Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaAstrolojiSosyal Medya Olmadan Nefes Alamayan Bağımlı Burçlar

Son Yazılar

Sosyal Medya Olmadan Nefes Alamayan Bağımlı Burçlar

Brokoli, bırak oni şarkısını söyleyen arkadaşınız varsa ve bu size garip geliyorsa şaşırmayın. Bu, onun burcuyla ilgili olabilir. Bu yazımızda sizlerle sosyal medya bağımlısı burçlar hangileri, açıklayacağız.

Her şeyin dijitalleştiği bir dünyada, sosyal medyada olmamak garip karşılanır oldu. Bazıları için bu, muhteşem fotoğrafları İnstagram‘da yayınlamak veya Linkedin‘deki meslektaşlarıyla bağlantı kurmak anlamına gelebilir. Ancak, diğerleri sosyal medya takıntılarını biraz fazla ileri götürüyor. Belki Facebook beğenilerini saydıkları için telefonlarını bırakamıyorlar veya belki de Instagram’da gezinmeyi ve kendilerini başkalarıyla karşılaştırmayı bırakamıyorlar. İster akranlarından gelen paylaşımlara karşılık vermek ihtiyacıyla hareket etsinler, isterse bir şeyleri kaçırdıklarını hissetsinler, astroloji, sosyal medyanın neden onlar için bu kadar odak noktası olduğuna dair bir açıklama sunabilir. Bu yazımızda sizlerle sosyal medya bağımlısı burçlar hangileri olabilir paylaşıyoruz.

BENZER YAZI: ARKADAŞ, SEVGİLİ YA DA EŞ OLARAK EN SADIK BURÇLAR

6. Oğlak

Oğlaklar etraflarındaki insanları etkilemeyi severler ve herkesin (özellikle iş arkadaşlarının) kendilerini havalı ve güçlü sanmasını isterler. Bu hırslı burç, başkalarını kıskandırmak için sosyal medyayı çok iyi kullanmayı öğrenirler ve yaptıkları işte en iyi olmak istiyor. Astrolog ve kozmik danışman Lauren DeGolia, Oğlakların sosyal medyada çok fazla zaman harcadıklarını “böylece sosyal medya oyununda diğer herkesi yenmeyi deneyebileceklerini” söylüyor. 😂

BENZER YAZI: DİLİNİN KEMİĞİ OLMAYAN, SAYGISIZ VE EN KABA BURÇLAR

5. Aslan

Sosyal medya bağımlısı burçlar arasında listeye giren Aslanlar, ilgiyi sever ve bu da çok sayıda beğeni almak anlamına gelir. DeGolia, sosyal medyada başarılı olduklarını çünkü “ilgi odağı olmaktan, yaratıcılıklarından yararlanmaktan ve eğlenceli taraflarını göstermekten mutlu olduklarını” söylüyor. Aslan burcuna mensup bir insanın Instagram sayfasına bakıyorsanız, muhtemelen kendinizi bir miktar ‘ezik’ hissedeceksiniz, çünkü sizden daha şanslı ve iyi bir yaşamları olduğunu gözler önüne seriyorlar. Astrolog ve ruh çağırma uzmanı Indie Beth Sage, Aslanların güneş tarafından yönetildikleri için “benlik ışıklarını herkesin gözüne tutmayı sevdiklerini” belirtiyor.

BENZER YAZI: NEVROTİK KİŞİLİK BOZUKLUĞU OLMASI OLASI BURÇLAR

Aslanlar sadece paylaşım yapmayı sevmezler, aynı zamanda büyük sosyal medya takipçileri olan insanlara da saygı duyarlar. Astrolog ve yazar Rebecca Farrar, “Sosyal medyadaki takipçilerin sayısı, onlar için çok önemlidir, bu da bir Aslan’ın arkadaşı olmak istemenize neden olabilir” diye açıklıyor.

