Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaAstrolojiKoç Burcu Erkeği Özellikleri

Son Yazılar

Koç Burcu Erkeği Özellikleri

Koç burcu erkeği özellikleri ile ilgili merak edilen her şeyi yazdım, cinsellik, nasıl kadınlardan hoşlanır, aşk hayatı, nasıl sevişir?

Koç erkeği, korkusuz savaşçı ve disiplinsiz çocuğun bir karışımıdır. Koç, anlaşılması en kolay burçlardan biridir, bunlar hareketli, dışa dönük ve iddialı insanlardır. Sorumluluk almaktan kaçınmazlar, lider ruhludurlar ve tam bir avcı karakteri vardır. Tipik olarak kendinden emin, ateşli, cesur, anı yaşayan ve özgürlüklerine düşkün insanlardır. Peki koç burcu erkeği özellikleri ile ilgili başka neler söylenebilir.

Koç burcuna mensup olan erkekler özellikle erkeksi ve güçlü olurlar (Maço ve azgın oldukları da söylenir) bununla birlikte içinde çocuksu bir ruha da sahiplerdir. Koç burcu erkeği özellikleri arasında hem olumlu hem de olumsuz olan şeyler var; Olumlu olarak, çok eğlenceli, sevecen ve maceracı olma eğilimindedir ve olumsuz olarak, planları gerçekleşmezse veya biri tarafından engellenirse, görmezden gelinirse çok somurtkan olabilir.

KOÇ BURCU ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

koç burcu erkeği özellikleri

Çok rekabetçi olma eğilimindedir, ancak bazı işaretlerin aksine aynı zamanda güçlü bir adil oyun anlayışına sahiptir – kendisi için kazanmak ister; dünyaya bunu yapabileceğini kanıtlamak için aldatma ya da hile ile ilgilenmez. Etrafında kendini üstün gören insanlardan veya kapana kısılmış hissetmekten nefret eder.

Koç burcu erkeği özellikleri arasında en belirgin özelliği karmaşık olmaması, cesur, agresif ve dürtüsel hislerle hareket etmesidir. Bazen bencil, duyarsız, otoriter, küstah, açık sözlü ve sabırsız olarak görülebilir. Risk almaktan asla korkmazlar ve hayatı dolu dolu yaşamayı severler.

Koç erkeği, hırslı ve çalışkandır, genellikle iyi bir yaşam sürer, ancak muhtemelen kazandığı parayı biriktirmede diğer burçlar arasında iyisi değildir, bunun yerine hayatta anı yaşamayı ve ertelememeyi sever.

Bir ilişkide Koç erkeği için tehlike, fazla kontrolcü ve çatışmacı bir insanla karşı karşıya olmaktır. Savaşma ve kazanma arzularını bilinçli olarak frenlemeleri gerekir. Daha spesifik olarak, sevdikleri biriyle savaşırken nasıl kaybedeceklerini öğrenmeleri gerekir. Sun Tzu’dan bir alıntı gibi gelebilir, ancak aşık olduklarında ‘kaybetmiş gibi görünerek kazanma’ sanatını öğrenmeleri gerekir.

Koç erkekleri cinsellik konusunda nasıldır?

koç erkeği özellikleri

Koç burcu erkeği cinsellik denildiği zaman çok duygusal veya romantik değildir. Duygusal olmaktan çok zihinsel bir insandırlar, aya bakıp tatlı sözler fısıldamaktan ziyade sohbeti teşvik ederek açılmalarını sağlamak daha iyi bir sonuç almanızı sağlar. Bir şey istediklerinde genellikle ‘şimdi’ isterler – bu yüzden tütsü ve mumlarla epik veya şehvetli bir sevişme seansı yerine birkaç tutkulu ve onu cezbedecek şeyler yapabilirsiniz.

Koç erkekleri sapık mı?

Bu her zaman cevaplaması zor bir sorudur, çünkü birinin cinsellikte farklı istekleri belki partnerinin hoşuna gidecektir. Bu yüzden bu genelleme yapmak doğru olmayacaktır. Her şey eşit olsa da, Koç erkekleri bu konularda daha garipler arasındadır, evet.

Koç erkeği ile çıkmak nasıl bir şey?

Maceracı ve heyecanlı bir aşık olan Koç erkekleri asla sıkıcı veya tekdüze değildir. Aksine, asıl risk, bir partnerin onlara ayak uyduramaması veya çok dürtüsel ve dinamik olmanın doğal olarak yarattığı birçok küçük kriz ve aksiliklerden geri dönme esnekliğinden yoksun olmasıdır.

Koç erkekleri ne kadar sadık?

