Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaHayatEşinizin İş Arkadaşından Hoşlandığının 19 Belirtisi

Son Yazılar

Eşinizin İş Arkadaşından Hoşlandığının 19 Belirtisi

Kocanızla ilgili bazı şüpheleriniz mi var? İşte eşim iş arkadaşından hoşlanıyor mu acaba, diyenlerin dikkat etmesi gereken belirtiler.

Kocanız son zamanlarda tuhaf davranıyor ve ona (veya evliliğinize) tam olarak ne olduğundan emin değilsiniz. Belki artık eskisi kadar samimi değilsiniz, evliliğiniz her açıdan durgunlaşıyor ya da kocanız işte normalden daha fazla zaman harcıyor. Sizin de aklınızı eşim iş arkadaşından hoşlanıyor mu gibi bir soru kurcalıyorsa, kocanızın iş arkadaşından hoşlanıp hoşlanmadığının bazı belirtilerini anlamanız gerekiyor.

Bu şüpheyi hissetmenize ne sebep oldu?

Evliliğinizde düzeltmeniz gereken şeyler mi var? Uzun zamandır kocanızla aranızda bazı sorunlar olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yakın zamanda yeni birileriyle mi tanıştı? Peki kocanızın iş arkadaşından hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarsınız, belirtileri nelerdir?

Belki bazı şeyleri kafana fazla takıyorsun ya da belki de haklısın. Nasıl emin olacaksın? İşte dikkat etmeniz gereken belirtiler:

Aşağıda son zamanlarda kafanıza takılan ‘eşim iş arkadaşından hoşlanıyor mu’ sorusunun cevabını bulmanız için dikkat etmeniz gereken belirtileri bulacaksınız.

Eşim iş arkadaşından hoşlanıyor mu? Dikkat etmeniz gereken 19 belirti

eşim iş arkadaşından hoşlanıyor mu

Sürekli iş gezileri, ofiste daha fazla vakit geçirmek, sizi ve evliliğinizi ihmal etmek… Bunlar, kocanızın iş arkadaşını gereğinden fazla sevebileceğini gösteren işaretlerden sadece birkaçı:

1. İş yerinde giderek daha fazla zaman harcıyor.

Aniden işte eskisinden daha fazla zaman geçirmek, kocanızda bir şeylerin ters gittiğine dair bir numaralı KIRMIZI BAYRAK olur.

İş yerinde vakit geçirmek bir anda en sevdiği aktivite haline geldi (tabii buna öyle denilebilirse) ve ona bu konuyu her sorduğunuz zaman, neden uzun saatler çalışmak zorunda olduğu konusunda “geçerli bir nedeni” oluyor. Bu geçerli nedenler muhtemelen sadece yetersiz bahanelerdir.

Eminim o ünlü film sahnelerine aşinasınızdır: Evli bir adam neredeyse her gece eve geç gelir. Karısı ne düşünmeye başlar? Elbette bir ilişkisi var!

Ancak, gerçekten işle ilgili bir şeyler yapıyor olma ihtimali her zaman vardır ve bunun iş arkadaşını sevmekle hiçbir ilgisi yoktur. [SONRA BUNU OKU: BİR ERKEĞİN BİR KADINI CİNSEL OLARAK ARZU ETMESİNE NEDEN OLAN 35 ŞEY]

2. Sık iş gezileri ve toplantılar.

Kadın meslektaşıyla vakit geçirmenin en mükemmel maskeleme yöntemi nedir? İş gezileri ve toplantılar elbette!

Durumun böyle olduğundan şüpheleniyorsanız iş ilişkisi tam bir ilişkiye dönüşmüş olabilir. Daima yaşam tarzı, kişiliği ve davranışlarındaki değişiklikleri inceleyin.

Ani sıklıkta iş gezileri yapmak veya eskisinden daha uzun saatler çalışmak, belki de dikkat etmeniz gereken uyarı işaretleridir.

