Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaTeknolojiAndroidİnternetsiz Müzik Dinleme için En İyi 15 Android Müzik Uygulamaları

Son Yazılar

İnternetsiz Müzik Dinleme için En İyi 15 Android Müzik Uygulamaları

İnternet kotanızı aşmamanız için Android ve iPhone cihazlarda internetsiz müzik dinleme uygulamaları ve 15 ücretsiz aplikasyon yazımızda.

Wi-Fi veya 4,5G veri kullanmadan telefonunuzda müzik dinlemek mi istiyorsunuz? İşte Android ve iPhone cihazlarda kullanabileceğiniz ve internetsiz müzik dinleme için en iyi müzik uygulamaları arasında bir sıralama yaptık.

Boş zamanlarınızda ya da çalışırken internet üzerinden müzik dinlemeyi seviyor musunuz? Fakat müzik uygulamaları özellikle yüksek ses kalitesi ile dinliyorsanız, internet kotanızı aşmanıza sebep olabilir. Fakat bunun için bir çok çözüm var.

Telefonunuzda internetsiz müzik dinleme keyfini çıkarmak istiyorsanız, bu amaç için çok sayıda harika müzik uygulamaları var. İşte Android ve iPhone için bazılarını bilmiyor olabileceğiniz en iyi çevrimdışı müzik çalar uygulamaları.

Spotify ve YouTube Music gibi birçok popüler müzik uygulamasının internetsiz müzik dinleme için indirme olanağı sunduğunu unutmayın. Ancak, esas olarak akış üzerine kurulu oldukları için bunları bu listemize dahil etmeyeceğiz.

Android için En İyi İnternetsiz Müzik Dinleme Uygulamaları

Harika bir dinleme deneyimi için ödeme yapmanız gerekmez. Önce Android için en iyi ücretsiz müzik çalar uygulamalarına bakalım.

1. AIMP

internetsiz müzik dinleme
müzik uygulamaları

İlk bakışta, AIMP bir müzik çalar için biraz basit görünüyor. Düz arayüz tasarımları popülerdir ve AIMP’nin yaklaşımı kesinlikle bu sunum yöntemini izler. Bu uygulama basittir; Müziğinizi çalar ve dikkat dağıtıcı şeylerle uğraşmazsınız.

Uygulama, hemen hemen her ses dosyası türünü çalabilir ve müzik uygulamaları içinde nadiren görülen 29 bantlı bir ekolayzır ile birlikte gelir. Ayrıca çok kanallı dosyaları stereo ve/veya mono olarak karış olarak çalabilir. Bence internetsiz müzik dinleme uygulamaları arasında ilk sırada yer almasının sebeplerinden bazıları bunlardır..

İndir: AIMP (Ücretsiz)

2. jetAudio HD Music Player

internetsiz müzik dinleme
müzik uygulamaları

jetAudio HD, en iyi Android müzik uygulamaları içinde hem ücretsiz hem de premium sürümlerini sunuyor. Ancak, ücretsiz sürümde o kadar çok şey elde edersiniz ki çoğu kullanıcının yükseltme yapması gerekmez. Tek dezavantajı, reklamların ücretsiz sürümde sık sık ortaya çıkması ancak dinleme keyfinizi sabote etmiyor. Ekran görüntüsünden de görebileceğiniz gibi, reklamlar ekranın alt kısmında görünüyor.

İnternetsiz müzik dinleme keyfine varmak istiyorsanız işte elde edeceğiniz şey; 32 ön ayarlı 10 bantlı ekolayzır, kayıplı ve kayıpsız destek, yankı ve x-bass gibi efektler, oynatma hızı kontrolü ve daha fazlası.

Plus sürümü, 20 bantlı bir ekolayzır, yerleşik etiket düzenleyici, bir düzineden fazla widget ve birkaç başka kolaylık özelliği ile birlikte gelir. Ücretsiz versiyon yeterli derseniz ne güzel, yalnız ben Plus’ı kullandım çok da beğendim.

