Cumartesi, Haziran 15, 2024
Ana SayfaSoru - CevapEşinizin ya da Sevgilinizin Whatsapp Mesajları Size de Gelsin

Son Yazılar

Eşinizin ya da Sevgilinizin Whatsapp Mesajları Size de Gelsin

Eşimin whatsapp mesajlarını nasıl ücretsiz takip edebilirim veya sevgilimin whatsapp mesajları bana gelsin diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Bu makaleyi okuduğunuzda, yakalanmadan tüm Whatsapp mesajlarını okumak için iPhone ve Android için en iyi WhatsApp casus uygulamaları hakkında gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Siz de eşimin Whatsapp mesajlarını nasıl ücretsiz veya ücretli takip edebilirim veya sevgilimin Whatsapp mesajları bana gelsin diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Dürüst olmak gerekirse, yazılım hataları, sosyal mühendislik, Mac Spoofing ve daha fazlası gibi WhatsApp mesajlarını gözetlemek için birden fazla yöntem vardır. Bunlardan bazılarını ‘Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Mümkün mü?‘ başlıklı yazımda paylaşmıştım.

Bu uygulamalar ile birisinin mesaj atıp atmadığını, kime mesaj attığını görebilir, mesajları okuyabilir ve paylaşılan herhangi bir içeriği görüntüleyebilirsiniz. WhatsApp aramalarını dinleyebilir ve dijital yaşamlarının en derin sırlarına sahip olabilirsiniz.

Açık konuşalım: Kullanabileceğiniz birçok casus uygulama var. Bazıları harika, bazıları değil. Bazıları ücretsizdir ve diğerleri abonelik gerektirir. Bazıları sadece iPhone’lar içindir, bazıları sadece Android’ler içindir.

Kafanız karıştığı için ihtiyaçlarınıza uymayan bir uygulama satın almanız alışılmadık bir durum değildir. Neyse ki, sana yardım etmek için buradayım.

Piyasadaki neredeyse tüm mevcut WhatsApp izleme uygulamalarını test etmek için epey zaman harcadım ve doğrudan analizime göre bunların en iyilerini listeledim.

Paranızı sahte uygulamalara ve zamanınızı dolandırıcılıklara harcamadan, WhatsApp kullanıcılarını gözetlemek için hangi uygulamaların en iyi olduğunu hızlıca söylemek istiyorum.

Siz de eşimin Whatsapp mesajlarını nasıl ücretsiz veya ücretli takip edebilirim veya sevgilimin Whatsapp mesajları bana gelsin diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

ÖZET:
* Birinin WhatsApp mesajlarını, o farketmeden görebilmeniz mümkündür.

* Bunun için kullanılan uygulamalar tamamen yasaldır ancak kötü niyetli amaçlarla kullanılmamalıdır.

Listemdeki en iyi uygulamalar premium, ancak maliyeti düşüktür:

🥇 mSpy: Bu, WhatsApp ve diğer uygulamalarda casusluk yapmak için piyasadaki en iyi uygulamadır. Kişilerin yüklemesi kolaydır ve kullanıcının iPhone’larını jailbreak yapmasını veya bir Android cihazını root’lamasını gerektirmez. Sağlanan hizmet için düşük maliyetlidir ve eşsiz müşteri desteği sunar.

🥈 FlexiSpy: Bu uygulama ikinci sırada ama bu da en iyi uygulamalardan birisi. WhatsApp aramalarını kaydetme yeteneği de dahil olmak üzere 150’den fazla özelliğe sahiptir. Kullanması daha zordur ve mSpy’dan daha pahalıdır.

🥉 Hoverwatch: Bu, dürüst olmak gerekirse, bir Android telefon aracılığıyla WhatsApp sohbetlerini gözetlemek için en iyi uygulamalardan biridir. Köklü bir sistem gerektirmez. Özellikler, ilk iki uygulamaya göre daha sınırlıdır.

