Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaAstrolojiSiz de En Kendini Beğenmiş Burçlar Arasında mısınız?

Son Yazılar

Siz de En Kendini Beğenmiş Burçlar Arasında mısınız?

Bazı insanlar kendilerini diğerlerinden daha üstün görürler. Yazımızda buna meraklı en kendini beğenmiş burçlar hangileridir, paylaşıyoruz.

İddialı bir kişi ilk tanıştığı kişilere bile ne kadar elit olduğundan bahsedebilir veya sadece lüks mağazalardan alışveriş yapıp sosyal medyasından paylaşabilir. Bu insanlar biraz züppedirler, bir buluşma için restoran seçerken ve hatta buraya kimlerin geleceğine dair bile seçimlerinin gösterişli olmasını isterler. Bazı insanların neden yüksekten uçtuğunu ya da gösterişe merak olduklarını merak ediyorsanız, astroloji size bazı cevaplar verebilir. Bu yazımızda kendilerini diğer insanlardan daha üstün gören en kendini beğenmiş burçlar hangileridir paylaşıyoruz. Merak ederseniz listemizi mutlaka okuyun.

6. Kova

en kendini beğenmiş burçlar

Kovalar, özellikle bilgi saklamaya karar verdiklerinde, farkında olmadan kendini beğenme duygusuna kapılırlar. Astroloji uzmanları bunun nedenini “Kova sabit bir hava burcudur, bu da birisi bir fikir ya da görüş istediğinde bunu paylaşmakta gerçekten inatçı olabileceği anlamına gelir” diye açıklıyorlar. Bu dahiler, diğer insanlardan daha iyiymiş gibi davranabilir ve genellikle de öyle olduklarını düşünür.

Uzmanlar, bu zeki burç “geleceğe yönelik içgörülerini başkalarıyla paylaşmayı öğrenemezse, bilgileri var gücüyle gizlemeyi tercih ederler ve yalnızca belirli bir durumda ne olup bittiğini birkaç seçkin kişinin anlamasına izin verir” diye uyarıyor. Çoğu zaman, gizli tutma alışkanlığı, yanlış bilginin paylaşılması korkusundan kaynaklanır. Kovalar her zaman kibirli değildir, genellikle zeka ve güvensizliğin zehirli bir karışımına sahiptirler.

5. Yay

en kendini beğenmiş burçlar

En kendini beğenmiş burçlar arasında gösterilen Yaylar, zaman zaman dar görüşlü olmakla tanınırlar, bu da, özellikle yaşam deneyimlerini anlamadıklarında, başkalarını yargılamalarına yol açabilir. Bu da onların kendini beğenmiş olarak algılanmalarına yol açabilir. Astroloji uzmanları, “Bilgelik yayıyorlar ama dikkatli olmadıklarında bunu bir silah haline de getirebilirler,” diye açıklıyor. “Yay, yaşam deneyimine susamış bir burçtur, ancak yaşam deneyiminiz onlarınkiyle uyuşmuyorsa, sizi hemen küçümseyebilirler.”

Uzmanlar, Yay diğer insanların bakış açılarını görmeyi öğrenmezse, “çok dogmatik hale gelebilecekleri ve diğer burçların bu tür kendini beğenmiş havadan tiksinmeye başlayabilecekleri” konusunda uyarıyor. Yay burcu kibirli değildir, sadece bazen bir durumun diğer tarafını göremezler.

4. Koç

en kendini beğenmiş burçlar

Koç genellikle başarılıdır ve çevrelerindeki herkesin bunu bilmesini ister. Ama sadece yetenekli değiller, aynı zamanda şanslılar. Konunun uzmanları, Koç’un astrolojinin ilk burcu olmasından dolayı “hayattan istediklerini elde etmek için çok sıkı çalışmasalar bile, genellikle güçlü bir elde etme duygusuna sahip olduklarını” söylüyor. Ayrıca “kısa yoldan başarıya ulaşmaya çalıştıklarını veya buldukları boşluklarla bunu sağlamaya çalıştıklarını ve diğer burçların daha çok çalıştığını kabul etmek istemediklerini” açıklıyor. Başarılarının bir kısmını kör şansa borçlu olduklarını kabul etmek istemedikleri için kibirli gibi görünebilirler.

3. Terazi

Bu hava burcu, başkalarıyla etkileşime girdiklerinde bazen biraz etkilenmiş görünebilir. Astroloji uzmanları, “Terazi, Venüs tarafından yönetilir, bu nedenle Terazi’nin bazen ihtişam duygularını abarttığını görebilirsiniz” diyor. Bu, pahalı takılar veya giysiler satın alarak ve satın aldıkları hakkında sürekli konuşarak veya hava atarak yapılabilir. Terazilerin çekici, havalı ve aynı zamanda kendini beğenmiş gibi görünmesi pek de şaşılacak bir durum değildir.

2. Aslan

En kendini beğenmiş burçlar arasında olması yadırganmayacak Aslan’ın kendilerini ormanın kralları ve kraliçeleri sanması bilinen bir detaydır. Terazilerin aksine, maddi şeylerle gösteriş yapmazlar. Bunun yerine, her şeyin yöneticisi olduklarına inanıyorlar ve bunu size hissettirmekten de korkmuyorlar! Astroloji uzmanları, “Aslan, diğer herkesi gölgede bırakarak ihtişamını koruyor ve bunun gerçekleşmesi için fazla bir şey yapmaları gerekmiyor” diyor.

Koç gibi, Aslanlar da şanslıdır ve denemeden bile başarılı olabilirler. Uzmanlar, “Aslan, içten içe, dünyayla paylaşacak özel bir yetenekleri olduğunu biliyor,” diye ekliyor. “Ama yaratıcı yeteneklerini çok güçlü bir şekilde kullanırlarsa, gösterişli enerjileri kolayca doğal ışıltılarını daha da ön plana çıkarabilir.”

1. Oğlak

en kendini beğenmiş burçlar

Oğlaklar, hayatta ve işte mega başarılı olmaya odaklanır. Hedeflerine ulaştıklarında pahalı eşyalarla gösteriş yaparlar. “Oğlak, en kendini beğenmiş burçlar listesinde uzak ara birincidir, çünkü çok para biriktirerek, pahalı bir çanta ya da araba satın alarak ya da kariyerlerinde güçlü bir konuma gelmek için mümkün olan her şekilde statü sembollerinin peşine düşerler” diyor. Bu burca mensup insanlar kibirli görünebilir, ancak diğer birçok burçtan daha çok çalışırlar ve kazanımlarını göstermeyi hak görebilirler.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!