İndir: jetAudio HD Müzik Uygulaması (Ücretsiz, uygulama içi satın alınabilir) | jetAudio HD Müzik Çalar Plus (3,99 $)

3. Rocket Music Player

internetsiz müzik dinleme
müzik uygulamaları

Rocket Music Player bir süredir piyasada ve kuruluşundan bu yana çok yol kat etti. Geliştiriciler birçok hatayı düzeltti, performansı artırdı ve özellik setini genişletti.

Ücretsiz olarak, birkaç ön ayar, 30’dan fazla tema, yerleşik bir etiket düzenleyici, Chromecast desteği, uyku zamanlayıcısı, şık bir çalma listesi yöneticisi ve hatta podcast’ler için destek içeren 10 bantlı bir ekolayzır elde edersiniz.

Aralıksız oynatma, tekrar oynatma, etiket düzenleme, ses formatları için genişletilmiş destek ve daha fazlasının kilidini açmak için premium uygulamayı edinmelisiniz.

İndir: Rocket Music Player (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur) | Rocket Player Premium (3,49 $)

4. Phonograph Music Player

internetsiz müzik dinleme
müzik uygulamaları

Phonograph, harika görünümlü bir müzik çalar uygulamasıdır. Bunun başlıca nedeni, birçok yerleşik tema renk kümesidir; arayüz renkleri de ekrandaki içeriğe uyacak şekilde dinamik olarak değişir.

Özellikler açısından oldukça standarttır. Ancak müzik dinleme keyfinizi kesmeyen basit bir dinleme deneyimi istiyorsanız, Phonograph sizin için internetsiz müzik dinleme uygulamaları arasında en iyisi olabilir.

İndir: Fonograf Müzik Çalar (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

5. Pixel Music Player

internetsiz müzik dinleme
müzik uygulamaları

Şimdiye kadar sunduğumuz daha basit seçenekler tatmin edici gelmediyse, Pixel Player’ı denemenizi öneririz. O kadar ünlü değil, ama yine de oldukça harika.

Pixel yalnızca temel dosya biçimlerini desteklerken, bas güçlendirme, boşluksuz oynatma, yerleşik bir etiket düzenleyici ve temalar ve renkler gibi birkaç özelleştirme seçeneğine sahip beş bantlı bir ekolayzır ile birlikte geliyor. En önemlisi, Pixel Player ne dinlediğinizi analiz edebilir ve zevkinize uygun daha fazla müzik önerebilir.

Pixel+ Müzik Çalar da mevcuttur. Bu, reklamları kaldırır ve tüm özelliklerin kilidini açar.

İndir: Pixel Player (Ücretsiz) | Piksel+ (2,49 $)

6. Impulse Music Player

internetsiz müzik dinleme
müzik uygulamaları

İnternetsiz müzik dinleme uygulamaları arasında bazıları ön plana çıkıyor. Peki Impulse Music Player’ı farklı kılan nedir? Hareketle kontrol edilen bir müzik çalar olarak tasarlanmıştır ve yemek pişirme veya araba kullanırken olduğu gibi meşgul olduğunuz her durum için mükemmeldir.

Hareket kontrollerinin yanı sıra, Impulse Music Player birkaç kullanışlı özelliği destekler; bas güçlendirme ve sanallaştırıcı, boşluksuz oynatma, meta veri düzenleme, otomatik albüm resmi indirmeleri ve daha fazlasını içeren beş bantlı ekolayzır.

Bu müzik çalar dinleme keyfinizi sabote etmez; son derece işlevsel ve kesinlikle denemeye değer. Uygulamanın ücretsiz sürümünün Google Play’de “Müzik Çalar” olarak göründüğünü unutmayın. Pro sürümü Impulse’dır; her ikisi de Appmetric tarafından geliştirilmiştir.

İndir: Impulse Müzik Çalar (Ücretsiz) | Impulse Müzik Çalar Pro (1,99 $)

7. Shuttle Music Player

internetsiz müzik dinleme
müzik uygulamaları

Cihazlarınızda çok az yer kaplayan, Shuttle Music Player’ın diğer müzik uygulamaları arasındaki en büyük farkıdır. Şarkıları çok güzel çalıyor ve eski cihazlarda iyi çalışıyor. Arayüz hakkında ayırt edici bir şey olmasa da, kullanımı yeterince kolaydır.

