Ana Sayfa Kafe Güzellik Uzmanlara Göre Saçlarınızın Yağlanmasının 5 Nedeni

Uzmanlara Göre Saçlarınızın Yağlanmasının 5 Nedeni

Uzmanlar, saçlarınızın yağlanmasının 5 nedenini açıkladı. İşte yağlı saçlara çözüm için uygulanabilecek 5 muhteşem uygulama.

0
64
yağlı saçlara çözüm

Yağlı saçlar sinir bozucu bir problemdir. Çok kuru saçlar gibi çok yağlı saçlar da dışarıdan garip görünebilir. Fakat endişelenmeyin, yağlı saçlara çözüm var. Kuru olursa saçınız kabarabilir, saçı şekillendirmeyi zorlaştıran ve dokununca rahatsız eden zorlu bir durumdur. Bununla birlikte, saçınız yağlanmaya ne kadar meyilli olursa olsun, bu şekilde kalması gerekmiyor. Yağlı saçlara neden olan saç bakımı, şekillendirme ve bakım hataları ve bundan kaçınmak için kullanabileceğiniz teknikler hakkında kadın kuaförlerinin tavsiyelerine bakalım. İşte saç uzmanlarının yağlı saçlara çözüm için önerdikleri basit alışkanlıklar.

Çok sık yıkanıyorsun.

yağlı saçlara çözüm

9. Şaşırtıcı bir şekilde, saçınızı çok sık şampuanlamak, daha doğal olarak yağlı olmasına neden olabilir. New York’taki Fabio Scalia‘da çalışan kuaför Antonio Juarez, “Bunun olmasının nedeni, yağ bezini aşırı uyarıyor olmanız, yani gerekenden daha fazla yağ üretmenizdir” diyor. Bu uyarım, şampuanınızı köpürttüğünüzde kullandığınız masaj tekniğinden kaynaklanır. Yağlı saçlara çözüm için kazanmanız gereken ilk alışkanlık budur.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.