Koç erkeği, bu konuda her zaman tutarlı değildir. Koç burcu erkeği özellikleri açısından cesur ve anı yaşamayı ötelemeyen bir yapısı olduğu için dikkatli olunması gerekli. Aldatmaya karar verirlerse, genellikle bunu diğer birçok burçtan daha kolay yapabilirler. Bununla birlikte, diğer burçlara kıyasla daha fazla aldatma potansiyelleri de yoktur. Partnerlerini sevip sevmemeleri kilit faktördür. Eğer seviyorlarsa, tamamen sadıktırlar. Eğer yeterince sevmiyorlarsa, aldatabilirler diyebilirim.

Koç erkeğinin sevdiğini nasıl anlarsın?

En basit işaretlerden biri, eğer bir Koç erkeği sizinle ilgileniyorsa, muhtemelen bunu size hissettirecektir! Harekete geçmekte veya niyetlerini netleştirmekte sorun yaşarlar.

İronik olarak, onlar hakkında en yaygın şikayetlerden biri, bu tür şeyler hakkında çok doğrudan ve dürüst olabilmeleridir. Bu, oturup plan yapan ya da ince ipuçları bırakan bir adam değil! Bunu size hissettiriyor ama söyleyemiyorsa, ilk hareketi sizin yapmanız gerekecektir.

Koç erkeğini anlamanın yolları nelerdir?

Elbette koç burcu olan erkeğinizin kendine özgü kişilik özellikleri olacaktır. Bu yazımda sizlere Koç burcu erkeği özellikleri ile ilgili bilgi paylaştığımı unutmayın. Bu bilgilerin yanında ek faktörler de var. Örneğin, ay burcu duygusal kişiliğini belirler ve duygusal, romantik, sadık vb. olup olmamasını etkiler.

Doğum tarihi, saati ve yeri ile bu diğer faktörler, kişiliğinin tam bir resmi için hesaplanabilir. Koç burcu erkeğinin baskın özellikleri daha fazladır. Öncelikle alttan alınması ve onun kurallarına uyuluyormuş gibi yapılması gerekir. Bu size ters gelebilir, fakat gerçek de bu!

Koç erkeğinin olumsuz özellikleri nelerdir?

Koç kendilerini lider olarak görür. Gerçekten lider oldukları doğru olsa da, planlama veya entelektüel süreçle değil, eylemle liderlik ederler. Bu duruma göre iyi veya kötü olabilir. Muhtemelen en spontane işaretlerdir ve bu nedenle daha sonra pişmanlık duymaya en yatkın olan burçlardan biridir.

Ayrıca başkalarının duygularını ve arzularını görmek için etrafa bakmak için bilinçli bir çaba göstermeleri gerekir, bu onlar için otomatik olarak gerçekleşmez. Hassas bir tipseniz, muhtemelen kasıtlı olmayacak olsa da, ara sıra duygularınızın incinebileceğini söylemek doğru olur.

Koç erkeğini elinizde nasıl tutarsınız?

Koç erkeği zeki ama açık sözlü olan fakat aşırı hırslı veya otoriter olmayan feminen ve kadın gibi kadınları tercih eder. Yani baskın karakterli ve her şeyi ben bilirim diyen, kişisel bakımına özen göstermeyen kadınlarla birlikte olamaz.

Bu, seksi kıyafetleri ve iç çamaşırlarını çok beğenecek bir erkek, ne kadar cesur olursa o kadar iyi. Bu kıyafetleri siz de seviyorsanız, bunu koç erkeği ile yaşamak muhteşem bir deneyim olacaktır! Seksi kıyafetler giydiğinizde, ağırbaşlı, çekingen ve utangaç rolüne de bürünürseniz artı puanlar kazanacaksınız.

Ancak Koç erkekleri de çok entelektüeldir. İyi bir sohbet ve güçlü bir zihinsel bağlantı onlar için eşit derecede önemlidir, ancak bu genellikle kişiliklerinin daha az belirgin bir yönüdür.

Koç erkeğinin ruh eşin olup olmadığını nasıl anlarsın?

Koç burcu erkeği özellikleri hakkında baya bir bilgi paylaştım, paylaşmaya devam edeceğim. Kendi karakterinizi düşünerek buna en doğru cevabı siz vereceksiniz.

Bir Koç erkeğinin size aşık olmasını nasıl sağlarsınız?

Koç erkeği partnerinden etkilenmek ister. Bu tamamen fiziksel özelliklerle, kişisel bakımıyla ilgilidir. Evet belki duygularınız fiziğinizden daha güzel olabilir, fakat bu da koç burcu erkeği…


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji ile ilgili en çok okunan sayfalar için buraya tıklayınız.

Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!