3. İşe giderken fiziksel görüntüsüne daha fazla dikkat ediyor.

Pahalı parfümler kullanmak, düzenli olarak spor salonuna gitmek, tarzını değiştirmek, yeni bir saç kesimi yaptırmak. Eğer bunlar kulağa iş yerinde birine kendini beğendirmeye çalışmak gibi gelmiyorsa, sizce ne anlama geliyor?

Bu aslında onun bunları yapmasıyla ilgili değil, davranışındaki bu ani değişiklikle ilgili.

Neden seni etkilemek için fazladan çaba harcamadı? Neden birdenbire elinden gelenin en iyisini yapmaya karar verdi ve görünüşüne bu kadar çok çaba harcadı? [SONRA BUNU OKU: ALDATAN KADIN NASIL ANLAŞILIR VE DAVRANIR: İŞTE 31 SİNSİ BELİRTİ]

Erkekler bunu sebepsiz yere yapmazlar. Birini etkilemek istediği çok açık. Bu birisi onun iş yerindeki kadın arkadaşı olabilir. Neden onu etkilemek istesin ki? Çünkü ondan hoşlanıyor.

4. İş arkadaşını sizinle karşılaştırıyor.

İşte olay şu. Birinden hoşlandığımızda, bilinçaltımızda onu hayatımızdaki diğer insanlarla karşılaştırmaya başlarız. Eğer eşiniz iş arkadaşından hoşlanıyorsa, muhtemelen sizi doğrudan veya üstü kapalı bir şekilde onunla karşılaştıracaktır.

Örneğin, belirli bir şekilde davranırsanız, size iş arkadaşının farklı davranacağını veya bir şey yapacağını (genellikle sizden daha iyi) söyleyecektir.

Belli ki iş arkadaşını potansiyel bir partner olarak görüyor ve bu yüzden onu seninle karşılaştırıyor. Aklı, sizin kişiliğinizi ve davranışlarınızı onunkiyle analiz etmekle meşgul. Hatta iş arkadaşıyla senden daha uyumlu olduğuna kendini ikna etmiş bile olabilir.

5. Arabanızda farklı bir kadın parfümü kokusu var.

İşten eve döndüğünde arabasındaki parfüm kokusuna hiç dikkat ettiniz mi? Eğer iş arkadaşıyla arkanızdan bir şeyler çeviriyorsa arabası onun sinsi doğasını ortaya çıkarabilir.

Arabasında şüpheli bir parfüm kokusu fark ederseniz (ve bunun başka birine ait olduğunu veya sizin olmadığını biliyorsanız), o zaman kocanızın bir iş arkadaşı ile arasında bir şeyler olduğundan şüphelenmeye hakkınız var.

Belki sizi o iş arkadaşıyla aldatıyor ya da onu sadece eve bırakmayı teklif etmiş olabilir. Sormazsan asla emin olamazsın. [SONRA BUNU OKU: ÇOCUK RUHLU ERKEKLER: OLGUNLAŞMAMIŞ 53 ERKEK BELİRTİSİ, BAŞA ÇIKMANIN YOLLARI]

6. Ondan bahsetmekten kaçınır.

Kadın iş arkadaşından hoşlanabileceğinin ince işaretlerinden biri, ondan bahsetmekten kaçınmasıdır. Diyelim ki şirketindeki (patronu dahil) her bir meslektaşından bahsediyor ama o iş arkadaşından hiç bahsetmiyor.

Nasıl yani?

Belki de ondan hoşlandığı ve ondan bahsederken senin gözlerinin içine bakamayacağını bildiği için. Bir şeyden şüphelenmeye başlamanızı istemiyor çünkü beden dili size sözlerinden daha fazlasını anlatabilir.

7. Sizi asla iş etkinliklerine davet etmiyor.

Kocanızın çalıştığı şirket, çalışanlarının eşlerinin de katılabileceği bir etkinlik düzenliyor fakat eşiniz sizi bu etkinliğe davet etmiyor. Ne hissedersiniz?