Sevgilimin Whatsapp Mesajları Bana Gelsin: İşte en iyi uygulamalar

Eşimin Whatsapp mesajlarını ücretli ve ücretsiz olarak nasıl takip edebilirim diyorsanız, aşağıdaki en iyi uygulamalar hakkında daha fazla bilgi edinmek için yazımızı okumaya devam edin.

UYGULAMAANDROİDIPHONEDENEME
mSpyEvet (Root’suz)Evet (Jailbreak’siz)Ücretsiz Demo
eyeZyEvet (Root’suz)Evet (Jailbreak’siz)Ücretsiz Demo
FlexiSPYEvet (Root’lu)Evet (Jailbreak’li)Ücretsiz Demo
HoverwatchEvet (Root’suz)YokÜcretsiz Demo
XNSPYEvet (Root’suz)Evet (Jailbreak’siz)Ücretsiz Demo
Spymaster ProEvet (Root’suz)Evet (Jailbreak’siz)Ücretsiz Demo

1
mSpy – En İyi WhatsApp Hack Uygulaması

Sevgilimi aldatsaydım, başkalarıyla yazışmalarımı okuyabileceğini bilseydim ve mSpy’ın varlığından haberdar olsaydım, ondan ölesiye korkardım!

Ne olduğunu hemen açıklayacağım.

mSpy, dünyada en yaygın kullanılan casus uygulamasıdır ve Forbes ve Tech Times gibi küresel yayınlardaki makalelerde yer aldı.

Başlangıçta bir ebeveyn kontrolü uygulaması olarak tasarlandı, bu yüzden %100 yasal. İnternette bu konuyla ilgili araştırmalar yaptıysanız, onu zaten duymuş olmalısınız. Sadece WhatsApp’ı değil, bir kişinin telefonunda olan hemen hemen her şeyi takip etmenizi sağlar.

Eşime gelen Whatsapp mesajları banada gelsin diyorsanız mSpy sizin şunlara erişmenizi sağlıyor: Facebook Messenger sohbetleri, Instagram, Snapchat, SMS ve diğer tüm sosyal ağlar. Sevgilinizin ya da eşinizin canlı konumunu izleyebilecek, arama kaydına (hem gelen hem de giden) erişebilecek ve çok daha fazlasını yapabileceksiniz. Aşağıda ayrıntılı olarak listelenen tüm özelliklerini bulacaksınız.

Size nasıl çalıştığını ve Sevgilimin whatsapp mesajları bana gelsin diyenler için neye ihtiyacınız olduğunu göstereyim.

mSpy nasıl çalışır?

Mümkün olduğunca basit anlatacağım!

En önemlisi sizlerle sadece DOĞRU BİLGİLERİ paylaşacağım.

Ne yazık ki blog yazarlarının çoğu mSpy hakkında hiç denemeden yazıyorlar ve saçma sapan şeyler söylüyorlar.

Takip etmek istediğiniz kişinin telefonu bir Android cihazsa (birkaç isim vermek gerekirse Samsung veya Xiaomi), kurbanın telefonunun mutlaka elinizin altında olması (yalnızca birkaç dakikalığına), Google Play Protect’i devre dışı bırakmanız ve ardından mSpy’ı yüklemeniz gerekir.

Not: Google Play Protect, Google’ın resmi mağazasından (Google Play) indirmediğiniz uygulamaları yüklemenize olanak tanır. Bunu yapmak birkaç saniye sürer: Google Play’i açın > Menü’ye dokunun > Play Protect’e tıklayın > Play Protect ile Uygulamaları Tara’yı kapatın.

Öte yandan, takip etmek istediğiniz kişinin bir iPhone’u varsa, her şey biraz daha basit.

Aslına bakarsanız, mSpy’ı kurmak için iCloud erişim verilerini bilmeniz (tüm iPhone’ların bir iCloud hesabı vardır, aksi takdirde onları kullanamazsınız) ve iki faktörlü kimlik doğrulaması için birkaç saniyeliğine cihaza erişiminiz olmalıdır).