BENZER YAZI: PASİF AGRESİF KİŞİLİĞE SAHİP OLMASI MUHTEMEL BURÇLAR

4. İkizler

İkizler hikaye anlatmayı ve arkadaşlarını eğlendirmeyi sever. Çevrenizde ‘Brokoli, bırak oni’ şarkısını söyleyen bir arkadaşınız varsa kesinlikle ‘İkizler’ burcu olabilir. Astrolog DeGolia, bu sosyal medya bağımlısı burcun “tüm gruplara katılabilecekleri, harika bir insan ağı oluşturabilecekleri ve her bir kişi hakkında küçük bilgiler öğrenebilecekleri” ve özellikle İnstagram’da başarılı olduklarını açıklıyor. İkizler arkadaşınız her zaman paylaşımda bulunmayabilir, ancak kesinlikle tüm arkadaşlarının yaptıklarına ayak uyduruyorlar.

BENZER YAZI: HAYATTAN BEZDİREN EN HUYSUZ BURÇLAR

Astrolog Sage, “İkizler’in bilgiyi özümsemekten daha çok sevdiği tek şey, bu bilgi hakkında yeni şeyler üretmektir” diye açıklıyor. Aslında insanın hayatta sahip olması gereken insanlardan biri bu eğlenceli burçlardır. 😘

BENZER YAZI: YÜZÜNÜZÜN SÜREKLİ GÜLÜMSEMESİNİ SAĞLAYACAK EN KOMİK BURÇLARI PAYLAŞIYORUZ

3. Kova

Sosyal medya bağımlısı burçlar arasında bulunan kovalar, okumayı ve yeni şeyler öğrenmeyi seven insanlardır, bu da onların internette çok fazla zaman geçirmelerine neden olabilir. Bazıları bilgilerini gazetelerden alırken, diğerleri gerçekler için Wikipedia ve Facebook’a başvuruyor. Astrolog Sage’e göre, bu burcun teknoloji sevgisi “bir yerlerde yeni bir şey oluyorsa, Kovalar mutlaka oradadır” anlamına gelir. Açıkçası siz giderken onlar dönüyordur, yani sosyal medyada onlarla baş edemezsiniz. Sage, bu “kaşiflerin yeni düşünce ve fikirlerin en uç noktasında yaşadıklarını” söylüyor, bu yüzden tartışacak yeni konular için sosyal medyayı inceleyecekler ve karşısındakinden üstün olduklarını ispat etmeye çalışacaklar.

BENZER YAZI: BURCUNUZUN YIL İÇİNDEKİ EN ŞANSLI GÜNÜNÜ AÇIKLIYORUZ

2. Koç

Koç kolayca sıkılır ve çevrimiçi olmak onları sıradan günlük aktivitelerden uzaklaştırır. Ayrıca, bu bazen bencil olabilen burç, internette yabancılar tarafından olsa bile, egolarının okşanmasından kesinlikle hoşlanır. Astrolog DeGolia, yaptıklarını gösterebilecekleri için sosyal medyaya aşıklardır ve beğenilerin gelişini fark ettiklerinde, paylaşım yapmaya bağımlı hale geldiklerini açıklıyor. Koç, “aksiyonu sever ve her zaman onları rahatlık alanlarının biraz dışına iten bir şey ararlar.” Bu aktiviteleri bulduklarında, tüm Facebook arkadaşlarının ne kadar maceraperest olduklarını bildiklerinden emin olmak istiyorlar.

BENZER YAZI: VERİLERE GÖRE ABD BAŞKANI OLMASI EN MUHTEMEL BURÇLAR

1. Yay

Yay dikkati sever ve sosyal medyada bolca zaman harcayabilirler. Sosyal medya bağımlısı burçlar arasında olan bu insanlarla akşam yemeğine çıktıysanız, sosyal medya sayfalarını durmadan yenilerken, beğenilerin görünmesini beklerken şaşırmayın. DeGolia’ya göre, “ağ kurmayı, yeni şeyler öğrenmeyi ve eğlenceli videolar izlemeyi” seviyorlar. Bir Yay burcunu tanıyorsanız, TikTok’ta öğrendikleri yeni bir numarayı göstermeye çalıştıklarında veya sizi Facebook’ta okudukları bir restorana götürdüklerinde şaşırmayın. Tabii ki, daha sonra beğenilerini garanti altına almak için bunu kendi sosyal medya sayfalarında yayınlamak için bir fırsat olarak kullanacaklar.

BENZER YAZI: EN BÜYÜLEYİCİ BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya kategorimizdeki yazılarımıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!