Eğer bunu hiç yapmadıysa (ve bunu yapma fırsatı olduğunu biliyorsunuz), o zaman bu, kocanın bir iş arkadaşından hoşlandığının işaretlerinden biri olabilir.

Açıkçası, kadın iş arkadaşının onu sizinle görmesini istemiyor. Belki de ona bekar olduğunu söyledi ve senin arkandan iş çevirmeye devam edebilmek için bu konunun planladığı gibi devam etmesini istiyor. [SONRA BUNU OKU: KADINLARIN ERKEKLERDE HER ZAMAN ETKİLENDİĞİ 33 ŞEY]

8. Diğer iş arkadaşları onun hakkında şakalar yapıyor ve onunla dalga geçiyor.

Hiç diğer iş arkadaşlarının onunla dalga geçtiğini veya başka bir kadın hakkında şaka yaptığını duydunuz mu?

İnan bana, erkek iş arkadaşları asla sebepsiz yere dalga geçmez.

Onları lisedeki oğlan çocukları olarak düşünün. Ne zaman bir erkek öğrenci okuldaki bir kızdan hoşlansa, bunun için onunla fena halde dalga geçerlerdi. Bazen bu davranış, olgun davranmaları gerektiği halde devam eder.

Özellikle bir kadın iş arkadaşının meslektaşlarına şefkat gösterdiğine dair bazı işaretler fark ettiklerinde, erkek meslektaşlarıyla dalga geçmeye başlarlar.

Dolayısıyla, böyle bir şeyin olduğunu duyarsanız veya ofisten başka biri size söylerse, onun niyetini sorgulamaya her türlü hakkınız vardır.

9. O ve telefonu birbirinden ayrılamaz hale geldi (özellikle geceleri).

Sosyal medyada birisiyle mesajlaştığında o aptal gülümsemesi var mı? Gece geç saatlerde çok fazla telefon görüşmesi yapıyor mu?

Bu ilişki tavsiyesini ezberleyin: Bir işyerinde karşı cinsten arkadaşlıklar gerçekten nadir yaşanır. Size arkadaşlarına, yani iş arkadaşlarına mesaj attığını söylerse ona isimlerini sorun.

Bir anda işyerinde bir kadın iş arkadaşıyla en iyi dost olması, evliyken yaşadığı uygunsuz arkadaşlıklardan biri olabilir. Eğer onun için de durum böyleyse, evliyken arkadaşlarla ilgili sınırlar koymak çok önemlidir. [SONRA BUNU OKU: SAVUNMASIZ (GİZLİ) NARSİSİZM HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER]

10. Savunma davranışı sergiler.

eşim iş arkadaşından hoşlanıyor mu

Ona tuhaf davranışlarını ya da işyerinde neden bu kadar zaman harcadığını sorduğunuzda savunmaya mı geçiyor? Savunmacı davranış kesinlikle bir kocanın bir iş arkadaşından hoşlandığının işaretlerinden biridir.

Senden saklayacak hiçbir şeyi olmadığını düşünen biri neden savunmaya geçsin ki? Bunun hakkında düşün.

Davranışını her sorgulamaya başladığınızda, gerçeği öğrenebileceğinizden dolayı kendisini tehdit altında hissediyor. Bu yüzden hemen kendini savunmaya başlıyor. Bunu yapıyor çünkü suçlu olduğunu ve bilinçaltının onu kemirdiğini biliyor.

11. O etraftayken farklı davranıyor.

Partnerinizin bir iş arkadaşıyla ilişkisi olup olmadığını öğrenmenin en kolay yolu, onun yanındayken davranışlarını gözlemlemektir. Eğer ondan hoşlanıyorsa, onun yakınındayken gülümsemeden duramayacaktır.