Not: iPhone için mSpy’ın iki sürümü vardır; biri sınırlı özellikler sunan ancak yine de WhatsApp’ta casusluk yapmanıza izin veren Jailbreak’siz (Android için Root’a eşdeğer) ve Facebook, Instagram ve diğer sosyal ağlarda casusluk yapmanıza izin veren Jailbreak’li bir sürüm.

mSpy nasıl kurulur

Kurulum işlemi çok basittir:

 • mSpy yazılım lisansını resmi web sitesinden satın alın. Bu bağlantıdan erişerek %25 indirime hak kazanacaksınız – bu, blog okuyucularıma özel bir indirimdir.
 • Birkaç dakika sonra, kişinin cep telefonuna uzaktan erişmek için kontrol paneline erişim verilerini ve kurulum için ayrıntılı talimatları (video ve ekran görüntüsü ile ilgili) içeren bir e-posta alacaksınız.
 • Yazılımı takip etmek istediğiniz kişinin cep telefonuna yükleyin.
 • Panonuza herhangi bir cep telefonundan, PC’den, Mac’ten vb. erişin ve kurbanın telefonunda olan her şeyi izleyin.
 • İnan bana yapmak açıklamaktan daha kolay!

Sizi çok mutlu edecek özel bir haberim var.

Android’de mSpy’ı kuramaz veya sistemi Root edemezseniz, mSpy mAssistance adı verilen ücretli bir destek hizmeti var ve burada bir temsilci size tüm süreç boyunca görüntülü arama yoluyla adım adım rehberlik ediyor.

İzlenen kişi neler olup bittiği hakkında hiçbir şey bilmeyecektir. Aslında, mSpy yazılımı “gizli” modda çalışır ve kişi bunu tespit edemez (açıklayayım: cep telefonunun ana ekranında mSpy uygulamasıyla hiçbir logo görünmez). Sevgilimin Whatsapp mesajları bana gelsin diyenler için harika bir yazılım.

Fiyat

mSpy, potansiyel müşterilere yalnızca Premium adı verilen ve aylık, üç aylık veya yıllık olarak satın alınabilen tek bir abonelik sunar.

Bu paketi almak için aylık 48,99 ABD doları ödersiniz. 3 ayda bir satın almak isterseniz aylık fiyat 27,99$’a düşüyor. Yıllık aboneliklerin aylık değeri 11,66 ABD dolarıdır.

Artıları

 • Herhangi bir işletim sistemiyle uyumlu (iOS ve Android)
 • Tamamen destekleyici (ve çok dilli) yardım
 • Jailbreak veya Root gerekmez
 • Ekibin uygulamayı sizin için eski bir telefona yükleyebileceği uzaktan uygulama destek ekibi (mAssistance)

Eksileri

 • %100 ücretsiz değil (Zaten ucuz etin yahnisi pek hoş olmaz)

2
eyeZy WhatsApp

eşimin whatsapp mesajlarını nasıl takip edebilirim ücretsiz

Gerçek bir gizli hazine!

EyeZy, bir Ebeveyn Denetimi uygulamasıdır – bu nedenle %100 yasaldır – yakın zamanda piyasaya sürülmüştür ancak oldukça performanslıdır.

Yaklaşık iki aydır test ediyorum ve beni tamamen ikna ettiğini söylemeliyim: Kullanıcı dostu grafik arayüz ile kullanımı kolay.

EyeZy nasıl çalışır?

Çalışması mSpy’a çok benzer (ama aynı değil). Bir şey işe yaradığında, herkes onu kopyalar!

iPhone’da hem Jailbreak olmadan hem de Jailbreak ile yükleyebilirsiniz. Jailbreak olmayan sürüm, SMS, iMessage ve WhatsApp’ta casusluk yapmanıza ve ayrıca gözetlenen kişinin canlı konumunu ve arama kaydını %100 görmenize olanak tanır. Jailbreak sürümü, Messenger, Insta ve Snapchat gibi tüm popüler sosyal ağlara da erişmenizi sağlar.

Android akıllı telefonlara gelince, sistemi rootlamanız gerekir. O zaman her şeye erişimin olacak.

