Cuma, Haziran 14, 2024
Ana SayfaSözlerErkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Son Yazılar

Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı

İster abla olun isterseniz de ağabey, erkek kardeşe doğum günü mesajı duygusal, komik, uzun, kısa veya resimli olsun, mesajı iyi seçmelisin.

Aile içinde küçük erkek kardeşlerin yeri her zaman farklıdır. Genellikle el üzerinde tutulurlar ve bu sebeple de pek de nazlı olurlar. İster abla olun isterseniz de ağabey, erkek kardeşe doğum günü mesajı duygusal, komik, uzun, kısa veya resimli olsun, en iyi mesajı seçerek paylaşmanız, ona verdiğiniz değeri de gösterecektir.

Ailemiz bizim için değerlidir. Anne ve babamız baş tacımızdır fakat erkek kardeşin yeri de her zaman ayrıdır. Özellikle iyi anlaşan ve arkadaş gibi olan kardeşler özel günlerine anlam katmaya özen gösterirler. Bu sebeple erkek kardeşe doğum günü mesajı çok önemli olmaktadır. Kuru ve duygusuz bir doğum günü mesajını kim ister ki?

Kardeşe doğum günü hediyeleri arasında en güzelini ve en uygun fiyatlısını buradan alabilirsiniz.

Kardeşe Doğum Günü Mesajı

erkek kardeşe doğum günü mesajı
erkek kardeşe doğum günü mesajı

Dünyaya gelişinde ilk günler çok kıskanmıştım seni, kavga ettik, didiştik ama bil ki; hep sevildin. MUTLU YILLAR!

Uzun yıllar birlikte bir çok anı biriktirdiğimiz, didiştiğimiz fakat dışarıda her zaman birbirimizi koruduğumuz, kanımızın ve ailemizin en önemli fertlerinden biridir kardeş. Bu sebeple kardeşe doğum günü mesajı da özenle seçilmeli ve paylaşılmalıdır.

Tüm yaşadıklarımız ve yeri doldurulamaz hatıralar için teşekkürler. Sana doğum gününde bir sürü dilek gönderiyorum canım kardeşim.

erkek kardeşe doğum günü mesajı
erkek kardeşe doğum günü mesajı

Kardeşlik son bulmayan arkadaşlıktan doğar. Bugün hep gülümse mutluluğun kadar. İyi ki doğdun.

BENZER YAZI: ERKEK ARKADAŞA EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Erkek kardeşe duygusal doğum günü mesajı

erkek kardeşe doğum günü mesajı

Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. Canım kardeşim nice yıllara.

Kardeşlik dünyadaki başka hiçbir duyguya benzemez, ondan kopmak eti tırnaktan ayırmaya benzer… Seninle hiç ayrılmamak ümidiyle canım kardeşim, doğum günün kutlu olsun…

erkek kardeşe doğum günü mesajı

Bak kardeşim …. yaşında adamım ve senin bu özel gününü kutlamak için google’da kardeşe doğum günü mesajı diye arama yaptım ve karşıma ilk çıkan siteye girdim o siteden bu yazdığım cümleyi buldum ve sana yapıştırıyorum değerimi umarım anlamışsındır 🙂

Kardeşim Doğum Günün Kutlu Olsun, Eve gelirken 2 ekmekle yumurta al, ha bir de pasta da kutlama yapalım ağız tadıyla.

erkek kardeşe doğum günü mesajı

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun

Biz seninle hep aynı şeylere güldük aynı şeylere ağladık, yıllarca canımızı yakan şeyler hep aynı oldu canım kardeşim. Bundan sonra hep birlikte gülmek ümidiyle, yeni yaşın daha çok mutluluk ve şans getirsin…

erkek kardeşe doğum günü mesajı

Erkek Kardeşe Komik Doğum Günü Mesajı

Kardeşe doğum günü mesajı denilince küçükleri unutmamak gerekli. İşte kardeşe gönderilebilecek en güzel doğum günü mesajları.

Bu yıl senin yılın olsun canım kardeşim, hayalindeki her şeyi gerçekleştirebileceğin ve mutluluğunu katlayabileceğin bir yıl olsun. Nice güzel senelere, iyi ki doğmuşsun benim yakışıklı bücürüm…

erkek kardeşe doğum günü mesajı

Erkek kardeşlerin en yakışıklısı, en tatlısı doğum günün kutlu olsun, sağlık, mutluluk hep seninle olsun.

Bana her zaman kol kanat geren, her zaman benim koruyucu meleğim olan biricik kardeşim doğum günün kutlu olsun.

erkek kardeşe doğum günü mesajı

Babamın ilk göz ağrısı, annemin ilk heyecanı, benim ise koruyucu meleğim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara…

Kardeşe Uzun Doğum Günü Mesajı

Kardeşe gönderilmesi gereken doğum günü mesajları da aynı bir önem taşır. İşte erkek kardeşe doğum günü mesajları aşağıda sizlerle.

En sıkıntılı olduğum anlarda ‘Hey ben buradayım asma yüzünü.’ Dercesine yanımda olanımsın. Konuştuğumuz paylaştığımız onca şeyi düşünüyorum da. İyi ki varsın kardeşim.

erkek kardeşe doğum günü mesajı

Canım kardeşim. Senin yanında kendimi o kadar güvende hissediyorum ki sanki bir çamın büyüyen gölgesinde oynamaya devam eder gibi yaşıyorum hayatı. Bana ayırdığın gölgenin hep büyümesi dileğiyle. Mutlu yıllar.

Bugün yanında olamasam da unutmadım. Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler ve mutluluklar seni bulsun! Nice yeni yaşlara canım kardeşim.

erkek kardeşe doğum günü mesajı

Erkek kardeşe doğum günü mesajı yazım umarım işinize yaramıştır. Sizler de sayfamıza destek olmak için ablaya, abiye ya da kız ve erkek kardeşe gönderilebilecek doğum günü mesajlarını yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.

Takiye.com’u twitter ya da google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!