştırıyor. Bunu herhangi bir yere girip istediği her şeyi görmek için kullanıyor. Ancak hayatına bir adamın girmesiyle işler değişir. Bir partnerde istediği her şeye sahip ama gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor. Onunla daha fazla ilgilenmeye başladıkça ve sırları ortaya çıkmaya başladıkça, çok derin sularda olduğunu fark eder. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

Gypsy (2017)

8
‘Gypsy’, mesleği ve kişisel fantezileri arasında sınırların olmadığı bir hayat yaşayan bir terapistin (Naomi Watts) hastalarıyla olan karışık ilişkileri etrafında dönüyor. Yani, bariz nedenlerden dolayı, bu filmde pek çok sıra dışı ve mahrem sahne var. Dizi aslında beklentileri karşılamıyor ama seks sahneleriyle çok fazla ilgi gördü ve bunlardan biri tamamen açık saçıktı. Jean ve Sidney ilk kez bir araya geldiklerinde aralarındaki uyum muhteşemdi. Ancak tüm bu etik olmayan cinsel eylemler daha sonra terapist için çok yıkıcı sonuçlar doğurur. Bu, Oscar adayı Naomi Watts’ın en iyi eseri olmayabilir, ancak 40’lı yaşlarında bir kadının yasak olan bir şeye düşkün olduğu için başının belaya girmesini izlemek istiyorsanız kesinlikle izlemeye değer. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

Bu Gece Benimlesin (2023)

7
‘Bu Gece Benimlesin’ Nina’nın hikayesini anlatıyor. Evlendiklerinde kocasıyla arası çok iyiydi ama zamanla sıradanlık ortaya çıkar ve Nina artık aralarında hiçbir tutku kalmadığını hisseder. Kocası ona değer veriyor ama yıllar geçtikçe duygusal ve fiziksel olarak uzaklaşıyor. Eski erkek arkadaşı hayatına yeniden girip duygularını ve davranışlarını yeniden gözden geçirmesini sağladığında, evlilikleri üzerinde düşünmek zorunda kalır. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

Orange Is the New Black (2013 – 2017)

6
‘Orange is the New Black’, Piper adında bir kadının, eski lezbiyen sevgilisi Alex ile karşılaştığı kadınlar hapishanesinde kilitli olan hayatını konu alan bir dizi. Dizinin tamamında pek çok çıplaklık ve mahrem sahne var, ancak gerçekten öne çıkan sahnelerden biri Alex ve Piper’ın hapishane kütüphanesinin her yerinde çılgınlar gibi seks yapmasıdır. Bir röportajda Alex ve Piper rollerini oynayan oyuncular, tüm sahnenin o kadar yoğunlaştığını ve hatta içlerinden birinin çekim sırasında yüzünün çizildiğini itiraf etti. Eğer bu size bunun ne kadar ateşli olduğunu söylemiyorsa, neyin anlatacağını bilemeyiz. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

Black Mirror (2016)

5
‘Black Mirror’, her bölümünde çok çeşitli hikayelerin yer aldığı bir antoloji dizisidir. Bazı bölümler rahatsız edici derecede iyi ve ilginç bulunurken, bazıları ise uygun şekilde uygulanmadığı için çoktan unutuldu. O kadar da rahatsız edici olmayan ve olumlu bir sonu olan tek bir bölüm var. Bu yapım, parti kasabası San Junipero’da karşılaşan iki kadının hayatlarının nasıl değiştiğini konu alıyor. İki kadının birbiriyle seviştiği sahnenin saflığı inanılmaz ve aralarındaki kimya gerçeküstü. Bu herkesin aşık olacağı bir bölüm. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

Bir Jigolonun Günlüğü (2022)

4
‘Bir Jigolonun Günlüğü’, kişisel ve profesyonel hayatlarını ayrı tutmakta zorluk çekmeyen, aranan bir eskort olan Emanuel’in hikayesini konu alıyor. Müşterilerinden biri, kızı Julia’yı baştan çıkarmak için onu işe alınca, kendisini karmaşık bir durumun içinde bulur. Julia’nın utangaç olduğu ve özgüven sorunları yaşadığı ortaya çıkar. Annesi, çekici bir erkeğin dikkatini çekmenin, özgüvenini artırarak onu doğru yöne itmeye yardımcı olabileceğine inanıyor. Emanuel işi kabul eder ve Julia’yı baştan çıkarmayı başarır ancak karşılığında o da ona aşık olmaya başlar ve sorun da o zaman başlar. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.

The After Series (2020-2023)

3
Anna Todd’un aynı adlı kitap serisinden uyarlanan ‘After’ serisi, Tessa ve Hardin’in hikayesini konu alıyor. Netflix, çiftin ilişkisindeki iniş ve çıkışlara odaklanan serinin üç bölümünden (ikinci, üçüncü ve dördüncü) oluşuyor. Muhtemelen ’50 Ton’ filmlerinin gençlik versiyonu olarak kabul edilen bu film serisi, çiftin ateşli, ancak çoğu zaman toksik olan ilişkisini konu alıyor. Hikâyenin her bölümünde Tessa ve Hardin’in başına yeni bir bela gelir ve birbirleri hakkında daha önce hiç bilmedikleri şeyler keşfederler. Ancak yollarına ne tür sorunlar çıkarsa çıksın, her zaman birbirlerine dönüş yolunu bulurlar.

365 Gün Daha (2020 – 2022)

2
Blanka Lipinska’nın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan ‘365 Gün’, yirmi dokuzuncu yaş gününü geçirmek üzere erkek arkadaşıyla birlikte Sicilya’ya tatile giden Laura’nın hikayesini konu alıyor. Sicilyalı güçlü bir suç ailesinin reisi olan ve kendisine aşık olduğunu iddia eden Massimo Toricelli tarafından kaçırıldığında işler ilginçleşir. Planı, onu 365 gün boyunca esir tutmak ve bu süre zarfında onu zorlamadan kendisine aşık etmektir. En güzel sevişme sahneleri bulunan filmi buradan izleyebilirsiniz.

Bridgerton (2020 – )

1
Netflix’in en popüler TV dizilerinden biri olan ‘Bridgerton’, Bridgerton ailesinin hikayesini konu alan bir dönem romantik drama dizisidir. Her sezon sekiz Bridgerton kardeşinden birinin aşk hikayesine odaklanıyor. Dizinin başarısı aynı zamanda Netflix’in gündemindeki bir başka yapım olan ‘Queen Charlotte: A Bridgerton Story’ adlı yan dizi konseptinin ortaya çıkmasına da yol açtı. Ana dizinin iki sezonu ve yan dizisinin bir sezonu boyunca dizi, büyüleyici aşk hikayeleri sunarken aynı zamanda TV’deki en ateşli sahnelerden bazılarını da sunuyor. Merak ederseniz buradan izleyebilirsiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Dizi ve Sinema konulu diğer yazılarımız da ilginizi çekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!