EyeZy nasıl kurulur?

EyeZy’yi kurmak çok kolay ve sevgilimin Whatsapp mesajları bana gelsin diyenler açısından mükemmel bir yazılım.

Tüm yapman gereken:

 • lisansı satın alın (burada %30 indirim)
 • Talimatları içeren bir e-posta alacaksınız ve WhatsApp konuşmalarınızı görebileceğiniz kontrol panelinize erişim verileri alacaksınız.
 • EyeZy’yi takip etmek istediğiniz kişinin cep telefonuna kurun
 • bilgilerin yüklenmesi için birkaç dakika bekleyin
 • kontrol panelinize erişin ve izlemeye başlayın

Herhangi bir zorluk yaşarsanız, farklı dillerde hizmet veren ve size oldukça hızlı bir şekilde geri dönen bir ekibi var.

Elbette uygulama cep telefonunuzda görünmez (logo görünmez).

Fiyat

EyeZy aylık 57€, üç aylık 34€ ve yıllık 13€ olarak fiyatlandırılır.

Artıları

 • Kurulumu kolay
 • iPhone’da Jailbreak veya Android’de Root gerektirmez
 • 7/24 destek
 • Ucuz

Eksileri

 • Birkaç günlüğüne ücretsiz deneme seçeneği yok, sadece demo

Eşimin Whatsapp mesajlarını nasıl takip edebilirim veya sevgilimin Whatsapp mesajları bana gelsin diyenler için, bulunmaz bir yazılım da Flexispy’dır.

Birkaç yıldır Flexispy, mSpy’ın tek şiddetli rakibi olmuştur. Aradaki fark, Flexispy’nin WhatsApp aramalarını dinleme yeteneği ve insanların kapalı alanlarda söylediklerini ve yaptıklarını kaydetmek için çevresel kayıt dahil olmak üzere daha fazla özellikle birlikte gelmesidir.

Kullanıcıların yazılımı yüklemek için iPhone’ları jailbreak yapmaları veya Android cihazlarını rootlamaları gerekliliği gerçekten dezavantaj.

Dürüst olmak gerekirse, bu gereklilik tam bir baş belası.

Bunu gerçekleştirmek, sonuca ulaşmak için bir dereceye kadar bilgisayar becerisi ve zaman gerektirir.

FlexiSpy nasıl kurulur?

Flexispy’ı kurmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

 • lisans satın al
 • Jailbreak veya rootlama için hedef telefona yaklaşık 30 dakika erişim sağlamalısınız
 • Flexispy’ı yükleyin
 • WhatsApp sohbetlerini gözetlemeye başlamak için panonuza giriş yapın

Sorunlarla karşılaşırsanız, birden çok dilde 7/24 hizmet veren ekibi var.

Uygulama çok kullanıcı dostudur ve kullanıcı için akıcıdır. Tüm verileri düzenlemek ve izlemek için uygun bir kontrol paneliniz var. Şüphe uyandırma konusunda endişelenmenize gerek yok, Flexispy cihazlarda tamamen görünmez.

Fiyat

FlexiSpy, müşteriler için üç kademeli potansiyel abonelik sağlar. Beklediğiniz gibi fiyat, mevcut özelliklerle ilgilidir. WhatsApp Sohbetlerini gözetlemek için Premium veya Extreme planına sahip olmanız gerekir.

Lite: Bu plan aylık olarak ücretlendirilir ve 29,95 ABD dolarına mal olur.

Premium: Aylık, bu 68$’a mal olacak, ancak 99$’a 3 ay veya 149$’a tam bir yıl alabilirsiniz.

Ekstrem: Üç ay için 199 Dolar veya tam bir yıl için 349 Dolar.

