Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre Eli Açık, En Cömert ve Bonkör Burçlar: İşte İlk 6...

Son Yazılar

Astrologlara Göre Eli Açık, En Cömert ve Bonkör Burçlar: İşte İlk 6 Burç

En Cömert ve Bonkör Burçlar: 6. Terazi - 5. Balık - 4. Aslan - 3. Yengeç - 2. Yay - 1. Başak. İşte eli en açık burçlar listemiz.

Muhtemelen olağanüstü derecede cömert birini tanıyorsunuzdur: Size üşüdüğünüzde arkasındaki montunu, merak ettiğiniz bir konuda bilgisini veya acil ihtiyaç duyduğunuz bir miktar parayı anında verebilir. Ağlayacak bir omuza ihtiyacınız varsa, anında evinizde olacaklar. Bir iş başvurusu için referansa ihtiyacınız varsa, eski bir dostu ararlar. Canınız ev yapımı bir yemek çektiğinde, içi dolu bir tencereyle birlikte gelirler. Bu tip insanlar her zaman çevrenizde vardır ve bunun sebebi burçları olabilir. İşte bu yazımızda eli açık, en cömert ve bonkör burçlar hangileridir paylaşıyoruz.

6. Terazi

Teraziler adil, dışa dönük ve arkadaş canlısı olarak bilinir. Bu özellikler onları benzersiz bir şekilde cömert yapar. Astrolog Thomas, “Terazi sadece sevdiklerine değil, ihtiyacı olan diğer insanlara da zaman ayırır” diyor. “Bir Terazi için insani yardım doğal olarak gelir ve bunu karşılığında hiçbir şey beklemeden yaparlar.”

Burç, para konusunda akıllıdır, ancak iyi bir amaç veya arkadaşa vermeyi iki kez düşünmez. Dinleyen bir kulağa ihtiyacınız varsa, Terazi arkadaşınızı arayın. Harika bir sohbet ve hatta güzel ikramlar sunacaktır.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE TEK GECELİK İLİŞKİ TERCİH ETMESİ EN MUHTEMEL BURÇLAR

5. Balık

İyi şans ve bolluk gezegeni Jüpiter tarafından yönetilen bu burcun vereceği çok şey var. Profesyonel astrolog Monahan, duygusal ve sezgisel bir su burcu olduğu için, bu cömertliğin genellikle şefkat biçiminde ortaya çıktığını söylüyor. “Balık, ağlayacak bir omuz için her zaman orada olan veya koşulsuz duygusal destek sağlayan bir arkadaştır” diyor.

Ne yazık ki, bu burç bazen sınırları belirlemekte zorlanır ve cömertliği bazen çok ileri gidebilir. Astrolog Castiglione’nin dediği gibi, “Balıklar size yardım etmek için borca bile girebilir.”

BENZER YAZI: BALIK BURCU ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

4. Aslan

En cömert burçlar arasında Aslan, zodyakın şovmeni olabilir, ancak bu, onun cömert davranışlarından bir şey eksiltmez. Thomas’a göre bu burç, çevrelerindeki herkesin, özellikle de sevdiklerinin kendini iyi hissetmesini istiyor ve bunun gerçekleşmesi için ellerinden gelen her şeyi yapabilir. Cömertliklerinin bir kısmı, para konusundaki soğuk bakış açılarından kaynaklanmaktadır. Thomas, “Paraya bir sahiplik olarak değil, amaca ulaşmak için bir araç olarak bakıyorlar” diyor. “Para, onlara ve yakınlarına bir şeyler katmasını sağlamak için var ve bunu paylaşmayı seviyorlar.”

Aslan arkadaşınızın cömert deneyimler veya ikinci el ürünler sunmasına hazır olun. Karşılığında bir şey beklemediklerinden emin olabilirsiniz.

BENZER YAZI: SORUN ÇÖZMEK GEREKTİĞİNDE ÇOK ZORLANMAYAN EN PRATİK BURÇLAR

3. Yengeç

Muhtemelen Yengeç burcuna mensup arkadaşınızı grubun “annesi” olarak tanıyorsunuzdur ve anneler cömert değilse nedir? Astrolog Bennet, “Yengeç burcunda doğan şefkatli ve hassas insanlar kendilerini herkese yardım etmeye mecbur hissederler” diyor. “Hem duyguları hem de mali durumları konusunda cömertler, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar.”

Bunun nedeni, Yengeç’in onları sevecen ve hassas yapan bir su burcu olması ve duyguların ve rahatlığın gezegeni olan Ay tarafından yönetilmesidir. Astrolog Zimnitsky’ye göre, bu burç için bir başka bonus da “sevgilerini özellikle ev yapımı yemeklerle göstermeyi sevmeleri”. Nefis değil mi?

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN KİNCİ BURÇLAR

2. Yay

Bir Yay’ın maceracı ruhu, ihtiyaç duyduğunuz anda sizi terk edeceklerini düşünmenize neden olabilir, ancak astrologlar aslında tam tersine ihtişamlı bir şekilde ortaya çıktıklarını söylüyor. Yay burcuna geniş bir enerji sunan Jüpiter tarafından yönetilen bu ateş burcu, oldukça vericidir. Zimnitsky, “Doğal olarak girişken ve neredeyse hayal ürünü bir iyimserlik içindeler” diyor. “Her zaman aldıklarından çok daha fazlasını verirler – ama bunun için endişelenmezler. Onlar zodyakın usta yardım severleridir ve verdikleri fazlasıyla onlara geri döner.”

Başka bir deyişle, Yay burcu arkadaşınız size son 50 TL’sini verecek ve iki dakika sonra kaldırımda 200 TL bulacaktır.

BENZER YAZI: YAY BURCUNUN BİLİNMESİ GEREKEN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

1. Başak

Castiglione, Başak’ın “Hayattaki misyonlarının bir kısmı başkalarına hizmet etmektir, bu nedenle her zaman yardım etmenin yollarını ararlar ve diğer insanların ihtiyaçlarını tahmin etmede mükemmeldirler” diye açıklıyor.

Bu burç hem arkadaşlara hem de yabancılara yardımcı olacak, ancak özellikle sevdiklerine özel ilgi gösterecektir. Castiglione, “Krizdeki bir arkadaşa yardım etmek veya sadece duygusal destek sunmak için hiç tereddüt etmeden programlarını iptal edeceklerdir” diyor. “Onlar, boş günlerini evinizde bazı şeyleri tamir ederek veya taşınmanıza yardım ederek geçireceklerine güvenebileceğiniz türden arkadaşlar.” Sadece onları fazla zorlamadığınızdan emin olun – çünkü bu burç bazen cömertliği ile nasıl sınır çizileceğini bilmiyor. Kendileri için hiçbir şey kalmayana kadar verecekler ve verecekler.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji ile ilgili en çok okunan sayfalar için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!