3.3 C
İstanbul
Pazartesi, Ağustos 8, 2022
Ukrayna Savaşı

Son Yazılar

Burçlarına Göre Birinin Yalan Söylediği Nasıl Anlaşılır?

Karşınızdaki insanın yalan söyleyip söylemediğini burcuna göre anlayabilirsiniz. Peki burçlar nasıl yalan söyler ve nasıl anlarsınız?

Çevremizdeki insanlar ve hatta bizler, bazen yalan söyleriz. Bunların bazıları pembe ve hatta beyaz yalan dahi olsa, karşımızdaki kişiye doğruyu söylememiş oluruz. Belki bir arkadaşına duygularını gizlemek için küçük bir beyaz yalan ya da belki çok daha aldatıcı bir şey. Birinin yalan söyleyip söylemediğini bilmek zor olabilir, ancak dikkat edilmesi gereken bazı ipuçları vardır. Nasıl gülümsediklerini, nasıl durduklarını ve hatta size nasıl baktıklarını inceleyebilirsiniz. Ancak birinin yalan söyleyip söylemediğini anlamanın en iyi yollarından biri burcunu bulmaktır. Astrolojiye ilginiz olsun ya da olmasın, birinin nasıl yalan söylediği ile burcu arasında güçlü bir ilişki vardır. Ne zaman yalan söylediklerini nasıl anlayacağınızı öğrenmek ve burçlar nasıl yalan söyler sorunuza cevap bulmak için yazımızı okumaya devam edin.

1
Koç (21 Mart – 20 Nisan)

burçlar nasıl yalan söyler

Koç, cesur ve tutkulu iletişim tarzlarıyla bilinir, bu da onları zodyakın en kötü yalancılarından biri yapar. Koç aslında göründüğü gibi olan bir karaktere sahiptir. Bu tutkulu ateş burcu, bir anlaşmazlık sırasında terbiyeli veya sağduyulu olmayı umursamayabilir. Aslında, Mars tarafından yönetilen bu burç, yanlış anlaşılıyormuş gibi hissettiklerinde duygularını zapt etmekte zorlanırlar. Bu nedenle, ifadelerinde soğukkanlı, sakin ve düşünceli olduğunda Koç’un size yalan söylediğini anlayacağınızı söyleyebiliriz. Dürüst olduklarını kanıtlamak amacıyla soğukkanlılıklarını korumak için çok savaşacaklar, öyle ki her zamanki ateşli konuşmalarından çok uzak olacakları için şüpheli görünmeye başlayacaklardır.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE BİRLİKTE SEYAHAT ETMEMESİ GEREKEN BURÇ ÇİFTLERİ

2
Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Boğa, yalan söyleme yetenekleriyle bilinmeyen başka bir burçtur. Sabit toprak burcu olarak, inanmadıkları bir şeye inanıyormuş gibi davranmaları zordur. Düşüncelerini olduğu gibi ifade etmeseler de, herhangi bir durum hakkında fikir veya düşüncelerini paylaşmakta pek de çok düşünmezler. Boğa tipik olarak konuya ya da olaya karışmayarak yalan söyler, çünkü bunu yapmak ahlaki değerlerini zedelemez veya başka birine verdiği sözleri tehlikeye atmaz. Bununla birlikte, bir Boğa yalan söylemeye karar verdiğinde, bazı detayları unutmuş gibi yaparak yalan söyleme eğilimindedir. Kesin olan bir şey var ki, bu kurnaz toprak burcu önemli detayları atlamada ustadır.

BENZER İÇERİK: ARKANIZDA KAYA GİBİ DURMASI MUHTEMEL EN YARDIMSEVER BURÇLAR

3
İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

burçlar nasıl yalan söyler

İkizler, içinde bulundukları koşullara göre değişmeleriyle tanınırlar. Bu yüzden gerçeği çarpıtma konusunda çoğundan daha yetenekli olduklarını öğrenince şaşırmamalısınız. İletişim gezegeni Merkür tarafından yönetilen İkizler, anında yalan uydurabilme yetenekleriyle tanınırlar. Bu renkli hikaye anlatıcıları bir ağın nasıl örüleceğini biliyor. İkizler ile karşı karşıya kaldığınızda, aldatılıp aldatılmadığınızı bilmeniz zordur. Bu hava burcunun size yalan söylemeye çalıştığına dair kesin bir işaret var mı? Hikayelerini her yeniden anlattıklarında daha ayrıntılı ve inanılmaz hale gelecek. Çoğu zaman, yalan söylerken ayrıntılarda aşırıya kaçmadan duramazlar, yani onların yalan söyleyip söylemediklerini ayrıntılarda yakalayabilirsiniz.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN ENDİŞELİ BURÇLAR

4
Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Hiç kimse hüzünlü bir hikayeyi Yengeç gibi nasıl çevireceğini bilemez. Bu burç normalde besleyici kişiliğiyle bilinse de, tatlı davranışın sizi aldatmasına izin vermeyin. Yengeç, duygularımızı ve sezgilerimizi simgeleyen ay tarafından yönetilir. Bir Yengeç’in yalan söylemesi gerektiğinde, sizi dürüst olduklarına ikna etmek için genellikle bir durumun duygularıyla oynarlar. Onları bu kadar mükemmel yalancılar yapan şey, başkalarının duygularını okuyabilmeleri ve yanlışlıklarını her duruma uyacak şekilde uyarlama yetenekleridir. Peki, bir Yengeç’in yalan söylediğini nasıl anlarsınız? Gerçekte ne olduğuna dair gerçeklere bağlı kalmaktan çok, durum hakkında ne hissettiğinize odaklanacaklar ve konuyu manipüle edeceklerdir.