Artıları

 • Ortam kaydı gibi güzel özellikler
 • 100’den fazla özellik
 • 7/24 destek

Eksileri

 • Kurulumu zor
 • Daha pahalı
 • Jailbreak (iPhone) veya Root Erişimi (Android) gerekli

4
Hoverwatch

sevgilimin whatsapp mesajları bana gelsin

Başka bir gizli izleme uygulaması, Android kullanıcıları arasında ilgi görüyor (maalesef şu anda iPhone sürümü yok). Gönderilen veya alınan WhatsApp mesajlarını, fotoğrafları ve videoları izleyebilir ve kaydedebilir. Ayrıca paylaşılan bağlantıları ve çağrıları da izleyebilirsiniz.

Daha önce tartışılan diğer casus yazılımlar gibi, Hoverwatch da ziyaret edilen web sitelerini izleyebilir, konumları izleyebilir, telefon görüşmesi bilgilerini izleyebilir ve daha fazlasını yapabilir.

Uygulamanın arayüzü kolay ve akıllıdır. Tamamen, bu teknolojiyi yalnızca çocuklarını güvende tutmak için kullanan ebeveynler gibi, teknolojik bilgi sahibi olmayan kişiler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Hoverwatch nasıl kurulur?

Daha önce buna benzer program kullanmamış olsanız bile kurulum oldukça basittir. Herhangi bir root işlemi yapmanıza gerek yok, ancak telefonunu takip etmek istediğiniz kişinin telefonunun yanınızda olması gerekecek. Size izlemeniz gereken adımları hızlıca göstereyim:

 • lisans satın al
 • Hedef telefona erişin ve bilinmeyen kaynaklardan (ör. Google Play’den DEĞİL) uygulamaların yüklenmesini etkinleştirin
 • Hoverwatch’ı yükleyin
 • Arkanıza yaslanın ve kişinin telefonunda gerçekleşen tüm eylemleri size gösteren panoya akan etkinliği izleyin.

Herhangi bir aksaklık yaşamamanız ve hayatınızı biraz daha kolaylaştırabilmeniz için bu casus yazılımı nasıl kuracağınızı adım adım gösteren bir videonun bağlantısını da ekleyeyim.

Fiyat

Hoverwatch ayrıca hizmetini üç katmana ayırır. Seviyelerdeki fark, burada listelenen diğer seçenekler gibi mevcut özelliklere değil, casusluk yaptığınız cihazların sayısına bağlıdır. Bu da sevgilimin Whatsapp mesajları bana gelsin diyenlerin bütçelerini kontrol etmesine fayda sağlar.

Kişisel: Bu, 1 cihaz için iyidir ve maliyeti 1 Ayda 24,95 ABD Doları, 3 Ayda 59,95 ABD Doları veya 12 Ayda 99,95 ABD Dolarıdır.

Profesyonel: Ayda 49,95 ABD Doları, 3 Ayda 99,95 ABD Doları veya 12 Ayda 199,95 ABD Doları ile 5 cihaza kadar kullanım sağlar.

İş: 1 Ayda 149,95 ABD Doları, 3 Ayda 299,95 ABD Doları veya 12 Ayda 499,95 ABD Doları karşılığında 25 adede kadar cihazda casusluk yapabilirsiniz.

Artıları

 • Bir cihazı rootlamanıza gerek yok
 • 7/24 destek
 • Kurulumu kolay

Eksileri

 • iPhone için sürüm yok

5
XNSPY

Size tanıtmak istediğim beşinci yazılım uygulaması XNSPY. Sadece birkaç yıldır piyasada olan ve ilgi çeken çok güçlü bir uygulamadır.

Bu uygulama, WhatsApp konuşmalarını, videolarını, fotoğraflarını ve yapılan/alınan WhatsApp çağrılarının günlüğünü gözetlemenize olanak tanır.

NOT:
XNSPY’de “WhatsApp çağrı takibi” özelliği yoktur, sadece telefondan gönderilen/alınan çağrıları görürsünüz.

Burada listelenen diğer casus yazılımlar gibi, bu yazılımla Facebook, Instagram ve Snapchat gibi diğer sosyal ağları da izleyebilirsiniz. Ayrıca kayıtlı fotoğrafları ve videoları telefonda görüntüleyebilir, arama kaydına erişebilir ve çevresel kayıt uygulayabilirsiniz.