Ayrıca onun karşısında hareketlerine daha fazla özen gösterecektir. Görünüşünü (saçını, kravatını veya gömleğini) bile düzeltmeye başlayabilir. Bunu yapacak çünkü onu etkilemeye odaklanmış durumda.

Tüm bunlara ve buna benzer şeylere dikkat edin, davranışlarında herhangi bir değişiklik olduğunu fark edeceksiniz. Eğer onun yanında farklı davranıyorsa, bunun sebebinin o olduğunu artık biliyorsun. [SONRA BUNU OKU: KIZ ARKADAŞINIZA ASLA SÖYLEMEMENİZ GEREKEN 10 ÖLÜMCÜL SÖZ]

12. Onun hakkında çok şey biliyor.

Eğer kocanız kadın iş arkadaşı hakkında olması gerekenden biraz fazla bilgi sahibiyse, bu aynı zamanda bir uyarı işaretidir.

En sevdiği yemeği, evcil hayvanının adını, en iyi arkadaşlarının kim olduğunu veya normalde bilmemesi gereken bazı kişisel bilgilerini biliyor mu?

Birisi hakkında çok şey bilmek her zaman tek bir anlama gelir: İLGİ. Eğer onunla ilgilenmiyor olsaydı onunla ilgili tüm bu şeyleri hatırlama zahmetine asla girmezdi, değil mi?

Birinden hoşlandığımızda, onunla ilgili mümkün olduğunca fazla ayrıntıyı özümsemeye odaklanırız. Belki de şu anda yaptığı tam olarak budur.

13. Seni her anlamda ihmal ediyor.

Bir erkek başka birinden hoşlanıyorsa veya sizi aldatıyorsa, sizi her anlamda ihmal edecektir. Bu, artık sevişmeyi başlatmayacağı ve size ilgi göstermeyi bırakacağı anlamına gelir.

Bir erkek sizin için bir şeyler yapmayı veya sizden bir şeyler beklemeyi bıraktığında, bu onun başka bir yere verip geri aldığı anlamına gelir.

Bunu şu meşhur bahane de takip edebilir: “Son zamanlarda çok yoruldum.” Evet, belki de sürekli kadın iş arkadaşıyla takılmaktan “yoruldu”. [SONRA BUNU OKU: GÜVENSİZ ERKEK ARKADAŞ BELİRTİLERİ NASIL OLUR?]

14. Eviniz artık onun mutlu alanı değil.

İşten her döndüğünde açıkça mutsuzsa, bu bir şeylerin yolunda gitmediğinin açık bir işaretidir. Eviniz onun ve sizin güvenli sığınağınız ve mutlu yeriniz olmalıdır.

Durum böyle değilse, başka biriyle daha güzel zaman geçiriyor demek olabilir. Bunun anlamı, onun yanında kendini daha mutlu ve huzurlu hissettiğidir.

15. Onunla tanışma fikrinden pek memnun değil.

Hakkında konuşmayı bırakamadığı bu kadın iş arkadaşıyla tanışmayı hiç düşündünüz mü? Eğer bunu yaptıysanız ve bu fikirden hiç memnun olmadıysa, bu aynı zamanda kocanızın bir iş arkadaşından hoşlandığının işaretlerinden biri olabilir.

Onunla tanışmanı istemiyor çünkü bu tek bir anlama gelir: Onu bir arkadaş ya da meslektaştan daha öte sevdiğini ya anlarsan.

Bu nedenle onunla tanışamadığın için bahaneler uydurmaya devam edecek. Size onun hasta olduğunu, tatilde olduğunu, hatta yakın zamanda kovulduğunu söyleyecektir. Herhangi bir mazeret gerçeği söylemekten daha iyidir! [SONRA BUNU OKU: ‘GÖZLERDEN IRAK’ DEDİRTECEK BENCİL SEVGİLİNİN 12 ÖZELLİĞİ]

16. Onun işyerini ziyaret etmeniz kesinlikle yasaktır.

İş yeri onun mağarası gibidir. O kadar koruyor ki, açıkça ve kelimenin tam anlamıyla oraya gitmenizi yasaklıyor. Neden iş yerine gelmenizi asla istemiyor. Belki başka bir şeyden çekiniyordur, fakat ne olursa olsun bu kadar yasaklayıcı olmasının altında başka nedenler olabilir.