BENZER İÇERİK: SOSYAL MEDYA OLMADAN NEFES ALAMAYAN BAĞIMLI BURÇLAR

5
Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

burçlar nasıl yalan söyler

Dramatik yetenekleri ve dikkati üzerilerine çekme ihtiyaçları ile tanınmalarına rağmen, Aslanlar çok nadiren yalan söylerler. Bu burç sadakatleriyle bilinir, bu nedenle Aslan yalnızca yakalanabileceklerini düşündüklerinde yalan söylemeye meyillidir. Yalan söylediklerinde, bu karizmatik ateş burcu, ayrıntılı hikaye anlatımı ve taraflı hikayelerle hedeflerinin dikkatini dağıtmayı sever. Bir Aslan, hakkında konuşmak istemediği biriyle karşı karşıya kalırsa, cazibesini açar ve konuyu, kaçınmak istedikleri herhangi bir konudan hızla değiştirir. Başka bir deyişle, yalan söylerken göz teması kuramadıkları için gözlerini kaçırırlar.

BENZER İÇERİK: ARKADAŞ, SEVGİLİ YA DA EŞ OLARAK EN SADIK BURÇLAR

6
Başak (22 Ağustos – 23 Eylül)

Başaklar yalan söylemekten nefret eder. Aslında rahatsız edici bir durum yaratsa bile konularda dürüst ve açık sözlü olmakta oldukça ısrarcıdırlar. Bununla birlikte, özellikle dürüstlükleri ve yetkinlikleri tehlikedeyken, yalan söylemekte az da olsa yeteneklidirler. Bunu ancak sırtları duvara dayadığında, gerçek onları kötü gösterecekken yapmaya meyillidirler, çünkü kendilerini eleştiriden korumak için her şeyi yapacaklardır. Merak ettiğiniz ve sorduğunuz soruyla ilgili herhangi bir ayrıntı veya detay sunmakta direniyorsa, bir Başak’ın size karşı dürüst olmadığını anlayabilirsiniz. Çoğu zaman, çok fazla bilgi sunmaktan kaçınacak ve diğer kişinin veya sizin boşlukları doldurmasına izin vererek, çok stratejik bir hareketle aslında yalanları sizin istediğiniz şekilde size söyletecektir (zekaya bak).

BENZER İÇERİK: DİLİNİN KEMİĞİ OLMAYAN, SAYGISIZ VE EN KABA BURÇLAR

7
Terazi (23 Eylül – 23 Ekim)

burçlar nasıl yalan söyler

Yalan söz konusu olduğunda, kimse Terazi gibi profesyonel olamaz. Aslında, onların yakın çevresinin bir parçası olmadığınız sürece, herhangi bir durum hakkında bir Terazi’nin gerçekten doğruyu söyleyip söylemediğini bilemezsiniz. Zodyakın barış koruyucusu olarak, bir durumu yumuşatmak için ne söyleyeceklerini her zaman bilirler. Teraziler iyi yalancılardır çünkü arabuluculuk anlaşmazlıklarını severler. Kendi dramalarına katlanamasalar da, kendilerini başkalarının işine sokmaktan kendilerini alamazlar. Teraziler yalan söylemenin sonuçlarından nefret etseler de, bu onları arada sırada yalan söylemekten alıkoymak için yeterli değildir. Bir Terazi’nin yalan söylediğini anlarsınız çünkü sözleri eylemleriyle uyuşmaz.

BENZER İÇERİK: NEVROTİK KİŞİLİK BOZUKLUĞU OLMASI OLASI BURÇLAR

8
Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Zodyak’ın en iyi yalancısı ile tanışın: Akrep’in esrarengiz yalan söyleme yeteneği, duygularını gizlemede çok iyi olmaları gerçeğinden gelir. Bu su burcu çok zeki bir yalancıdır – bazen yalanlarına o kadar kapılırlar ki onların doğru olduğuna inanmaya başlarlar. Bir Akrep yalan söylerken, kendinizden ve bildiklerinizden şüphe duymanızı sağlamaya çalışırlar. Yakalanmamak için yalanlarını gerçekle karıştırmayı severler ve tüm hikayeyi gerçekmiş gibi sunarlar. İstemediğiniz ayrıntılardan ve bilgilerden isteyerek vazgeçtiklerini fark ederseniz, hikayelerinin doğru olup olmadığını kendinize sormanın zamanı gelmiş olabilir. Bu gizemli su burcu, bildiklerini olduğu gibi herkesle paylaşmaz ve gizler – bu yüzden size konuyla ve olayla ilgili çok az detay vermeye çalışır, bu da şüphelenmeniz gereken noktayı işaret eder.