Ücretsiz özellikler arasında bas güçlendirmeli beş bantlı bir ekolayzır, boşluksuz oynatma, çeşitli tema seçenekleri, uyku zamanlayıcısı ve birkaç özelleştirilebilir widget bulunur.

Shuttle+ Player birkaç ekstra özellik sağlar: yerleşik bir etiket düzenleyici, klasör tarama, Chromecast desteği ve ekstra temalar.

İndir: Shuttle Müzik Çalar (Ücretsiz, uygulama içi satın alınabilir) | Shuttle+ (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

8. BlackPlayer

internetsiz müzik dinleme
müzik uygulamaları

BlackPlayer, şimdiye kadar kullandığımız en iyi ücretsiz müzik çalar. Temiz, modern, göze hoş gelen, gezinmesi kolay ve özelliklerle dolu. Beş bantlı bir ekolayzır, boşluksuz oynatma ve uyku zamanlayıcısı elde edersiniz.

Premium bir sürüm olan BlackPlayer EX, ekstra temalar, yazı tipleri, ince ayar yapmak için ekstra ayarlar, deneyiminizi kişiselleştirmek için daha fazla yol, bir görselleştirici, daha iyi sıralama ve gelecekteki tüm özelliklere hemen sahip olma. Sadece birkaç dolar için buna değer.

İndir: BlackPlayer (Ücretsiz) | BlackPlayer EX (3,49 $)

9. MediaMonkey

internetsiz müzik dinleme
müzik uygulamaları

MediaMonkey, internetsiz müzik dinleme uygulamaları arasında en harika çalışanlardan birisidir. Kütüphaneye eklemeden önce yerel depolama alanınızı herhangi bir müzik için tarar, bu nedenle hızlı bir kurulumdan sonra müziğinizi çalmaya hazır olursunuz. Hem kayıplı hem de kayıpsız çok çeşitli dosya formatlarını destekler.

Uygulama, çevrimdışı bir müzik çalardan bekleyeceğiniz olağan özelliklere sahiptir: parça düzenleme işlevleri, EQ, çoklu gezinme modları ve hatta bir uyku zamanlayıcısı.

MediaMonkey Pro, Windows üzerinden eşitleme yapmanızı sağlar. Ev bilgisayarınızı, mobil uygulamanın akış yapabileceği bir müzik sunucusu olarak bile kurabilirsiniz. Bunu evde yapın ve Wi-Fi ağınız üzerinden çalıştığı için mobil verilerinizi tüketmezsiniz.

İndir: MediaMonkey (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur) | MediaMonkey Pro (4,99 $)

10. PlayerPro

internetsiz müzik dinleme
müzik uygulamaları

Buradaki uygulamaların çoğu gibi PlayerPro da tüm standart premium müzik çalar özelliklerine sahiptir. PlayerPro’nun benzersiz tasarımı hem çekici hem de kullanımı tatmin edicidir.

Özel kolaylık özellikleri arasında masaüstü müzik çalarlardan müzik geçmişini ve derecelendirmeleri içe aktarma, özel akıllı çalma listeleri, sesli arama ve ücretsiz eklentiler bulunur.

İndir: PlayerPro Ücretsiz | PlayerPro (3.99 $)

11. Pulsar Music Player

internetsiz müzik dinleme
müzik uygulamaları

Eski donanıma sahip eski bir cihaz kullanıyorsanız, birçok modern uygulama düşük performansla sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Pulsar, muhteşem bir görünüm ve hafif performans arasındaki mükemmel dengeyi sağlar.

Bir bedeli var – herhangi bir gelişmiş özelliğin olmaması – ancak bu, Pulsar’ın barebone olduğu anlamına gelmez. Yine de akıllı çalma listeleri, hızlı arama, boşluksuz oynatma ve oldukça iyi çalışan yerleşik bir etiket düzenleyici elde edersiniz. Beş bantlı ekolayzır, bas güçlendirici ve yankı özellikleri için Pulsar Pro’ya yükseltmeniz gerekir.