Ya acil bir durumda ona ihtiyacınız olursa ve aramalarınıza cevap vermezse? Mantıksal olarak onu bulmak için işyerini ziyaret edeceksiniz. Bekle, bunu yapamazsın çünkü oraya gitmeni istemiyor.

İşyerini ziyaret etmek, hiçbir sırrı olmayan biri için o kadar da önemli olmamalı.

17. Artık işle ilgili şeyleri sizinle paylaşmıyor.

Bir dakika durun ve zaman dilimini geri sarmayı deneyin. Geçmişte sizinle şimdiye kıyasla işle ilgili daha fazla şey paylaşıyor muydu?

Bu aynı zamanda kocanızın bir iş arkadaşından hoşlandığının işaretlerinden biri olabilir. İş durumu hakkında güncel bilgi sahibi olmanızı istemiyor.

Söylememesi gereken bir şeyi sana söylemesinden korktuğu için seninle hiçbir şey paylaşmıyor. Noktaları birleştirip onu yakalamanızdan korkuyor. Bu yüzden fazla konuşmamayı tercih ediyor. [SONRA BUNU OKU: ERKEKLERİN EŞLERİNDEN SOĞUMASININ 21 OLASI NEDENİ VE BAŞA ÇIKMA YOLLARI]

18. Eşyalarında kadının izleri.

Eşim iş arkadaşından hoşlanıyor mu sorusunun cevabını merak ediyorsunuz? Eşyalarında bunu ele verecek izler var mı? Sistematik olarak bu izleri takip ediyor musunuz? Aynen arabadaki kadın parfümü kokusu gibi.

Bununla, yakasındaki ruj, elbiselerindeki ona ve size ait olmayan saçlar, elbiselerinin kadın parfümüne bulanmış olması ve benzeri şeyleri kastediyorum.

Bir erkeğin eşyalarındaki kadın izleri her zaman kırmızı alarmın işaretidir. Bu, sadece bu kadından hoşlanmadığı, aynı zamanda işyeri dışında da onunla vakit geçirdiği anlamına geliyor.

19. Seni asla iş arkadaşları ile tanıştırmaz.

İşyerinde aldatan bir kocanın daha fazla işaretini mi arıyorsunuz? Bunu anlamak için ilişki uzmanı olmanıza gerek yok. Kocanız sizi iş arkadaşlarıyla tanıştırmak istemiyorsa, o zaman bir şeyler var demektir.

Her etkinin bir tepkisi vardır. Her şüpheli davranışın arkasında bir sebep vardır. Seni asla iş arkadaşlarıyla tanıştırmamasının bir nedeni var.

Şu iki şeyden biri olma ihtimali yüksektir:

  • Ofiste birinden hoşlanıyor.
  • Seni zaten iş arkadaşıyla aldatıyor.

Aldatan Koca Nasıl Davranır?

eşim iş arkadaşından hoşlanıyor mu

Aldatan bir kocanın belirtileri arasında suçu başkasına atmak, mesafeli davranmak, üzerinize fazla düşmek ve sürekli şikayet etmek yer alır.

Kendini suçlu hisseden bir koca, duygusal bir ilişkiye, fiziksel bir ilişkiye ya da ikisinin birleşimine karışmış olabilir. İşte aldatan bir kocanın suçluluk duygusuna dair bazı işaretler:

1. Suçu yansıtır.

Bir erkek (veya bir kadın) sizi onu aldatmakla suçluyorsa ve siz suçlu olmadığınızı biliyorsanız, o zaman sizi aldatanların onlar olma ihtimali yüksektir.