Sevgilimin Whatsapp mesajları bana gelsin diyenler bu yazılımı kullanmak için XNSPY Premium satın almalıdır (bir yıllık satın almanızı öneririm)

Bir iPhone’u izlemek istiyorsanız, WhatsApp’ı izlemek için jailbreak yapmanıza gerek yoktur. Bir Android’i hedefliyorsanız, ya sistemi rootlayabilir ve WhatsApp’ı tamamen izleyebilir ya da rootlama olmadan gelen WhatsApp sohbetlerini izleyebilirsiniz.

Hedef telefona XNSPY nasıl kurulur?

Yazılımı yüklemek karmaşık değildir ve çok az bilgisayar bilgisi gerektirir. Yapman gerekenler işte burada:

 • Premium Sürümü satın alın
 • Hedef iPhone veya Android’e erişin
 • Android’i rootlayın (tam sürüm için)
 • XNSPY’yi yükleyin
 • Artık erişiminiz olan tüm yeni içeriği ve konuşmaları görüntülemek için bir kova patlamış mısırla arkanıza yaslanın

Kontrol panelinin nasıl çalıştığını görebilmeniz için bir demo sürümünü deneyebilirsiniz.

Fiyat

XNSPY, mevcut özelliklere göre fiyatı değişen iki farklı plan türü sunar. Bu makalede açıklandığı gibi WhatsApp’ta casusluk yapmak için Premium plana ihtiyacınız olacak.

Temel: 1 ay için 19,99$, 4 ay için 13,99$/Ay veya bir yıl için 4,99$/Ay.

Prim: 1 ay için 35,99$, 4 ay için 9,99$/Ay veya bir yıl için 7,49$/Ay.

Artıları

 • İPhone’ları jailbreak yapmaya gerek yok, ancak tam sürüm için Android’leri rootlamanız gerekir
 • 7/24 destek
 • Kurulumu kolay

Eksileri

 • Yeni işletim sistemlerinde yazılım güncellemeleri uzun zaman alabilir

6
Spymaster Pro

sevgilimin whatsapp mesajları bana gelsin

WhatsApp konuşmalarını izlemek ve casusluk yapmak için bu listede yer alan son casus uygulaması Spymaster Pro’dur. Bu, şu ana kadar tartışılan casus uygulamalarının işlevsel (daha ekonomik olsa da) bir sürümüdür. Mevcut işlevler arasında, WhatsApp etkinliklerini gözetlemeyi seçebilirsiniz.

Böyle bir şeyi ilk kez yapıyor olsanız bile Spymaster Pro’yu 10-15 dakikada kolayca kurabilirsiniz.

Spymaster Pro nasıl kurulur?

Bu adımları takip et:

 • Bir yazılım lisansı satın alın
 • Hedeflemek istediğiniz telefona erişin ve Android telefonları rootlayın
 • Spymaster Pro’yu yükleyin
 • Yeni kontrol paneline erişin ve hedef telefondan konuşmaları gözetlemeye başlayın.

Yazılım, WhatsApp konuşmalarını gözetlemekten çok daha fazlasını yapar, ancak Facebook, Snapchat, Tinder ve Instagram’daki etkinlikleri izlemenize olanak tanır. Aramaları dinleyebilir, internet tarama geçmişini görüntüleyebilir ve GPS kullanarak canlı konumları takip edebilirsiniz.

Kurbanın telefonunda programdan hiçbir iz yok, bu yüzden onu kullanırken yakalanmayacaksınız. 7/24 ücretsiz destek alabilirsiniz.

Fiyat

Spymaster Pro’nun Android kullanıcıları için iki ve iPhone’lar için bir planı vardır.

Android Basic: Bir ay için 24,03 USD, 3 ay için 11,05 USD/Ay veya tam bir yıl için 5,14 USD/Ay.