İndir: Pulsar (Ücretsiz) | Pulsar Pro (3.99 $)

Android için En İyi Ücretli ve İnternetsiz Müzik Dinleme Uygulamaları

Birçok ücretsiz uygulama ücretli yükseltmeler sunarken, gerçekten ücretsiz bir uygulamayı yükseltme yapmadan süresiz olarak kullanabilirsiniz. Aşağıdaki uygulamaların tümü, ücretli olup, internetsiz müzik dinleme uygulamaları arasında keyifli bir dinleme deneyimi sunar.

12. n7player

internetsiz müzik dinleme
müzik uygulamaları

n7player güzel ve şık bir arayüze sahiptir. Tüm rakip uygulamaların benzer özelliklere sahip olduğu bu fiyat noktasında, arayüz belirleyici faktör olabilir. Ve n7player sağlam bir özellik olarak ön plana çıkıyor.

10 bantlı ekolayzır, ses normalleştirme ve boşluksuz oynatma özellikleri harika, ancak n7player’ın gerçek satış noktası, kitaplığınızı düzenlemeye yönelik nüanslı yaklaşımıdır.

İndir: n7player Unlocker (3,49 $, uygulamanın deneme sürümünü)

13. Neutron Player

internetsiz müzik dinleme
müzik uygulamaları

Eski görünümüne rağmen Neutron Player, mevcut en iyi müzik çalarlardan biridir. internetsiz müzik dinleme uygulamaları ile tanışıksanız, bu uygulamadan gelen sesin en yüksek kalitede olduğunu hemen anlayacaksınız.

Ve Neutron Player’ı farklı kılan da budur; müzik severler için gerçek bir müzik çalar. Elbette, farkı duymak için cihazınızı uygun bir hoparlör setine bağlamanız gerekecek. Ayrıca beklediğiniz tüm standart premium özelliklerle birlikte gelir.

İndir: Neutron Player (7,99 $)

14. Poweramp

internetsiz müzik dinleme
müzik uygulamaları

Poweramp’ın ücretsiz deneme sürümü, popülaritesine değinen bir milyondan fazla incelemeye sahiptir. Ücretsiz deneme 15 gün sürer ve sonrasında yükseltme yapmanız gerekir.

Poweramp, gelişmiş bir müzik çalarda ihtiyaç duyacağınız her şeye sahiptir: 10 bantlı ekolayzır, boşluksuz çalma, çapraz çalma, yeniden oynatma, yerleşik bir etiket düzenleyici, hızlı kitaplık taraması gibi olması gereken diğer bazı özellikler sıralar.

Uygulama lüks olmasa da güvenilirdir.

İndir: Poweramp (Ücretsiz deneme) | Poweramp Tam Sürüm (5,49 $)

15. GoneMAD Player

internetsiz müzik dinleme
müzik uygulamaları

GoneMAD Player, her küçük ayrıntıyı canınızın istediği gibi değiştirmeyi ve özelleştirmeyi seviyorsanız mükemmel bir müzik dinleme uygulamasıdır. Yerleşik bir tema oluşturucuya ve ince ayar yapabileceğiniz 250’den fazla seçeneğe sahiptir. Veya kendiniz ayarlamak istemiyorsanız 1000’den fazla önceden ayarlanmış tema arasından seçim yapabilirsiniz.

Standart premium özelliklerin yanı sıra diğer dikkate değer özellikler arasında 50.000’den fazla şarkıyı destekleyen optimize edilmiş bir medya kitaplığı, iki karıştırma modu, kuyruk tamamlamada özel eylemler, özel hareketler ve bazı cihazlarda çoklu pencere desteği bulunur.

İndir: GoneMAD Player (Ücretsiz deneme) | GoneMAD Pro (4,99 $)

İnternetsiz Müzik Dinleme Uygulamaları Arasında Siz Hangisini Beğendiniz?

Herkes müzik koleksiyonunu Spotify’da yapmak istemez. Müzik akışı yapmak kullanışlı olabilir, ancak çevrimdışı müzik dinlemek daha güvenilirdir ve internet kullanmaz.

AIMP ve Pixel Player, favori müzik uygulamalarımızdan ikisidir, ancak buradakilerin hiçbirinde müzik deneyiminden mutsuz olmazsınız. Ve bir uygulamayı gerçekten beğendiyseniz, yükseltmek için birkaç dolar harcayın, destek verin.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Teknoloji kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!