Aldatan insanlar sıklıkla suçu değiştirme adı verilen bu yönteme başvururlar. Kendilerinin suçlu olduğu şeylerle sizi suçlarlar. Bunu, sadakatsiz olanın siz olduğunuza dair hayali bir anlatı yaratarak eylemlerini haklı çıkarmak için yaparlar.

Temel olarak size şunu söylüyorlar: “Muhtemelen beni aldatıyorsun ve bu yüzden ben de seni aldattığım için hiçbir suçluluk hissetmiyorum.” Bunun doğru olmadığını biliyorlar ama yine de kendileri ve eylemleri hakkında daha iyi hissetmek için bunu yapıyorlar.

2. Mesafeli davranır.

Eğer kocanız birdenbire mesafeli davranmaya başladıysa, bu onun suçluluğunun kesin bir işaretidir. Karısını aldatmış olmanın gerçeğiyle baş edemiyor ve gözlerinizin içine bakamıyor.

Mesafeli davranıyor çünkü varlığınız, arkanızdan yaptığı şeyden dolayı kendisini suçlu hissetmesine neden oluyor. Seni hak etmediğini biliyor ve bu yüzden sana yakın olmayı reddediyor.

Bu aynı zamanda iş yerinde yaptığı şeyin aslında kötü olduğunun farkında olduğu anlamına da gelebilir. “İşyerinde birisiyle yakınlaşma evlilik birliğini bozabilir, morali düşürebilir, üretkenliği azaltabilir ve itibara zarar verebilir.”

Aldatan erkekler için akıllarının hem evde hem de işte olması onu gergin ve huzursuz hissettirir. Suçluluk duygusu varlığının her noktasına nüfuz ediyor.

3. Fazla ilgi göstermeye başlar.

Aniden size çok fazla ilgi gösterilmesinin de bir uyarı işareti olabileceğini biliyor muydunuz? Bir şeyi aşırı yapmak her zaman arka planda daha büyük bir şeyin olduğunun işaretidir.

Kocanız bir gecede dünyanın en iyi kocası olmayı seçmedi. Beni yanlış anlamayın. Bazen dünyanın en iyi kocalarına dönüşürler ama çoğu zaman bunun nedeni bir şeyden dolayı kendilerini suçlu hissetmeleridir.

Seni aldattığı için pişman mı? Gerçekten berbat bir koca olduğu için kendini suçlu hissettiği için mi sana özel ilgi gösteriyor?

4. Sürekli senden şikayet eder.

Kocanız sürekli sizden şikayet ediyorsa, bu onun aldatmasını haklı çıkarmak için yaptığı bir davranış olabilir. Bir kişi bir şey yaptığı için kendini suçlu hissettiğinde, aynı zamanda kendini haklı çıkarma dürtüsünü de ortaya çıkarır.

Bunu yapmanın bir yolu, sende bir sorun varmış gibi hissetmeni sağlamaktır. Yaptığınız her küçük şeyden şikayet ediyorsa, bunu size iyi bir eş olmadığınızı göstermek için yapıyordur.

Kafasında, yaptığı şeye devam etmesi için kendine yeşil ışık yakıyor. Ne kadar zavallı, değil mi?

Onu Test Et: Kocanızın Bir İş Arkadaşından Hoşlandığından Şüpheleniyorsanız Yapmanız Gereken 3 Şey

Her kadın dedektifi oynamayı sever (özellikle sadakatsizlik söz konusu olduğunda). İzleri takip etmekten, vücut dillerini çözmekten keyif alıyoruz. Kocanızın bir iş arkadaşından hoşlandığından şüpheleniyorsanız, onu test etmenin en iyi yolları şunlardır:

“Rakibinizi” akşam yemeğine davet edin.