Android Premium: Bir ay için 32,61$, 3 ay için 13,73$/Ay veya bir yıl için 6,86$/Ay.

iPhone: Bir ay için 32,61 ABD Doları, 3 ay için 17,16 ABD Doları/Ay veya tam bir yıl için 6,86 ABD Doları/Ay.

Artıları

 • İPhone’ları jailbreak yapmaya gerek yok, ancak tam sürüm için Android’leri rootlamanız gerekir
 • 7/24 destek
 • Gerçekten ucuz

Eksileri

 • Android cihazların rootlanmasını gerektirir
 • WhatsApp aramaları izlenemiyor

Sonuç

Sevgilimin whatsapp mesajları bana gelsin diyenler için piyasadaki en iyi 5 casus yazılım uygulaması hangileridir paylaştım. Nereden başlayacağınızı bilmeniz için size tercih sıramı tekrar göstereyim.

 1. mSpy – kararlılık, kullanım kolaylığı, uyumluluk ve maliyet açısından en iyisi. Kurulum için asla jailbreak yapmanıza veya telefonları rootlamanıza gerek yoktur.
 2. eyeZy – Hem iPhone hem de Android için çok yüksek performanslı ve verimli Ebeveyn Kontrolü uygulaması. Abonelik gerektirir ve kurbanın cep telefonunun birkaç dakikalığına el altında olmasını gerektirir.
 3. Flexispy – en fazla sayıda özellik, ancak tam deneyim için Android cihazları rootlamanız gerekir. iPhone’ları jailbreak yapmanıza gerek yok.
 4. Hoverwatch – rootlama gerektirmeyen, kullanıcı dostu, Android’e özgü izleme. Ucuz ve verimli seçenek.
 5. XNSPY – eksiksiz ama pahalı bir seçenek, bu uygulama rootlama veya jailbreak gerektirmez.
 6. Spymaster Pro, iPhone jailbreak gerektirmeyen en ucuz seçenektir. Android kurulumu için root gereklidir.

Hangi Önemli Özellikleri Aramalısınız?

Bu liste için seçtiğim uygulamalar kendi yöntemleriyle iyidir, ancak hiçbirinin sizi tamamen ikna edemediği bir noktaya da gelmiş olabilirsiniz. İdeal WhatsApp casus uygulamasını seçerken muhtemelen ihtiyaç duyacağınız en önemli özelliklerin bir listesini yapmayı seçtim.

İşte ihtiyacınız olan şey:

 • WhatsApp mesajlarını ve WhatsApp konuşmalarını izleyin.
 • Ayrıntılı hesap bilgileri için arama geçmişini ve WhatsApp arama günlüklerini görüntüleyin.
 • Casus yazılım aracılığıyla GPS konumlarını izleyin.
 • WhatsApp görüşmeleri yoluyla gönderilen ve alınan belgeleri görüntüleyin ve kaydedin.
 • WhatsApp’a kaydedilen fotoğrafların değişimini gözetleyin ve izleyin.
 • WhatsApp’taki sohbetler aracılığıyla medya dosyalarının değiş tokuşunu görüntüleyin ve izleyin.
 • Hedeflenen kullanıcı için ayrıntılı WhatsApp iletişim bilgilerini görüntüleyin.

iPhone veya Android’de Ücretsiz Casus Uygulamaları Var mı?

Bu bana çok sorulan bir soru.

Tamamen dürüst olmak gerekirse, cevap hayır.

Sınırlı bir süre için ara sıra ücretsiz program tavsiyeleri bulabilirsiniz, özellikler genellikle kısıtlanır ve tam olarak verim alamazsınız.

Bu, çalışan bir casus uygulaması oluşturmak ve sürdürmek için önemli miktarda çalışma gerektirir, peki kim bu kadar zaman ve çabayı ücretsiz olarak harcayacak?

Kimse değil.

Bir Android telefonu rootlamak veya bir iPhone’u jailbreak yapmak isteseniz bile, daha önce bahsettiğim seçenekler dışında güvenilir bir casus uygulaması bulamayacaksınız.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

SORU-CEVAP kategorimizdeki diğer yazılar için ise buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!