BENZER İÇERİK: PASİF AGRESİF KİŞİLİĞE SAHİP OLMASI MUHTEMEL BURÇLAR

9
Yay (23 Kasım – 22 Aralık)

burçlar nasıl yalan söyler

Yay kesinlikle zodyakın komedyenleridir, bu yüzden hayatta (ve yalanlarda) genellikle mizaha güvenirler. Filtreleri olmadığı bilinen Yaylar genellikle çok dürüst insanlardır ve aynısını yakın çevrelerinden de isterler. Bununla birlikte, gerçeği yaymak yalan söylemek değildir ve Yay, ara sıra uzun hikayelerini bu şekilde haklı çıkarır. Bu maceracı ateş burcu eğlendirmeyi sever ve sonuç olarak böbürlenmekten ve palavra atmaktan korkmaz. Bu, Yay yalan söylediğinde, genellikle bazı büyük aşırı abartıları içereceği anlamına gelir. Ve ayrıntılar için onlara baskı yapmaya çalışırsanız, sadece omuz silkecekler, işleri rahat tutmaya çalışacaklar ve neden bahsettiğinizi anlamadıklarını söyleyeceklerdir.

BENZER İÇERİK: EN HUYSUZ BURÇLAR HANGİLERİDİR

10
Oğlak (23 Aralık – 20 Ocak)

Oğlak burcu insanları, yalan söylemek de dahil olmak üzere, yapmakta ciddi oldukları her şeyde iyi olma eğilimindedir. Bu pratik toprak burcu genellikle en güvenilir ve sorumlu burç olma ününü alır ve bu da yalan söylemeye karar verdiklerinde onlara kesinlikle yardımcı olur. Yalan söylemek, hızlı bir zihin ve poker yüzünüze güven gerektiren bir sanattır ve baskı altında Oğlak burcundan daha dayanıklı bir burç olamaz. Topraklanmış yapıları, tamamen stres altında olsalar bile, insanlara güvenilirlik izlenimi verir. Oğlak enerjisi aşırı derecede sert veya duygusuz olabilir, bu nedenle aniden alıştığınızdan daha hoş veya sabırlı görünüyorlarsa size yalan söylediklerini anlayacaksınız.

BENZER İÇERİK: YÜZÜNÜZÜN SÜREKLİ GÜLÜMSEMESİNİ SAĞLAYACAK EN KOMİK BURÇLARI PAYLAŞIYORUZ

11
Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

burçlar nasıl yalan söyler

Kova, astrolojide yardımseverliğiyle bilinir, ancak diğer insanların enerjilerini anında yakalama ve onları boyutlandırma yetenekleri, onları yalan söylemekte gerçekten iyi yapar. Kova, bir durumu analiz ederken düşüncelere dalıp kaybolma eğiliminde olan son derece zeki bir burçtur. Çoğu zaman, bu kural bozucu, diğer insanları yanlış yönde etkilese bile gerçeği konuşmaktan korkmaz. Ancak, düşünceli Kova dahil herkes yalan söyler. Tipik olarak, asi Kovalar, tarafsızlığın arkasına saklanarak ya da kesinlikle hiçbir şey söylemeyerek yalan söylerler. Eldeki durum hakkında aniden hiçbir fikirleri olmadığında veya alışılmadık derecede objektif olduklarında size karşı dürüst olmadıklarını anlayacaksınız.

BENZER İÇERİK: BURCUNUZUN YIL İÇİNDEKİ EN ŞANSLI GÜNÜNÜ AÇIKLIYORUZ

12
Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Bir su burcu olarak Balık, hisleri yakalamakta iyidir. Herhangi bir zihne nasıl gireceklerini ve herkesi açık bir kitap gibi nasıl okuyacaklarını biliyorlar. Normalde, bu beceriyi insanlarla arkadaş olmak ve başkalarının arkadaşlığından zevk almak için kullanırlar. Ama masumiyetleri sizi yanıltmasın, Balık çok inandırıcı bir şekilde yalan söyleyebilir ve aldatabilir. Genellikle kendilerini ifade etmeyi seven doğuştan yaratıcı kişilerdir ve yalan söylediklerinde gerçekte olandan alternatif bir gerçeklik versiyonu yaratırlar. Bu, kendilerini bir çıkmazda bulduklarında, alışılmamış düşünceleri, siz farkına bile varmadan hızlı bir bahane bulmalarına yardımcı olabilir.

BENZER İÇERİK: VERİLERE GÖRE ABD BAŞKANI OLMASI EN MUHTEMEL BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

2 YORUMLAR

  1. Kova burçları sinsi derlerdi de inanmazdım.
    Bu yazı okuduğum kaçıncı içerik, tamamı kovaların ikizler kadar kandırıkçı olduğunu söylüyor. Sevgilim kova burcu 🙁

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.