Evet. Doğru okudun. Kocanızın iş arkadaşını sadece tepkisini görmek için akşam yemeğine davet etmenizi öneririm. Birdenbire kafası karışmış veya tehdit edilmiş gibi mi görünüyor?

Cevabınız evet ise, muhtemelen bu şekilde davranmasının bir nedeni olduğunu biliyorsunuzdur. Açıkçası farklı hisser beslediği iş arkadaşını kendi evinde akşam yemeğine davet edip eşiyle birlikte oturamaz. Yoksa yapabilir mi?

Onun hakkında aşağılayıcı bir şey söyle ve tepkisini izle.

Bir erkek bir kadından hoşlandığında onun itibarı konusunda hassaslaşır. Birisi onun hakkında kötü bir şey söylediğinde hemen savunma moduna geçiyor. Yani bunu kendi avantajınıza kullanabilirsiniz.

Kadın iş arkadaşı hakkında aşağılayıcı bir şeyler söyleyip tepkisini bekleyebilirsiniz. Onu savunuyor mu? Eğer öyleyse, bunu onu önemsediği için yapıyor. Diğer tüm normal kocalar, karısının iş arkadaşı hakkında söylediklerine başını sallayarak yanıt verir.

Bir koca onu aktif olarak savunmaya başlarsa, muhtemelen onun hakkında size söylemediği bir şey vardır.

Çift olarak buluşmayı öner.

Bunun kulağa tüyler ürpertici geldiğini biliyorum (bir iş arkadaşınızı akşam yemeğine davet etmekle aynı düzeyde tüyler ürpertici), ama denemeye değer! Kocanıza, iş arkadaşıyla dışarıda çift olarak buluşmayı önerin.

Bu casus uygulamalardan birini deneyin.

Casus uygulamalar, kocanızın çevrimiçi ve çevrimdışı etkinliklerini cep telefonundan izlemenize olanak tanır. Onun arama kayıtlarına ve kısa mesajlarına erişmenizi sağlarlar, böylece aldatan bir kocayla karşı karşıya olup olmadığınızdan emin olursunuz. (Not: Bu uygulamalar hukuka aykırıdır fakat aldatıldığını düşünen eşler, bunları kullanabilmektedir)

İşte deneyebileceğiniz en iyi ücretsiz uygulamalardan bazıları: ClevGuard, Hoverwatch, uMobix.

Veya Onunla Her Zaman Konuşabilirsiniz!

Kocanızın iş arkadaşından hoşlandığına dair işaretler aramakla veya kocanızı test etmekle ilgilenmiyorsanız ancak şüpheleriniz konusunda doğrudan onunla yüzleşmek istiyorsanız, o zaman YAPIN! Onunla bu konuyu konuşun ve en önemlisi beden diline dikkat edin.

Bir şeyden suçlu olduğunu bilen bir koca mırıldanmaya başlayacak, kollarını kavuşturacak ve gözlerinizin içine bakamayacaktır. Eğer iş arkadaşından hoşlandığı ve onunla bir ilişkisi olduğu ortaya çıkarsa, bu konuda bir şeyler yapmanın zamanı gelmiştir.

Ondan ayrılmalı mısın?

Kocanızın sizi aldattığını öğrenirseniz ne yapmanız gerektiğini (ya da yapmamanız gerektiğini) söylemek için burada değiliz. Her durum benzersizdir. Benim kişisel görüşüm bir kadının kendisini aldatan bir erkeğe asla tahammül etmemesi yönünde olacaktır.

İşte bir görüş daha: Bir kadın, kendisini aldatan bir erkeğe, eğer ciddi bir pişmanlık belirtisi göstermiyorsa, asla tahammül etmemelidir.

Seni elinde tutmakla ilgilenmeyen bir adam, yaptığı hataları telafi etme ihtiyacı hissetmeyecektir. Böyle bir adam seninle birlikte olmaya layık değil.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Hayat kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!