Pazar, Mart 3, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Umursamaz Burçlar

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Umursamaz Burçlar

Bazı insanlar olayları kafalarına pek takmaz, sebebi burçları olabilir. İşte bu yazımızda en umursamaz burçlar hangileri, paylaşıyoruz.

İşlek bir yolda araba sürüyorsunuz ve birisi cep telefonunda mesaj yazarken karşıdan karşıya geçiyor. O anda kafanızı camdan çıkarıp avazınız çıktığı kadar bağırmak istemiyor musunuz? Ve kötü bir ayrılık yaşadığını bildikleri halde arkadaşının eski sevgilinden bahsetmeye devam etmesi ne kadar sinir bozucu? Bu cahil davranışlar, bir kişiyi pervasız veya acımasız gösterebilirken, gerçek şu ki, eylemlerinin başkalarını nasıl etkilediğinin farkında olmayabilirler. Evet, sinir bozucu ama burçlarını anlamak yardımcı olabilir. Astrologlardan, biraz ilgisiz olandan tamamen sinir bozucu olanlara kadar en umursamaz burçlar hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin.

6. Boğa

Toprak burçları arasında bulunan Boğa, çoğu durumda inanılmaz derecede düşünceli ve güvenilirdir. İşleri mükemmel hale gelene kadar ofisten ayrılmayacaklar veya kötü bir gün geçiriyorsanız kapınıza gelen ilk kişi onlar olacak.

Psişik okuyucu ve astrolog Emily Newman, “Ancak yargıları her zaman mantık tarafından yürütülür” diye açıklıyor. Mantıklarına uymayan bir şey varsa, inatçı tarafları ortaya çıkar ve mevcut durumu görmezden gelirler.” diyor.

5. İkizler

En umursamaz burçlar listesine girmesi şaşırtıcı olmayan İkizler, ikili kişilikleri ve kararsızlıkları ile zodyakın en dağınık olanı olarak kabul edilir ve tembel tavırları çoğu zaman dikkatlerini dağıtır.

Yazar ve astrolog Lisa Barretta, “İkizler burcunda genellikle birden fazla şey aynı anda olur. Sohbete o kadar kapılabilirler ki, ocakta kaynayan bir tencere olduğunu veya yanlışlıkla bir randevuyu kaçırdıklarını kolayca unutabilirler,” diye açıklıyor. “Akılları sürekli farklı şeylere kayıyor, bu da onların gözlerinin önünde olup bitenlerden habersiz görünmelerine neden oluyor.

4. Yay

Yay burçları, her zaman bir sonraki maceralarının onları nereye götüreceğine odaklanan ve şansın ve kaderin gücüne inanan zodyakın ebedi iyimserleridir.

Ancak Futurio uygulamasının astrologu Alice Alta’ya göre, bu durum bazen sağlıksız bir bölgeye dönüşebilir. “Örneğin herkes bir kişinin kendisini (yani yay’ı) aldattığını söylüyor ama yay onun gerçek olamayacak kadar dürüst olduğuna inanıyor. Veya insanlar bir teklifin kesinlikle bir aldatmaca olduğunu söylüyor ama Yay gerçeği görmeyi ve düşünmeyi reddediyor.”

3. Terazi

Astrolojinin insanları memnun etmeyi seven burçlarından biri olan Terazi’nin sorunu, kendi sezgilerini takip etmemeleri, bunun yerine yalnızca başkalarının ne düşündüğü ve herkesi nasıl mutlu edecekleriyle ilgilenmeleridir. Bu özelliği de onları en umursamaz burçlar listesine sokuyor.

Astrolog Barretta, “Sonucu veya büyük resmi her zaman görememe noktasına kadar her şeyi ileri geri tartmaya çok fazla odaklanıyorlar” diyor. Örneğin, bir arkadaş buluşmasında herkesin içkisini doldurduğundan emin olmaya o kadar kendilerini kaptırmış olabilirler ki, uzun süredir görmediği arkadaşlarıyla sohbet etmek için hiç vakit harcamazlar ve oldukça dikkatsiz görünebilirler.

2. Balık

Terazi’nin aksine, Balığın sezgileri güçlüdür. Ancak duygusal su burcu enerjileri, sıklıkla duygularında veya hayallerinde kaybolmaları ve gerçeklikten kopmaları anlamına gelir.

Astrolog Alta’nın işaret ettiği gibi, Balık sizin de çok iyi bildiğiniz veya en azından duyduğunuz gibi, astrolojinin en dalgın burcudur. “Kolaylıkla yanlış otobüse binip şehrin diğer ucunda kendilerini bulabilirler, bugünün cumartesi olduğunu düşünüp işe gitmeyebilirler, Tinder’dan bir kişiyi başka biriyle karıştırıp yanlış kişinin yanına oturabilirler veya bilet alabilirler. Avustralya yerine Avusturya.”

1. Kova

En umursamaz burçlar arasında listenin ilk sırasında yer alan Kova burçları, zodyakın eksantrik asileridir ve benzersiz bakış açılarını dinleyen herkesle paylaşmakta hiçbir problem görmezler. Barretta, “İnsanları şok etmeyi seviyorlar ve bazen ne kadar ‘şok edici’ olabileceklerinin tamamen farkında değiller” diyor. “Başkalarının kendileri hakkında oluşturduğu görüşlerden habersizler.”

Ve diğer su burcu Balık gibi, Kova da akıllarında kaybolma eğilimindedir. Barretta, “Açıkça tamamen kontrol edilmiş göründüklerinde, bir şeyi yapmanın daha iyi bir yolunu hayal etmek ve icat etmek veya yeni bir moda trendini nasıl başlatacaklarını hayal etmek için zaman harcadıklarına bahse girebilirsiniz” diye ekliyor.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji ile ilgili en çok okunan sayfalar için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!